Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Lakossági szolgáltatók
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 13, 2012 1:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

123
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 03, 2012 3:06 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"bűvész" írta:
Ki tehet vajon annak érdekében valamit, hogy a ˇBéres- zöldségeséknél"
a túloldalon a leállósávban a gödröket betömjék ?
Persze úgy, hogy az esővíz ne a járdán álljon meg !!!!!!
1 m3 kaviccsal orvosolni lehetne a problémát - részben .

Ennyi év elteltével a helyzet változatlan! De lett kerékpár út, amin biciklist nem lehet látni!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 04, 2012 5:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"bűvész" írta:
Ki tehet vajon annak érdekében valamit, hogy a ˇBéres- zöldségeséknél"
a túloldalon a leállósávban a gödröket betömjék ?
Persze úgy, hogy az esővíz ne a járdán álljon meg !!!!!!
1 m3 kaviccsal orvosolni lehetne a problémát - részben .

Ennyi év elteltével a helyzet változatlan! De lett kerékpár út, amin biciklist nem lehet látni!

Mert az látványosabb! A kátyúk/ gödrök kijavítása nem látványos, és történelmi magasságokba sem emeli senki nevét Cool Ha érted.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 27, 2012 1:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Ettől függetlenül, ha az előbb elmondtam azt, hogy Balmazújváros lakosságának szerintem hozzá kell járulnia a város működéséhez, akkor ez hatványozottan fennáll azokra, akik ide egyébként nem adóznak, egyetlen fillérrel nem járulnak hozzá a város működéséhez, de a pénzt elviszik innen, amelyet a balmazújvárosi lakosok a piacon ott hagynak vásárlásaik során. Továbbra is úgy gondolom, hogy azok a körülmények, amelyeket biztosítottunk a piac elhelyezésével, messze nincsenek arányban még ezen piaci díjak mellett sem, úgyhogy én természetesen egyetértek a bizottság döntésével.

Csak nehogy pofáraesés legyen. Mi az hogy nem járulunk hozzá ? A helypénz az mi a túró? Nem naj majd lassan ez sem lesz és lehet jajvékolni meg pitizni hogy járjunk már mégis csak újvárosra is piacolni mert üres a piac. Nem csak az árúsokat szívatják hanem a vásárlókat is mert vagy brutálisan kellene árat emelni vagy nem lesz piac és az újvárosi vásárlók majd jönnek utánnunk szoboszlóra böszörménybe, ladányba meg ahol leszünk. Remélem a döntéshozók nem fognak pofátlanul alkudozni ha jönnek vásárolni hozzánk hogy sokért adjuk a portékát.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 31, 2012 5:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"primitive" írta:

Lesz külön honlapja is. Hurrá.
http://balmazujvaroskartya.hu/

és ki a jó túró érti aszt a sok zagyvaságot? Újváros nem magyarországon van? És hol vannak ezek a pontbeváltó partnerek? Mert nekem egyiok sem ismerős.

http://balmazujvaroskartya.hu/kartyaelfogadok
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 31, 2012 5:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

remek!!!!!

"Polgármesteri köszöntő

Tisztelt polgárok és polgármesterek!"

http://balmazujvaroskartya.hu/polgarmesteri_koszonto
Vissza az elejére
primitive

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 31, 2012 7:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helyfoglaló szövegek vannak az oldalon. Egyértelmű, hogy még nincs kész. Azt mondjuk nem tudom, hogy miért úgy készíti, aki készíti, hogy már "adásban van"...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 31, 2012 8:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a faternek meg a nagyfaternek megmutattam, gondolhatod hogy szentségeltek Laughing köptek azok mindenhova. a fater mérgében elkerózott a kocsmába a haverjeinek elmondani az új eseményt.
még nem jött meg, szerintem mákosan fog hazajönni zárórakkor.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
7 / 7 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból