Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Lakossági szolgáltatók
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tudatlan
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 26, 2007 11:38 pm    Hozzászólás témája: Lakossági szolgáltatók Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves fórumozók!

Nem értem meg, hogy miért nem lehet találni újságban, interneten, fórumon, a város honlapján, egy TV szerelőt, egy mosógépszerelőt, egy varrógépműszerészt, egy bojlerjavítót és még sorolhatnám a végtelenségig a ritka szakmákat, amelyre bármikor szükségünk lehet.Ha baj van, akkor 10-20 szomszédot végig kell kérdezni sokszor, mire kiderül, hogy kihez lehet fordulni a háztartásban előforduló készülékek javítása ügében.Az ismertebb szakmákat szinte mindenki ismeri kihez lehet fordulni.Autószerelő, kőműves, burkoló stb.
Ennyire sok munkájuk van talán, hogy nem érdemes jelen lenniük hírdetésekkel?
Az elmúlt hónapban 3 esetben keresgettem órákig az interneten, a városi honlapon, és a Balmazújváros újságban, végül Debrecenből hívtam szerelőt, előbb mosógépemhez, utánna nemsokára a Tévémhez, most pedig a gázkazánom elektronikája bolondult meg, amit sikerült reszetelni, de itt a tél és ha komolyabb baj van akkor tudatlanul vakon, bepánikolva indul neki az ember, mire talál valamilyen szakembert.
Nem szólva arról, ha Debrecenből kell kihívni valakit, akkor borsos kiszállási díj terheli az amúgy sem olcsó javítást, és közben helyben is meg lehetett volna oldani.
Van erre megoldás?Közös érdekünk nekünk, mint e szolgáltatások megrendelőinek, igénybevevőinek és a szolgáltatóknak is egyaránt, akik ebből élnek meg.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 27, 2007 12:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Nekem is ilyen gondom volt nyáron.
Szaknévsort előkaptam és elkezdtem telefonálni.
Majdnem hanyatt estem néhány árajánlat hallatán.
Nem merem leírni a szervízek nevét, csak annyit, hogy volt aki Balmazújvárosra 6.420 Ft kiszállást számít fel Debrecenből, és van aki ugyan ezt az utat 2.500.-Ft -ért vállalta. Erre jön még ugye a munkadíj és az alkatrész költsége.
Természetesen azt választottam amelyik kedvezőbb ajánlatot tett és nem bántam meg. Már a telefonos megbeszélésnél is szimpatikusabb volt, mint a drágábbik ajánlatot tevő. Részletesen kifaggatott a hibajelenségről, és megpróbált telefonon is segíteni, hátha meg tudjuk oldani így is.
Sajnos a baj komolyabb volt, ezért megrendeltem a javítást.
Időben pontosan érkeztek, szakmailag és emberileg kifogásolhatatlan szolgáltatást kaptam a nem kevés pénzemért.
Mindennel együtt majdnem 20ezret fizettem a javításért, de látszott a mesteren, hogy érti a dolgát, és még rengeteg jótanáccsal is ellátott.
Napokkal később munkatársaimtól értesültem a másik a drágábbik szerviz ügyeiről, ami nem vet jó fényt rájuk. Nem elég hogy drágán dolgoznak, szakmailag, és emberileg sem tartoznak a szolgáltatók soraiba. Garanciát sem adnak az elvégzett munkára.
Én szerencsés voltam, jól döntöttem, elégedett vagyok.
Ilyen is van.
Ha le lehet írni, akkor leírom a címet.
Vissza az elejére
88.209.204.158
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 27, 2007 1:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://balmazujvaros.lap.hu/ oldalon minden cég megtalálható.

Katona Imre fűtésszerelő.
Hegedűs Imre TV szerelő
Veres Csaba háztartási gépszerelő

Kérdezz bátran Tudatlan!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 27, 2007 1:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fenemód érdekes, mert kíváncsiságból megnéztem és én sem találok ezek közül egyet sem !
Nagyokos a címek nélkül sokra megy vele bárki!
Vissza az elejére
88.209.204.158
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 27, 2007 1:40 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Menj be "nagykezűhöz" és megmondja neked mindháromnak a címét.

Aki keres az talál.

Szerinted kinek az érdeke, hogy ismerje valaki a lakóhelyén élő, dolgozó szerelőket?
Kérdezdd Radócz tanácsadót biztos ő is imeri ezeket, vagy a "bölcseket" a nagy fa alatt.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 27, 2007 1:42 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"88.209.204.158" írta:
Menj be "nagykezűhöz" és megmondja neked mindháromnak a címét.

Aki keres az talál.

Szerinted kinek az érdeke, hogy ismerje valaki a lakóhelyén élő, dolgozó szerelőket?
Kérdezdd Radócz tanácsadót biztos ő is imeri ezeket, vagy a "bölcseket" a nagy fa alatt.

Ha nem tudsz értelmesen, segítően hozzáálnni , akkor miért írsz hülyeségeket??? ja te vagy az aki állandóan bepofázik mindent, de értelme semminek sincs.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 27, 2007 1:44 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Majd az okoskodó Radócor fogja valaki megkérdezni ugye? Akkor lássam amikor a hátam közepét!!
Vissza az elejére
88.209.204.158
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 27, 2007 1:50 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs, hogy belerondítottál a topikba.
Ebből én ki is szállok.

Csá csumi csá
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 27, 2007 1:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Á már rájöttem te vagy az éjjeliőr kolléga csak mindíg más néven.
Ezen élvezel minden éjjel?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 27, 2007 2:07 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért nem 88.209.217.118 a nicked? A másik 88.209.204.158, amit megadtál az nem igaz. Nem csak szemétkedsz állandóan de még hazudsz is!!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 27, 2007 2:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

EXTERNET Laughing
Vissza az elejére
hakapeszik

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 27, 2007 2:45 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó ötletnek tartom a téma indítását.
Javaslom egy konkrét kérdést feltenni egyszerre. A sporthoz hasonlóan talán működni fog.
Ha mégsem, akkor át kell vinni egy másik újvárosi Fórumra.
Azok eléggé elhanyagoltak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 27, 2007 2:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha mégsem, akkor át kell vinni egy másik újvárosi Fórumra.
Azok eléggé elhanyagoltak.
Question hogy? Van más fórum is???
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 27, 2007 2:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"88.209.204.158" írta:
http://balmazujvaros.lap.hu/ oldalon minden cég megtalálható.

Kérdezz bátran Tudatlan!

Ezen az oldalon középen másik három jönbe, ha rá kattintol.
Az egyik Tarkusé, a másik kettő Mgabié. Meg van két fórum amit a hatalom bezáratott. És van egy negyedik a brigatebalmaz oldalán, valamint a Bekton ifjúsági zenekar oldalon egy zártkörű.

Kérdezz bátran!
holnap éjel folytatom.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 27, 2007 2:58 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm szépen szétnézek azokon is holnap.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
1 / 7 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból