Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kérdések a város vezetéséhez???
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 47, 48, 49

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Radocz Istvan

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 29, 2020 1:03 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
https://www.facebook.com/groups/839494292784556

A Bánomkertben a szemetes miért nem a kamera előtt van?
Talán tisztább lenne a környezete?

Mi lenne, ha minden dűlő közepén lenne egy-egy zárható gyűjtőhely?

"HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 26, 2013 12:33 pm Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
"öreg csóka" írta:
Egyik ismerősömmel találkoztam a napokban és olyat mondott, hogy rögtön megzakkantam tőle. Debrecenből járnak ki, a keleti parton van házuk, és azt mondja hogy egy délután mentek haza Debrecenbe, és a hídnál volt egy pasas, akiről azt hitték hogy pecázik. Gondolta megkérdezi hogy van e kapás, vagy valami érdemi eredmény. Mondta a pasas hogy nem horgászik, hanem az önkormányzattól van kint egésznap és őrzi a szemétlerakásra használt helyet a híd mellett, hogy senki ne pakolja ki a lomot meg a szemetet, illetve fotózza le aki odapakolja. Azért ez nem semmi. Egy vagy több embert foglalkoztatni erre, ki tudja mennyi pénzért havonta. Nem lehetne ennek az összegnek a töredékéből megoldani havi két alkalommal a konténeres szállítást? Egy embernek az a munkája, hogy ott tesped, sütteti magát a napon fizetésért, reggeltől estig napokon, heteken, hónapokon keresztül? Gratulálok az értelmi szerzőnek! Megjegyzem én sem értek egyet azzal, hogy egyesek nem törődnek a környezetükkel és spontán szemétlerakó helyeket alakítak ki különböző helyeken, ami nem éppen felemelő látvány, de valahol meg is tudom érteni. Még mindíg jobb megoldás egyhelyre lapakolni, mintha a vízbe dobnák és ezzel szennyeznék a csatorna vizét. Állítólag volt valamikor konténer rendszeresítve, de a polgármesterváltással a konténer is megszűnt. Jogosan vannak felháborodva az ottaniak, hogy a befizetett adójukért soha semmit nem kapnak. Nagyhegyesen van több ismerősömnek is hétvégi háza a keletin és nekik közvilágítás, telefonfülke, de még a szervezett szemétszállítás is belefér az ingatlanadóba náluk. Tiba úr egy huszárvágással megoldotta a kérdést, csak kérdéses, hogy a "szemétőr" éberségét kihasználva esetleg nem néhány száz méterrel arább lesz egy másik szemétlerakat?
A sok Eus pályázat közül nem volt olyan ami erre is megoldást jelenthetne? Vagy valami ilyenféléből fizetik az őrt? Még ha minimálbérért is van ott, az sem kevés, főleg ezért a "munkáért". Jó lenne erre valami érdemi választ kapni, ha már a pénzünkből megy erre is.
Polgármester úr? képviselő urak? Vagy nem tartozik ránk?"

2013-ban is volt szemét kérdés, amit akkor megoldottak. Természetesen nem volt mindenki megelégedve a megoldással.

A Bánomkerti szemét lerakat megoldása vajon meddig várat magára?

Jól tudom, hogy Kalmár Úr hatásköre?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 11, 2020 5:00 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma megyek a kertbe és megnézem a kuka környékét.
Vissza az elejére
Albin

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 08, 2021 11:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Ma megyek a kertbe és megnézem a kuka környékét.

Ma jártam a kertben és a kuka környéke nagyon rendezetlen volt.

Albin

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 08, 2021 11:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Balmazújvárosban mikor nyit a benti strand?

https://termalonline.hu/termal-hirek/miniszterelnoki-bejelentes-a-furdonyitasrol

jortegaa3289

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 05, 2021 8:12 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"diseq" írta:
Egyébként a Gál - Tiba közötti viszály szerintem azóta tart, mióta Tiba István Újvárosra került.
Ha valaki nem olvasta volna, adalék az elmúlt időszakokhoz.
http://www.vagy.hu/cikk.php?id=3875
Üdv

you are absolutely right.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 09, 2021 6:08 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Összegyűjtöttem kb 0.6 köbméter falevelet.

Hova tudom elszállítani, mielőtt a szél besegít?
Vissza az elejére
Albin

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 11, 2021 6:13 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Összegyűjtöttem kb 0.6 köbméter falevelet.

Hova tudom elszállítani, mielőtt a szél besegít?

Javaslom keresni az Önkormányzati Képviselőt.

Vajon város szinten is probléma ez, vagy csak "egyéni"?

Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 18, 2022 5:15 am    Hozzászólás témája: Kutyamenhely Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látom, bontják a kutya menhelyet.

Mi lehet az oka?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 18, 2022 5:16 am    Hozzászólás témája: Kutyamenhely Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi lehet az oka?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 18, 2022 5:16 am    Hozzászólás témája: Kutyamenhely Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi lehet az oka?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 47, 48, 49
49 / 49 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból