Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

SPORT
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 17, 2009 1:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Liverpool-Loki 1-0

Szép volt fiúk!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 30, 2010 8:02 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szöglet gól, érintés nélkül.

http://www.origo.hu/sport/focivilag/20100529-negyvennyolc-eve-nem-lottek-ilyen-golt-szogletbol.html
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 04, 2010 2:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hajrá Újváros!
Vissza az elejére
Kezdő íjász
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 21, 2010 1:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép napot!

Azt hallottam, hogy Balmazújvároson egyre több íjász egyesület működik.
Azt szeretném kérdezni, hogy íjászattal kapcsolatos felszereléseket hol lehet vásárolni ott?
Minden segítséget köszönök, mert nem tudom hogyan kezdhetnék bele.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 21, 2010 2:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt, számíthatsz segítségre:
http://bhik.gportal.hu/
Vissza az elejére
Munkó Vendég
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 21, 2010 2:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Kezdő íjász" írta:
Szép napot!

Azt hallottam, hogy Balmazújvároson egyre több íjász egyesület működik.
Azt szeretném kérdezni, hogy íjászattal kapcsolatos felszereléseket hol lehet vásárolni ott?
Minden segítséget köszönök, mert nem tudom hogyan kezdhetnék bele.

Meg itt is.

Íjak olcsón.

http://www.google.hu/search?q=%C3%ADjak+olcs%C3%B3n&rls=com.microsoft:hu:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7SKPB_hu
Vissza az elejére
Kezdő íjász
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 21, 2010 7:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm szépen, de a google-t ismerem és jól kiigazodok az interneten is!
Gondoltam, ha már ennyi íjász egyesület van, akkor ezek mögött jelentős taglétszám van, s ha már ilyen sokan íjászkodnak, hátha valaki meglátta az üzleti lehetőséget ebben és helyben is lehet kellékeket, és kiegészítőket vásárolni. Nem baj, visszük Debrecenbe a pénzt akkor.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 25, 2010 11:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

attól függ mi kellene, mert ideget, és vesszőt készítek komplett tollazással
ha íj kell akkor Debrecenben a Simonfi utcán van egy íjász szaküzlet és zsebedhez mérten válogathatsz tradi és reflex íjak között.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 26, 2010 12:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

internetről nem ajánlom a vásárlást, ugyanis nem árt kipróbálni hogy melyik testhezállóbb mert utólag már nem lehet korrigálni ha nem megfelelőt vesz valaki
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 07, 2010 11:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézrt a holnapi testületi ülés anyagából.

"a füves pályát át kell helyezni a város más területére. Erre vonatkozóan tárgyalásokat
folytattunk le füves pályák telepítésével foglalkozó társaságokkal és megállapítást nyert, hogy
a jelenlegi GÖCS pályán elegendı hely és infrastruktúra van ahhoz, hogy ki lehessen építeni"

Ez most jó hír?
Vissza az elejére
balmaz61

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 08, 2010 8:27 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem rossz. Egyszer azért, mert itt már csak az „ítéletet” olvashatjuk, pedig ez a létesítmény nem egyszerű füves terület, hanem 1933. augusztus 20. óta ez a helyi sportélet központja. Egy olyan hely, ahova a balmazújvárosi emberek szórakozni járnak lassan nyolcvan éve, ezért is tették ezt annak idején oda ahova, s nem a falu szélére.
A másik, hogy egy olyan cég vállalja finanszírozni az „áttelepítését”- sok, más komoly összeget igénylő vállalásával együtt- (MRI Energetika Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. (képviseli: Varga Péter Pál ügyvezető) Székhely: 4060. Balmazújváros, Bethlen u. 47.), amelyet én nem találtam meg a cégnyilvántartásban. De lehet, hogy én voltam ügyetlen.

williamjohnson02

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 25, 2021 1:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretem a sportot is. Szeretek a sportra is fogadni, és szerencsejáték ehhez a területhez kapcsolódóan. Valóban, most már lehet kombinálni a hobbikat és a kereseteket. Erről ebben a cikkben olvashat bővebben https://kaszinok.online/kaszinok/boaboa/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 23, 2021 11:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szabadidőmben szeretek pókerezni. Azt mondhatom, hogy ez határozottan passzív jövedelemmé válhat számodra, mert ismerve a helyes algoritmusokat bármely szerencsejáték játékához, kereshetsz! Sok tapasztalatot igényel, én is úton vagyok hozzá, viszonylag mostanában ragadtatom magam, de az alatt az idő alatt, amit már kb. egy hónapja szerencsejátékkal töltöttem, kb. 1600 dollárt gyűjtöttem. Ez főleg póker és nyerőgépek, csak játszom és élvezem a folyamatot, nagyon ellazít, főleg egy munkanap után, persze nem veszteség nélkül, de ettől függetlenül jövedelmet hoz, amit a saját örömömre költhetek!
Ha valami újat szeretnél találni, javaslom, hogy nézd meg ezt az oldalt https://imoneyslots.com/hu/online-kaszino-bonusz.html
Játékgépek nagy választékát, felhasználóbarát felületet és még sok minden mást kínálnak ...
Ezt a weboldalt állandóan használom, és bátran ajánlom mindenkinek, aki szeretné kipróbálni a szerencséjét a nyerőgépeken.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
Vissza az elejére
MilanFarkas

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 26, 2022 9:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A szerencsejáték jellegű nyaralás természetesen nem csak kikapcsolódás, hanem sok új benyomás megszerzésére is alkalmas, és ha megnézzük a fogadóirodák véleményét olyan megbízható helyeken, mint a https://mightytips.hu/fogadoirodak/tenisz-fogadas/ ahol nagy a választék és a legnagyobbak a lehetőségek, akkor az előnyök nem fognak megvárakozni.
Vissza az elejére
MilanFarkas

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 26, 2022 9:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A szerencsejáték jellegű nyaralás természetesen nem csak kikapcsolódás, hanem sok új benyomás megszerzésére is alkalmas, és ha megnézzük a fogadóirodák véleményét olyan megbízható helyeken, mint a https://mightytips.hu/fogadoirodak/tenisz-fogadas/ ahol nagy a választék és a legnagyobbak a lehetőségek, akkor az előnyök nem fognak megvárakozni.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból