Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Rendőr viccek :)

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Városi Rendőrkapitányság
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 28, 2007 12:56 am    Hozzászólás témája: Rendőr viccek :) Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak semmi durvulás Rolling Eyes
Vissza az elejére
papaya
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 28, 2007 1:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A rendőrt nyaggatja a felesége, hogy neki kell egy krokodilbőr papucs. A rendőrök elmennek Afrikába, veszettül lövik a krokodilokat, aztán azt mondja az egyik:
- Még egyet lelövünk, ha nincs rajta papucs, akkor hazamegyünk!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 28, 2007 1:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Két rendőr talál egy hullát. Nem találnak rajta semmi nyomot.
- Te Sanyi, dobjuk át a szomszéd kerületbe, az ottani rendőrök is dolgozzanak valamit!
- Rendben!
Átdobják, majd másik kerületben a rendőrök meg is találják. Mondja az egyik a másiknak:
- Józsi baze,nézd má az annya istenit ez visszajött!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 28, 2007 1:25 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Két körzeti megbízott sétálgat a falusi patak partján. Látják, hogy Mari néni fej egy tehenet, amelyik a patakból iszik. Közben Józsi bácsi simogatja a tehén nyakát.
Azt mondja az egyik a másiknak:
- Te komám, látod milyen jó gép ez? Beszívja a vizet, hátul pedig tejet ad ki. Vegyünk egyet!
Másnap vesznek egy tehenet. Leviszik a patakhoz. Az egyik rendőr belenyomja az állat fejét a vízbe, miközben a másik iszonyatosan rángatja szegény állat tőgyét. A tehén fullad is, fáj is neki, ezért kipattint egy lepényt a hátsójából. Csodálkozva mondja a hátsó rendőr:
- Te komám, ne nyomjad már annyira mélyre, mert ez már az iszapot szívja!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 28, 2007 1:37 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

- Nem értem! Én keresek százezret, az asszony nyolcvanat, havi tízezer összejön a piásüvegekből is, mégsincs soha pénzünk!
Vissza az elejére
Rigó

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 28, 2007 10:32 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért görbe (ives) a rendőrkard?? Rolling Eyes Hogy a kanyarba is tudjon verekedni! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 29, 2007 3:37 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Rigó milyen görbe van még ami nem íves?

Vagy milyen ív van ami nem görbe?

Meg magyaráznád ezt butuska fejemnek?

Vagy kérdezzem meg Radócz tanácsadót?

Ha lehet ne terheljem már mindennel amire ő tudja a választ.

Elég elfoglalt mostanában.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 29, 2007 3:47 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
- Nem értem! Én keresek százezret, az asszony nyolcvanat, havi tízezer összejön a piásüvegekből is, mégsincs soha pénzünk!

Én mióta vezetem a kiadásaimat azóta pontosan tudom követni mire költök.

Hol tudsz annyi piás üveget össze szedni hogy tízezret kapsz érte?

Ez engem is érdekelne ha nem félted az üzletet másoktól.

Tankolásra ennyi elég is lenne nekem, és a nejem se zsörtölődne hogy a koszt pénzből emelem ki erre.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 29, 2007 3:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"Anonymous" írta:

Én mióta vezetem a kiadásaimat azóta pontosan tudom követni mire költök.

Hol tudsz annyi piás üveget össze szedni hogy tízezret kapsz érte?

Ez engem is érdekelne ha nem félted az üzletet másoktól.

Tankolásra ennyi elég is lenne nekem, és a nejem se zsörtölődne hogy a koszt pénzből emelem ki erre.

Ha itt nem akarod meg osztani akkor írd meg a radoczistvankukacfrimélponthura holnap úgyis megyek hozzá és majd elmondja nekem.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 29, 2007 11:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi az hogy ......kukac.....???? Féreg nem? Very Happy
Vissza az elejére
Rigó

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 30, 2007 10:46 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vendég!

Görbe...v. íves?? Rolling Eyes Nem tudom a különbséget, de Radócz haverod bizonyosan! Fordulj hozzá bizalommal.
Vissza az elejére
Gyenge

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 06, 2009 12:54 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért nincs a rendőrnek zsebszámológépe? Mert fejből tudja hány zsebe van! Miért tesz a rendőr a tv mellé biciklit? hogy ha elmegy az adás utána tudjon menni
chal4oye

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 01, 2014 6:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Te komám, látod milyen jó gép ez? Beszívja a vizet, hátul pedig tejet ad ki. Vegyünk egyet!
Másnap vesznek egy tehenet. Leviszik a patakhoz. Az egyik rendőr belenyomja az állat fejét a vízbe, miközben a másik iszonyatosan rángatja szegény állat tőgyét. A tehén fullad is, fáj is neki, ezért kipattint egy lepényt a hátsójából. Csodálkozva mondja a hátsó rendőr:

http://www.jhu.edu/
http://en.wikipedia.org/wiki/Riverbed
https://www.facebook.com/EXINglobal
http://www.youtube.com/user/Acer
Vissza az elejére
ScottNig
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 18, 2017 6:03 pm    Hozzászólás témája: Test, just a test Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello. http://jakshgy773733.us
Vissza az elejére
Savanix
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 20, 2021 2:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy kisvárosban a rendőrség "felfedezett" egy vulkan vegas kaszinót szerencsejáték-automatákkal. Miközben az ellenőrzés zajlott, megérkezett a sajtó. A tisztek elkezdtek beszámolni a riportereknek a sikereikről.
Ekkor egy kaszinó dolgozója felhívott egy ügyvédet, és megkérdezte: "Becsukhatjuk az ajtót? Az összes tiszt kint van." Az ügyvéd, miután felmérte a helyzetet: "Igen, nyugodtan becsukhatja az ajtót, és kimehet a hátsó ajtón".
"Lassan" - mondta a kaszinó dolgozója: "Elnézést, uraim, de a létesítményünk bezár. Nincs több fogadás!" Becsapta a nehéz fémajtót, és a hátsó ajtón keresztül távozott.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Városi Rendőrkapitányság Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból