Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bünözés új módszerekkel...

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Városi Rendőrkapitányság
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Xman
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 28, 2008 2:12 pm    Hozzászólás témája: Bünözés új módszerekkel... Hozzászólás az előzmény idézésével

Legyen ez az téma mert velem sajnos megtörtént de lehet nem én vagyok az egyetlen. Sajnos még mindig vannak akik a jol hangzó igéreteknek bedölnek. Hát sajnos én is elhittem hogy bútort kaphatok félárér egy munkatársam ajánlásával. Csupán elöre kellett fizetnem egy bizonyos összeget de se butor se vissza kapott pénz. Mindenböl tanul az ember de sajnos ilyen világot élünk vannak akik nem szégyelnek semmit.. Legyen ez az irás egy kezdet vagy figyelem felkeltés hogy jobban vigyázunk értékeinkre meg kibe bizhatunk a mai világba. Azthiszem én ezek után már senkibe se.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 28, 2008 8:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tipikus példája annak, hogy vannak hülyék, vannak kapzsi, és vannak számító emberek.Ezek azt hiszik mindent féláron vagy ingyen kaphatnak meg Laughing
És ez utóbbi faj van legjobban megsértődve ha beszívják. A brokit Laughing
Lásd ILFERRÓ példája. Ingyen autót? Laughing
Sikeresen pályázhatsz az ARANY BÍRKA DÍJRA, de rosszabb esetben is a DÍSZHÜLYE címre.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 28, 2008 9:14 pm    Hozzászólás témája: Re: Bünözés új módszerekkel... Hozzászólás az előzmény idézésével

"Xman" írta:
Legyen ez az téma mert velem sajnos megtörtént de lehet nem én vagyok az egyetlen. Sajnos még mindig vannak akik a jol hangzó igéreteknek bedölnek. Hát sajnos én is elhittem hogy bútort kaphatok félárér egy munkatársam ajánlásával. Csupán elöre kellett fizetnem egy bizonyos összeget de se butor se vissza kapott pénz. Mindenböl tanul az ember de sajnos ilyen világot élünk vannak akik nem szégyelnek semmit.. Legyen ez az irás egy kezdet vagy figyelem felkeltés hogy jobban vigyázunk értékeinkre meg kibe bizhatunk a mai világba. Azthiszem én ezek után már senkibe se.

Nem te vag yaz egyetlen, a népesség 90%-a hozzád hasonlóan ..............
Érted ugye?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 28, 2008 11:59 pm    Hozzászólás témája: Re: Bünözés új módszerekkel... Hozzászólás az előzmény idézésével

"Xman" írta:

Köszönjük a tanulságos eset nyílvánosságra hozatalát.
Aki akar okuljon.
Miből gondolod, hogy mindenki ilyen süket hogy benyalja az ilyen jól hangzó "lehetőséget"?
Tényleg ilyen hülye nép lennénk, hogy elhiszi bárki azt, hogy ingyen vagy nagy kedvezménnyel kaphat meg bármit?
Meg lehet kapni, de az már az orgazdaság fogalmát is kimeríti!
A lopott holmiktól szabadulnak olcsón a zsiványok.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 29, 2008 12:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez igen, gratulálok, azt hittem ilyen csak a mesében lehet Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
jasmine78888

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 07, 2013 11:55 am    Hozzászólás témája: Nice Hozzászólás az előzmény idézésével

Tipikus példája annak, hogy vannak hülyék, vannak kapzsi, és vannak számító emberek.Ezek azt hiszik mindent féláron vagy ingyen kaphatnak meg Laughing

Prep4sure.com CompTIA CV0-001 dumps JK0-802 PK0-003 CAS-002 pdf dumps

A hozzászólás legutóbb jasmine78888 által Kedd. Jan. 19, 2016 6:09 pm-kor lett szerkesztve, összesen 9 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
jasmine78888

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 07, 2013 11:56 am    Hozzászólás témája: Nice Hozzászólás az előzmény idézésével

Tipikus példája annak, hogy vannak hülyék, vannak kapzsi, és vannak számító emberek.Ezek azt hiszik mindent féláron vagy ingyen kaphatnak meg Laughing..... Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Flower99

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 11, 2016 5:58 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 11, 2016 11:50 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Flower99" írta:

Az előtted íródott posztban már leírták a jelenséget Very Happy
Vissza az elejére
LotteWisе

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 16, 2021 2:53 pm    Hozzászólás témája: Re: Nice Hozzászólás az előzmény idézésével

"jasmine78888" írta:

hasznos információk itthttps://vulkanvegas.com/hu

Az egyén megnövekedett büntethetőségét a bűncselekmények elkövetésének korábbi tényei (ebben az esetben a kriminológiai figyelmeztetés célja a megismétlődés megelőzése), közigazgatási és hatósági bűncselekmények, erkölcstelen cselekedetek, magatartás határozhatja meg, amely egyértelműen nem felel meg az elvégzett társadalmi szerepnek, célszemléletek, amelyek elérése egy adott személy számára jogi eszközök felhasználásával lehetetlen. A társadalmi csoportok kriminogén jellemzői is hasonlóak: ez magában foglalhatja a csoport antiszociális, tiltakozó irányultságát, politikai vagy társadalmi radikalizmusát, amelyek ellentmondanak az egész társadalomban rejlő erkölcsi attitűdöknek és értékrendeknek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Városi Rendőrkapitányság Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból