Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Személyeskedések
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Próba
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 08, 2006 5:19 am    Hozzászólás témája: Személyeskedések Hozzászólás az előzmény idézésével

Talán ...
Vissza az elejére
ellenPróba
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 08, 2006 12:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na akkor én kezdem is a személyskedést!
Örülök hogy újból megnyílt a fórum.
De úgy tűnik valami ismét nem működik.
Miért kell egyeseknek szétzilálni a normális véleménynyilvánítást?.
A fórum nem arról szól, hogy én csak parancsolgatok, írok minden félét olyan dolgokról ami az emberek nagyon kis rétegét érinti. Sok sok témával foglalkoztunk régebben is és mindíg bebizonyosodott, hogy nem használtuk ki a témaköröket.
Te Radócz Pesta ! Azt gondolod, hogy téged szeretnek az emberek? Hát tudd meg nem szeretnek, csak elviselnek! Mindenbe belefogsz, mindent meg akarsz reformálni, de az emberek nem segítenek! Gondolkodj el a dolgokon! Olvasd vissza írásaidat és gondolkodj! Egy ilyen beosztású embernek azért illik a mondatokat értelmesen befejezni. Ne nyiss új témákat ha nem érdekel senkit.
Idézet:
Próba Elküldve: Vas. Okt. 08, 2006 5:19 am Hozzászólás témája: Személyeskedések

--------------------------------------------------------------------------------

Talán ...

Az idézet folytatása:

... ha elvenné valaki tőlem a klaviatúrát nem írnék ennyi marhaságot!

klaviatúra = billentyűzet

Csak azért, hogy ne keresd hiába!

Próba ellen szóltam először és utóljára, uff..!
Vissza az elejére
diseq
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 08, 2006 6:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak olyan topicot kellene megnyitni, amiben tényleges és érdemleges dolgokat lehet megtárgyalni. Valahol tiszta lappal kellene kezdeni mindent. De ez a Radócz telesz@rt itt mindent. Kérdezem tőle MUSZÁLY VOLT???
És kérdezem Bistey Csabát, ha valamelyik topicjába két napig nem ír más csak ő, nem lehetne-e törölni?
Vissza az elejére
Tarkus

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 08, 2006 7:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Diseq!

Ez relatív, hogy ki mit tart fontosnak Wink
Pista barátunknak ezek a fontosak és tiszteletben kell tartanunk, elvégre demokrácia van Laughing
Az más kérdés hogy máris áttekinthetetlen az egész kóceráj már így is, és Ő az aki reklamál örökösen hogy nem tud eligazodni.
Na most ezért csinált egy saját igényeinek megfelelő rendszert. Laughing
Még nics 10 perce hogy tallózgatok és máris hullik a hajam meg őszülök rohamosan azóta Laughing Laughing

huszár
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 08, 2006 10:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TE IS HÚZZÁL A SAJÁT FÓRUMODRA TARKUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Bistey Csaba
Rendszergazda

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 09, 2006 8:27 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
És kérdezem Bistey Csabát, ha valamelyik topicjába két napig nem ír más csak ő, nem lehetne-e törölni?

Önkényesen nem szeretnék törölni, készítek egy "Törlésre jelölt témák" fórumot és amit úgy gondolok azokat a témákat áthelyezem, egy hétig ottmarad így ha valaki szerint mégis fontos akkor vissza tudom tenni. Ha lesz jobb ötlet, vagy utasítás akkor változtatok rajta.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Radócz
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 09, 2006 9:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idáig (Személyeskedések) jutottam az olvasással, és az eddigieknek nem sok értelmét láttam.
Most viszont értelmes írásokra leltem és van módom válaszolni.

EllenPróbának!

„A fórum nem arról szól, hogy én csak parancsolgatok, írok minden félét olyan dolgokról ami az emberek nagyon kis rétegét érinti. Sok sok témával foglalkoztunk régebben is és mindíg bebizonyosodott, hogy nem használtuk ki a témaköröket.
Te Radócz Pesta ! Azt gondolod, hogy téged szeretnek az emberek? Hát tudd meg nem szeretnek, csak elviselnek! Mindenbe belefogsz, mindent meg akarsz reformálni, de az emberek nem segítenek! Gondolkodj el a dolgokon! Olvasd vissza írásaidat és gondolkodj! Egy ilyen beosztású embernek azért illik a mondatokat értelmesen befejezni. Ne nyiss új témákat ha nem érdekel senkit.”

Szerintem itt nem lehet parancsolgatni.
A témaköröket azért próbáltam megnyitni, hogy a kertészeket érdeklő írásokat, ne kelljen átolvasni a gyerekét egyedül nevelő nőknek. Ezt egyébként azért nem nyitottam meg mert úgy gondolom ide soha nem fogok írni.

Kedves ellenPróba! Egy pár dolgot írj, már, amit szerinted elkezdtem reformálni és nem kellett volna.
„Próba ellen szóltam először és utóljára, uff..!”

Akkor erre most nem akarsz reagálni. Elmondtam, Én vagyok a főnök, ellentmondás nincs, végre kell hajtani a feladatot.
Ha próba ellen szóltál, akkor miért RI-vel személyeskedsz?

Egyébként ha hoztál már létre új témát, akkor tudod, hogy valamit írni kell.

Talán ide nem fog írni senki, és örökre üres marad. Így is befejezhettem volna. Vagy számolok tízig, mint ahogy tanították annak idején.
Mit tudsz az Én beosztásomról?

Kedves diseq!

Ha több hónapig nem írsz valakinek e-mailt, akkor törlöd a régieket?

„És kérdezem Bistey Csabát, ha valamelyik topicjába két napig nem ír más csak ő, nem lehetne-e törölni?

Kedves Csaba!

És ha egy év múlva lesz szüksége VALAKINAK a rózsa metszése ismeretekre?
Javaslom, hagyd a törlésre kijelölt topicban.
Úgy látom a hivatal által adott válaszokat törlésre ítélted.
Én ezt a topicot csak olvashatóvá tenném a fórumozók részére. Ha valaki meg tudja adni a választ a lakosok közül az maradhat a feltett kérdések között.

Kedves Tarkus!

Most az egyszer egyet értek Veled.
Úgy látom Csaba halálra ítélte, atz ötletek javaslatok a fejlődésért című témát.
Segíts, mentsük meg! Én is ide rendezem az eddigi javaslataimat. Ha gondolod Te is másold ide a Te javaslataidat. Ha sikerül talán az új városvezetéshez eljut ezen a csatornán egy két használható javaslat.
„Az más kérdés hogy máris áttekinthetetlen az egész kóceráj már így is, és Ő az aki reklamál örökösen hogy nem tud eligazodni.”

Két évvel ezelőtt javasoltam először, egy lakossági fórumon, hogy tenni kellene valamit. Sokan a disznó vásárnál keresik a Hajdúszoboszló felé vezető utat.
Szerinted, aki így járt mond-e jót Balmazújvárosról?
Szerinted ennek a város vezetésnek érdeke lesz-e, hogy mi itt fórumozgassunk?
Mi a véleményed a Lamperth Mónika hozzászólásáról? Ezt az MGabi fórumára írdd. Itt ne legyen országos politika. legalábbis szerintem. Te hogy látod?

Nyugalmam megőrzése érdekében egyelőre hanyagolom a fórumozást. Kivéve a személyeskedések topicot, mert ellenPróba és diseq bizonyára kifejti ellenvéleményét.

Amihez segítséget kérünk a KERT. A mezőgazdaság topicba másolom a másik fórumról.

Tisztelt Fórumozók!

Bocs, hogy hosszú és unalmas voltam, vagy bocs, hogy abbahagyom de mennem kell.

Tisztelettel: Radócz István
Vissza az elejére
Bistey Csaba
Rendszergazda

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 09, 2006 9:54 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Úgy látom a hivatal által adott válaszokat törlésre ítélted.

Nem sok értelmét láttam a "Kérdések a város vezetéséhez???" mellett, külön témában adni a választ szerintem teljesen áttekinthetetlenné tenné az egészet.

Idézet:
Úgy látom Csaba halálra ítélte, atz ötletek javaslatok a fejlődésért című témát.

Abban a formában amiben van igen értem ez alatt a három szavas nyitást és a személyeskedést ami utána következik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Rigó

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 09, 2006 10:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Huszár!

Mit zavar téged Tarkus?? Rolling Eyes Ilyen primitiv hozzászólás után remélem Te is ellovagolsz a bugakóródon Kónya irányába!! Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 09, 2006 1:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kipontozott rész helyére írhattam volna a következőt, de nem akartam.
Így, hogy kérdezted, leírom.

Talán az új vezetés ember számba vesz minket és próbál tájékoztatást adni a város lakók kérdéseire.

Azt is tudomásul vettem, hogy csak teljes névvel és címmel feltett kérdésre kapunk választ. Legalábbis korábban ez volt a vélemény. Igaz én ezzel nem értettem egyet. (Ha nem lennék állatbarát, itthon belerughattam volna a macskába).

"Vendég

Elküldve: Vas. Okt. 08, 2006 2:33 pm Hozzászólás témája:

--------------------------------------------------------------------------------

Te Pesta!!!hogy gondolod ezt?Tán már megpályáztad az ispáni állást ami valamelyik rovatban volt??Mindent a te agyad szerint akarsz rendezni.
Hadjál már élni minket majd nyitunk magunknak olyat ami aktuális.
Legalább írnál bele de csak hülyeségeket írsz.Vedd már tudomásul hogy nem te vagy a polgármester SZERENCSÉNKRE.

Vissza az elejére

3. osztály
Vendég

Elküldve: Vas. Okt. 08, 2006 6:23 pm Hozzászólás témája:

Hagyjál =) GYJ "

Most értettem meg a 3. osztály hozzászólását. Csak nem a megfelelő topikba történt a megjegyzés.
Milyen szép lenne, ha minden fiatal tudna helyesen írni!
Óhajtó mondat végére milyen írásjel kell?

Ide a Személyeskedések topicba.
Tarkusnak sem tetszett a heccet leírt változata, ezért megjegyezte, hogy tanuljunk belőle. Főleg Én tanultam.
A mobiltelefonhoz lehet csatlakoztatni és nem kell a kezünkben tartani a telefont ahhoz, hogy vezetés közben tudjunk telefonálni. Így is elvonja a vezetéstől a figyelmet.

Legközelebb kerülöm azon szavak leírását, amit nem tudok helyesen leírni. Még mindig maradnak az elütések. Ügyani tíz ujjal gépelek és nem sok időm marad végig olvasni.

Kedves Csaba!

Ha úgy gondold, hogy valamelyik hozzászólás nem idevaló, akkor tedd át a törlésre kijelölt topicba.

Helyesen ugyanis.

Kérdésem mi az oka, mire beírtam a hozzászólásom elfelejtette a bejelentkezésem?

RI
Vissza az elejére
Radócz István

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 09, 2006 1:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ide kellett volna írni a válaszomat.

"Fabo
Vendég

Elküldve: Hétf. Okt. 09, 2006 1:04 pm Hozzászólás témája:

Teljesen felesleges cirkusz ez.Ugyanis hiába indult újra ez a fórum, már ez alatta rövid idő alatt is kiderült, hogy csak a zűrzavar van máris.
Mi lessz később?Mi lenne mondhatnám azt is.
Most láttam a tévében, hogy Balmazújváros több szavazókörzetében meg kell ismételni a választásokat.
És ha ez így vanm akkor lehet hogy újra bezárásra kerül a fórum, mivel az a nem egészen 200 szavazatkülömbség még átbillenhet Gál István javára és akkor vége ennek a fórumnak.
Ti magatok bizonyítjátok be azt, hogy alkalmatlanok vagytok a kúltúrált vélemény nyílvánításra.Egymást marjátok és néhányan nem átallnak olyan témákba belemenni ami egyrész etikátlan, másrészt semmi köze Balmazújváros ügyeihez, főleg nem a fejlődésünkhöz és a változásokhoz.
Szeretnék néhány gondolatot a fórum felépítéséhez is hozzáfűzni és javaslatot tenni.Mint látjuk 1hét alatt teljes a zűrzavar máris.
Senki munkáját nem szeretném kritizálni félreértés ne legyen ebből.
Ellenben ez nem jó így.Ez kicsit hasonlít ennek a fórumnak bezárása után indított civil fórumbeli felépítésre, ami szintén áttekinthetetlen volt 1idő után.A jelenlegi 2civilfórum teljes egésszében áttekinthető, rendszerezett, olvasható.Vegyetk példát arról .1et el kel ismerni tarkus jó szisztémát alakított ki azokban és követendő példa lehetne.

Vissza az elejére

Radócz István

Elküldve: Hétf. Okt. 09, 2006 1:19 pm Hozzászólás témája:

Mivel a Tarkus fórumát nem igazán ismerem, arról nem tudok nyilatkozni.
A legelső fórum felépítését senki sem kritizálta.
Mindaddig, amíg a keleti parton való építkezés szóba nem jött, addig működött is. Ha ez nem is de az MGabi fóruma valamint a Tarkus fóruma működni fog.
Igaz én nem láttam értelmét hogy kettő legyen.

A különböző híresztelések miatt figyelem rendszeresen a www.balmazujvaros.lap.hu oldalon levő fórumot. "

Vissza az elejére
Vissza az elejére
Radócz István

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 09, 2006 1:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ebbe a topikba majdnem minden belefér.
Hívd az ingxenesen hívható gazdakörös telefonomat. 70/453-6883

Radócz István

visszahívlak, ha van matávos számod.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 09, 2006 1:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Munkahelyről nem ajánlatos telefonálnom.
Nem értem iért nem lehet a fórumba kifejteni bőveben amit írtál.
ha elérhetőségnek jó az E-mailon akkor megadom erre írhatsz.

f.abo@citromail.hu
Vissza az elejére
Radócz István

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 09, 2006 2:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A 4. és 5. körzetben új szavazás várható. ( a bírósági döntéstől függően).

A véleményem akkor is marad. Az lenne szerencsés, ha független, vagy kormáynpárti polgármesterünk van.
Ez igaz az országgyűlési képviselőre is.
Mennyit dolgoztunk azért, hogy legyen egy független harmadik jelölt.
Vissza az elejére
próba
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 09, 2006 3:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most tudtam meg, a lehetséges alpogármesterek személyét.
No comment.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Következő
1 / 17 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból