Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

botrány
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Munkó Vendég
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 28, 2010 1:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"balmaz61" írta:

Nem tudom, hogy mennyibe kerül, de ezer Ft-om van erre a célra.

Az összes nickedre, vagy egyenként? Laughing

Áruld már el, hogyan lehet megnézni, hogy a hozzászólások melyik IP címről történtek?

Ha figyeltél, akkor kiderül, hogy Balmaz61-ről volt szó.
Arra meg 2 db támogató jegy lett vásárolva, mert 1 000 Ft-os felajánlás történt. Legalábbis én így értelttem.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 28, 2010 1:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
S te mennyivel járultál hozzá az árvízkárosultak megsegítéséhez? Ha már más zsebében nyulkálsz!

4x4db emelt díjas SMS, ahogy a tévében megjelent ennek a lehetőségnek a telefonszáma, majd 3 nappal később 10ezer Forint átutalás a megadott bankszámlára, mivel négyen vagyunk a családban önálló jövedelemmel, és úgy voltunk vele, hogy kb ennyit talán feleslegesen is költünk havonta pluszban ha nem a megfelelő helyen vásárolunk, vagy indokolatlanul autóval megyünk oda is, ahova nem kellene. Az Aranyág alapítványnak nemrégen szintén ennyit utaltunk, ha nézted a tévében a műsort, a képernyő alján olvasható volt a nevem is + hogy Balmazújváros. Innen senki más nevével nem volt szerencsém találkozni a műsor alatt, Balmazújvárosról!!! Elégedett vagy?
Vissza az elejére
Munkó Vendég
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 29, 2010 2:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
ha nézted a tévében a műsort, a képernyő alján olvasható volt a nevem is + hogy Balmazújváros. Innen senki más nevével nem volt szerencsém találkozni a műsor alatt, Balmazújvárosról!!! Elégedett vagy?

Elégedett? Miért kellene elégedettnek lennem?

Mert Újvárosról egyetlen utalás történt? Ezért nem vagyok

Ha ott adtad a neved itt miért titkolod? Valami valahol sántít a történetben.

Egy biztos, hogy valaki 15 koncertjegyet vett a BAKI-ban és sok ásványvizet gyűjtöttek. Pedig nem volt hirdetve a képújságon.
Vissza az elejére
Radócz István

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 30, 2010 7:17 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"" írta:
"Radócz István" írta:

Ha gondolod holnap elrendezem neked a koncert jegyeket, csak írdd meg hányat kérsz.

Nem tudom, hogy mennyibe kerül, de ezer Ft-om van erre a célra.

A két db támogató jegy árát megkaptam. Köszönöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
balmaz61

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 30, 2010 7:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Radócz István" írta:

A két db támogató jegy árát megkaptam. Köszönöm.

Én köszönöm!

Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 30, 2010 7:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A segélyek meg hegyekben tonnaszám állnak mert eddig a károsultak semmit nem kaphattak belőle 3 hete!!!!! Ma alkul a segélyosztó bizottság és ők döntenek hogy ki mikor mit!!!!!! Rohadt banda!!!!! Így adakozzon az ember önzetlenül!!!! Ezek a szerencsétlen emberek meg ott vannak minden nélkül kiszolgáltatva tetves önkormányzati bizottságoknak!!!!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 04, 2012 9:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ööööö lemaradtam valamiről? Mire megy a gyűjtés, és milyen számlaszámra? Ha lehetne valami konkrétumot. Vagy titok?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból