Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

botrány
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Radócz István

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 11, 2010 3:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"Anonymous" írta:
"Anonymous" írta:

Kedves a_lakos, előtted is ott volt az alkalom az emlékműállításra, de nem éltél vele.

Bazd+ ha nem minimál bérből rohadnék, ha nekem is havi 1 milkából kellene éhezni, akkor nem lenne akadálya!

De kezdeményezni kezdeményezhetted volna, hogy jó lenne már egy Trianoni emlékmű a városunkban. Én is adok bele mondjuk 100 Ft-ot.

Ez a hajó már elment. Beszéljünk a következőről.

A BAKI gyűjtést szervez az ivóvízzel nem rendelkezők számára.
Egy fél raklap ásványvízre befizetek, ha összeszeditek a másik felére valót.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 13, 2010 2:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Érdekes az is, hogy 3 évig nem volt fontos Trianon Tibának sem, most hírtelen mekkora felhajtás van belőle.

emlékművet nem csak Balmazújvároson állíttattak most, hanem még nagyon sok helyen ezen a napon. valószínűleg a kerek (90.) évforduló kapcsán került most rá sor. Máshol is volt magánszemély kezdeményezésére tábla avatás. Miért kell állandóan mindenbe belekötni. Itt semmi sem jó sohase? Ha van azért, ha nincs azért nem jó?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 13, 2010 8:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és a 90 mennyivel kerekebb mint a 80 vagy a 70?
Vissza az elejére
István
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 14, 2010 4:57 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
A 03.16.-i képviselőtestületi ülés előterjesztéseiből:
„A város polgármestere a mellékelt kérelemmel fordul a Képviselő-testülethez, mely szerint kérelmezi, hogy polgármesterként saját költségén a trianoni szerződéssel összefüggő megemlékezés céljából emléktáblát, illetve térképet helyezhessen el a Kossuth téri díszparkban.

A testület megadta hozzájárulását.
Kedves a_lakos, előtted is ott volt az alkalom az emlékműállításra, de nem éltél vele.

Ha tényleg „Ha eljő az idő a magyar talpra áll" szerepel az emlékművön, akkor az komoly hiba. Ezt jelezni kell, mert nem szabad úgyhagyni.

Az emlékmű és emléktábal fogalmak összekeveredtek.

Hogy is van ez?

Úgy kezdődött, hogy a másik visszaütött.

Az idézet viszont pontatlan.
Ki és hol gyűjti a másik fél raklap ásványvizet?
Vissza az elejére
Radócz István

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 17, 2010 12:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Radócz István" írta:
"Anonymous" írta:
"Anonymous" írta:
"Anonymous" írta:

Bazd+ ha nem minimál bérből rohadnék, ha nekem is havi 1 milkából kellene éhezni, akkor nem lenne akadálya!

De kezdeményezni kezdeményezhetted volna, hogy jó lenne már egy Trianoni emlékmű a városunkban. Én is adok bele mondjuk 100 Ft-ot.

Nem látok jelzést, hogyan gyűlik az ásványvíz gyűjtés.
Lehetséges, hogy ez a 100 Ft-os elképzelés sem jött volna össze?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 17, 2010 8:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Milyen 100forintos? Nyerészkedni akarsz nyomorult sorsú embereken?a Pennyben 49forint a 2literes ásványvíz!!!!
Vissza az elejére
M Vendég
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 18, 2010 1:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Radócz István" írta:

Bizonyára erre gondolt.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 18, 2010 9:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"M Vendég" írta:
"Radócz István" írta:

Bizonyára erre gondolt.

Azóta már régen szomjan haltak volna. Hangemberekre nincs szüség!Ha akartad volna, akkor személyesen elvitted volna, amit oda szántál.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 18, 2010 9:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom melyik Radóc de egyik sem hitelesebb a másiknál! Duma a vakvilágba!Produktum a nullával egyenlő!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 19, 2010 12:17 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Nem tudom melyik Radóc de egyik sem hitelesebb a másiknál! Duma a vakvilágba!Produktum a nullával egyenlő!

Én ismerek hármat is, ha egyidősök lennének akár egypetéjű ikrek is lehetnének Laughing A név utal a minőségre Laughing Szerintem itt az "okosabbik" okoskodik. Csak ennyi, vagyis árnyalati különbségek szerint lehet megkülönböztetni őket Laughing
Vissza az elejére
Munkó Vendég
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 21, 2010 2:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"Anonymous" írta:

Én ismerek hármat is, ha egyidősök lennének akár egypetéjű ikrek is lehetnének Laughing A név utal a minőségre Laughing Szerintem itt az "okosabbik" okoskodik. Csak ennyi, vagyis árnyalati különbségek szerint lehet megkülönböztetni őket Laughing

Titeket vendégeket hogy lehet megkülönböztetni?

Add a neved te is a hozzászólásodhoz!
Vissza az elejére
Radócz István

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 22, 2010 3:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Radócz István" írta:
"Anonymous" írta:
"Anonymous" írta:
"Anonymous" írta:

Itt kezdődött a BAKI gyűjtés

Ha gondolod holnap elrendezem neked a koncert jegyeket, csak írdd meg hányat kérsz.
Vissza az elejére
balmaz61

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 22, 2010 4:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Radócz István" írta:

Ha gondolod holnap elrendezem neked a koncert jegyeket, csak írdd meg hányat kérsz.

Nem tudom, hogy mennyibe kerül, de ezer Ft-om van erre a célra.

Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 27, 2010 1:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"balmaz61" írta:

Nem tudom, hogy mennyibe kerül, de ezer Ft-om van erre a célra.

Az összes nickedre, vagy egyenként? Laughing
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 27, 2010 1:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S te mennyivel járultál hozzá az árvízkárosultak megsegítéséhez? Ha már más zsebében nyulkálsz!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból