Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Keleti-Főcsatorna: vélemények, problémák, kérdések
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
István
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 02, 2010 2:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Szerintem Csonka-Kis Palihoz kell intézni kérdéseket, mert mindennek utánna jár ha valaki kérdez valamit, még ha nem is az ő körzetét érintő a kérdés. Egyedül ő veszi komolyan, hogy képveselje a választóit.

Ez igaz.
A többséget, vagy a kisebbséget képviseli?

A BAKI bezárását a többség vagy a kisebbség kérte???
A lakó-pihenő övezetet, a Soós Imre utcát szintén többször kellett módosítani. Az első osztályosok beírtása szintén igazságtalan és ráadásul a jelenlegi törvények figyelmen kívűl hagyásával fog történni. Csak jönne már a jobbik.
Tudtuk ezt sokan, hogy nem lesz jobb mint Gál idején volt, de azt gondolni sem mertük hogy rosszabb lesz.

Jól mondom képviselő urak?
Ösztől helycsere.
Az Istvánokból elég Jöjjön Csaba, vagy a helytartója!

Ehhez minden fiatal és nagyszülő szavazatára szükség lesz!

Adjon az Isten!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 02, 2010 4:06 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"István" írta:

Ösztől helycsere.
Az Istvánokból elég Jöjjön Csaba, vagy a helytartója!

Ehhez minden fiatal és nagyszülő szavazatára szükség lesz!

Adjon az Isten!

Abban igazad van hogy rosszabb lett ezekkel!
A jelenlegi Csaba is ha nem tudnád Razz
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 03, 2013 7:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Ma a jóidőt kihasználva kirándultunk egyet szétnézni a keletin, mennyi változás van az egy évvel ezelőtihez képest. Van néhány szinvonalas házikó meg ízlésesen parkosított telek, el kell ismerni.
A híd meletti szemét telepre viszont nem lehetnek büszkék!
Miért oda kell kiborítani a szemetet?
Egy "kissebségi" lakótelep környékén sem tudom elfogadni, sem a látványt, sem az okát, nemhogy egy üdülő területen.
Ráadásul táblával van jelezve, hogy szemét lerakása tilos!

El vagyok képedve és megdöbbenve azon amit tegnap láttam. Egy ismerősömmel jártunk arra (mert hétvégi házat szeretne venni a környéken), ugyanis a híd melletti erdőt tele hordták szeméttel a kedves keletis lakók. Nyáron ez a lombozattól valószinüleg nem látható, de most borzalmas látványt nyújt.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 03, 2013 5:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha már úgyis volt időtök nézelődni, meg fel is háborított a látvány, akkor nyugodtan szedegethettétek volna az erdőből a szemetet.
Egyébként valóban helytelen, hogy tele szemetelik egyesek a környéket. Nem oda, hanem az önkormányzat elé kellene lepakolniuk a szemetüket.
Ugyanis 'kötelező közszolgáltatás' a háztartási hulladék szervezett begyűjtése és elszállítása. A Keleti-főcsatorna balmazújvárosi szakaszain, annyi nyaraló van, hogy sok helyen egy kisebb településen nincs annyi ház és lakos. A tisztelt önkormányzat mostoha gyerekeként kezeli ezeket a szakaszokat. Persze a folyamatosan emelt adót beszedi.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 26, 2013 12:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"öreg csóka" írta:
Egyik ismerősömmel találkoztam a napokban és olyat mondott, hogy rögtön megzakkantam tőle. Debrecenből járnak ki, a keleti parton van házuk, és azt mondja hogy egy délután mentek haza Debrecenbe, és a hídnál volt egy pasas, akiről azt hitték hogy pecázik. Gondolta megkérdezi hogy van e kapás, vagy valami érdemi eredmény. Mondta a pasas hogy nem horgászik, hanem az önkormányzattól van kint egésznap és őrzi a szemétlerakásra használt helyet a híd mellett, hogy senki ne pakolja ki a lomot meg a szemetet, illetve fotózza le aki odapakolja. Azért ez nem semmi. Egy vagy több embert foglalkoztatni erre, ki tudja mennyi pénzért havonta. Nem lehetne ennek az összegnek a töredékéből megoldani havi két alkalommal a konténeres szállítást? Egy embernek az a munkája, hogy ott tesped, sütteti magát a napon fizetésért, reggeltől estig napokon, heteken, hónapokon keresztül? Gratulálok az értelmi szerzőnek! Megjegyzem én sem értek egyet azzal, hogy egyesek nem törődnek a környezetükkel és spontán szemétlerakó helyeket alakítak ki különböző helyeken, ami nem éppen felemelő látvány, de valahol meg is tudom érteni. Még mindíg jobb megoldás egyhelyre lapakolni, mintha a vízbe dobnák és ezzel szennyeznék a csatorna vizét. Állítólag volt valamikor konténer rendszeresítve, de a polgármesterváltással a konténer is megszűnt. Jogosan vannak felháborodva az ottaniak, hogy a befizetett adójukért soha semmit nem kapnak. Nagyhegyesen van több ismerősömnek is hétvégi háza a keletin és nekik közvilágítás, telefonfülke, de még a szervezett szemétszállítás is belefér az ingatlanadóba náluk. Tiba úr egy huszárvágással megoldotta a kérdést, csak kérdéses, hogy a "szemétőr" éberségét kihasználva esetleg nem néhány száz méterrel arább lesz egy másik szemétlerakat?
A sok Eus pályázat közül nem volt olyan ami erre is megoldást jelenthetne? Vagy valami ilyenféléből fizetik az őrt? Még ha minimálbérért is van ott, az sem kevés, főleg ezért a "munkáért". Jó lenne erre valami érdemi választ kapni, ha már a pénzünkből megy erre is.
Polgármester úr? képviselő urak? Vagy nem tartozik ránk?

Nagyon helyes! De hogy legyen valami haszna is, és nehogy elsorvadjanak az inai, szedegesse figyelés közben az etnikum és a szél által az erdőbe behordott szemetet össze.
Egyébként ilyen jó álláshoz hogy lehet hozzájutni? Ugyanúgy mint a trafik bizniszhez? Cool
Vissza az elejére
Radócz István

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 06, 2013 8:57 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Ugyanúgy mint a trafik bizniszhez? Cool

Mert nálunk is van biznisz?

Én kis naív azt hittem, hogy ez csak a TV-ben "politikai üres duma".

Hogy is van ez?

Kik pályáztak Újvároson?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 11, 2013 12:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

9 nyertes pályázóból 7 egri, a maradék kettőről nem tudok semmit, de nem vagyok biztos benne, hogy azok is újvárosiak. A Pennyvel átellemben a Tarr féle pizzéria helyén télen elkezdett trafik beruházás bebukott, árnyékra vetődött az új gazda. Nem volt elég a helyi hátszél Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 11, 2013 12:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Radócz István" írta:
"Anonymous" írta:

Kik pályáztak Újvároson?

Legyél türelmes 80 év múlva megtudhatod, ennyi időre letitkosítják szokás szerint.Addig elégedj meg a helyi adóhátrakékosok névsorával. Az nem titkos Laughing
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 07, 2013 9:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"öreg csóka" írta:
Egyik ismerősömmel találkoztam a napokban és olyat mondott, hogy rögtön megzakkantam tőle. Debrecenből járnak ki, a keleti parton van házuk, és azt mondja hogy egy délután mentek haza Debrecenbe, és a hídnál volt egy pasas, akiről azt hitték hogy pecázik. Gondolta megkérdezi hogy van e kapás, vagy valami érdemi eredmény. Mondta a pasas hogy nem horgászik, hanem az önkormányzattól van kint egésznap és őrzi a szemétlerakásra használt helyet a híd mellett, hogy senki ne pakolja ki a lomot meg a szemetet, illetve fotózza le aki odapakolja. Azért ez nem semmi. Egy vagy több embert foglalkoztatni erre, ki tudja mennyi pénzért havonta. Nem lehetne ennek az összegnek a töredékéből megoldani havi két alkalommal a konténeres szállítást? Egy embernek az a munkája, hogy ott tesped, sütteti magát a napon fizetésért, reggeltől estig napokon, heteken, hónapokon keresztül? Gratulálok az értelmi szerzőnek! Megjegyzem én sem értek egyet azzal, hogy egyesek nem törődnek a környezetükkel és spontán szemétlerakó helyeket alakítak ki különböző helyeken, ami nem éppen felemelő látvány, de valahol meg is tudom érteni. Még mindíg jobb megoldás egyhelyre lapakolni, mintha a vízbe dobnák és ezzel szennyeznék a csatorna vizét. Állítólag volt valamikor konténer rendszeresítve, de a polgármesterváltással a konténer is megszűnt. Jogosan vannak felháborodva az ottaniak, hogy a befizetett adójukért soha semmit nem kapnak. Nagyhegyesen van több ismerősömnek is hétvégi háza a keletin és nekik közvilágítás, telefonfülke, de még a szervezett szemétszállítás is belefér az ingatlanadóba náluk. Tiba úr egy huszárvágással megoldotta a kérdést, csak kérdéses, hogy a "szemétőr" éberségét kihasználva esetleg nem néhány száz méterrel arább lesz egy másik szemétlerakat?
A sok Eus pályázat közül nem volt olyan ami erre is megoldást jelenthetne? Vagy valami ilyenféléből fizetik az őrt? Még ha minimálbérért is van ott, az sem kevés, főleg ezért a "munkáért". Jó lenne erre valami érdemi választ kapni, ha már a pénzünkből megy erre is.
Polgármester úr? képviselő urak? Vagy nem tartozik ránk?

Nagyon helyes! De hogy legyen valami haszna is, és nehogy elsorvadjanak az inai, szedegesse figyelés közben az etnikum és a szél által az erdőbe behordott szemetet össze.
Egyébként ilyen jó álláshoz hogy lehet hozzájutni? Ugyanúgy mint a trafik bizniszhez? Cool

Na most látnád mi a helyzet!! Közmunkások a hídnál minden nap. A két úriember aki a szemétfigyelő, sütteti magát egésznap, többnyire a két híd között, és természetesen a szemetet minden nap odahorják az emberek... a hölgyek pedig sétálnak naphosszat! Mintha kirándulni lennének Laughing Egy ilyen jó munkahely nekem is kellene.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 16, 2018 10:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Köszönöm Cool
Az a helyzet, hogy a neveltetésemnél fogva túlságosan becsületes lettem ahhoz, hogy képviselő vagy efféle legyek, és nem is vagyok még kellően hülye hozzá.
De ez októberig még változhat, ha így megy tovább ez az egész választási kampánynak becézett mocsok.
Azért majd még elgondolkodom, egy támogatóm már van Cool
Szerintem maradok egy egyszerű, mezei, természetkedvelő pecás ,és örök elégedetlen Cool

Pedig most pályázhatnál a polgármesteri állásra. Megüresedés van.

http://www.haon.hu/ot-ev-letoltendo-bortonbuntetes-a-balmazujvarosi-polgarmesternek/3831031
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból