Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

XII. Kastélykerti esék - vélemények
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Szerinted milyen az idei Kastélykerti esték programkínálata?
Nagyon jó
0%
 0%  [ 0 ]
Elmegy
100%
 100%  [ 1 ]
Genge
0%
 0%  [ 0 ]
Rossz!
0%
 0%  [ 0 ]
Mit vártál??!!!
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 1

Szerző Üzenet
molly
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 09, 2011 9:28 pm    Hozzászólás témája: XII. Kastélykerti esék - vélemények Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, megint jó szar lesz a kastélykerti esték nevű akármicsoda....de mire is számítottam, évről évre silányabb. Mad Mad Mad Mad Mad Mad A másfél éves kislányommal inkább itthon homokozom kettesben (ingyen!!), mert mi úgysem találnák magunknak programot!!! Szar az egész!!! Nincs az önkormányzat - vagy város - szolgálatában egy tanult rendezvényszervező, programszervező vagy valaki aki ért hozzá?????? És még fizessek is a szarért??? NA NEEEEE!!!! A szart le kell húzni a budin!!!
Vagy rosszul látom??? Várom pro és kontra érveket - nyitott vagyok mindenre, és ÉN ELISMEREM HA TÉVEDEK!!!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 09, 2011 11:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes igényeid lehetnek ha például a Charlie koncert neked szar.
A népzenétől, a folkon át, rock és diszkó. Mindenki megtalálhatja a saját ízlésének megfelelőt. A másfél éves gyerekednek úgysem tudna senki olyan programot szervezni ami érdekelné. No meg a stílusod is hagy némi kívánnivalót magamögött. Javasolnám a könyvtárat, hogy csiszold kicsit.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 09, 2011 11:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De mocskos szád van neked hallod e.
És ezzel eszel is? Laughing
Egy útszéli prosti különbül beszél.
Vagy lehet nem is tévedtem nagyon?
Vissza az elejére
molly
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 10, 2011 4:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy mocskos a szám, de most nem ez a téma. És ne ítélkezz, mert te sem vagy így különb! Csak felháborodásomnak adtam hangot, amit elvileg lehet, és ha kissé csúnyára sikerült, az azért van, mert tele a hócipőm ezzel a hellyel, amit úgy hívnak Balmazújváros!!!!!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 10, 2011 4:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A bohócok, a játszóházak, a felfújható várak mi a lószarért vannak - nem a kicsiknek. A Charlie egy rossz alkoholista, akkor se mennék el, ha fizetnének érte! mEG NEM CSAK zenélni lehet egy rendezvényen!! Szerintem!
Vissza az elejére
molly
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 10, 2011 4:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem vagyok földbunkó, csak felháborodott és mérges. Ha szépen szóltam volna, azt úgyse "hallotta" volna meg senki. Ezt csak abból gondolom, hogy ti is csak a hangnemre válaszoltatok, nem a témára. Hogy ki a bunkó, arról beszélhetnénk, de nem erről akartam! Bocs, ha kifakadtam!!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 11, 2011 7:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Molly!
Nem vetted még észre, hogy a kritikát megfogalmazókat itt nem szeretik!
Teljesen mindegy, hogy szépen vagy csúnyán fogalmazol, leszarják a véleményed, csak a hangnemedbe kötnek bele. Van itt egy pár "hurráújváros" ember, akinek az a dolga, hogy a kritikus megfogalmazásokra ugorjon. Elgondolkodtam rajta, hogy eddig a Kastélykerti esték nekünk Balmazújvárosiaknak készült ingyen, később pár nevesebb előadó koncertjére belépődíjat szedtek most meg fizetned kell a részvételért. Helyre kis drótkerítést húztak. Lehetnének annyira irígyek, hogy a hangot is benn tartják, legalább aki pihenni akar pihenhetne!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 11, 2011 7:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Molly!
Teljesen mindegy, hogy szépen vagy csúnyán fogalmazol, leszarják a véleményed, csak a hangnemedbe kötnek bele. Van itt egy pár "hurráújváros" ember, akinek az a dolga, hogy a kritikus megfogalmazásokra ugorjon. Elgondolkodtam rajta, hogy eddig a Kastélykerti esték nekünk Balmazújvárosiaknak készült ingyen, később pár nevesebb előadó koncertjére belépődíjat szedtek most meg fizetned kell a részvételért. Helyre kis drótkerítést húztak. Lehetnének annyira irígyek, hogy a hangot is benn tartják, legalább aki pihenni akar pihenhetne!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 11, 2011 8:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha valaki a mintegy húsz programból talál magának megfelelőt, akkor az ezek szerint "hurráújvárosi" ember.
A háromnapos eseménysorozatért ezer forintot kérni? Pfúj, micsoda kizsákmányolás!
A kritizálást ne keverjük már a szarozással.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 11, 2011 12:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Kedves Molly!

Bezzeg amikor még Gál István volt a polgármester addig ingyenesek voltak ezek a rendezvények, de ő sem volt jó.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 11, 2011 5:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem értem mi ez a szavazás, ráadásul nem is lehet használni.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 11, 2011 6:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen mert Gál újvárosi volt és az újvárosiaknak sokat adott így is. A mostani pm nem újvárosi ne is várjunk semmit.
Vissza az elejére
molly
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 12, 2011 9:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem sajnálom azt az 1000 Ft-ot, megértem ha kell egy ilyen rendezvényre. Engem csak zavar, hogy a Kastélykerti esték programsorozat ott kimerül, hogy zene meg zene. Oké, az is kell, de számos más kiegészítő program is lehetne, meg sok-sok bazár - ami régen volt is. Mert válság ide meg oda, a simi labdát most is megvenném (már ha árulnak még ilyet), meg a vattacukrot, meg a világítós kütyüket, a lufikat, az ugrálóvár belépőt stb. a gyereknek!!!!
A sok díjátadás, meg óvodaavatás nem érint, és nem is érdekel!!! Díjátadásból bezzeg van választék!!! PFFFFF
A "hurráújvárosi" hozzászólóval egyetértek!!! És nem az a lényeg ki a pm, hanem hogy mit csinál. Ez nem politika, ez szórakoztatás (lenne)!!!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 14, 2011 8:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú, elég heves véleményezés zajlik itt!
Semmi értelme, hogy egymásnak essetek. Mindenki a saját véleményét írhatja itt le. Mivel másak az igények, ebből következően eltérő vélemények születnek. Ezért nem kell a másikat megbántani.
A csütörtök ... hm ... szerintem még a gyenge is erős túlzás lenne. Úgy az előadók teljesítménye, mint a szervezők munkája egy nagy nulla volt!
A péntekkel elégedettek voltunk. Én nem rajongok Charlie-ért, de szerintem fantasztikus hangulatot csinált, nagyon jól éreztük magunkat!
A szombat ... valahogy az utolsó naptól kicsit az ember nagyobb durranást várt volna ... eltelt, igazán Nikolast sajnáltam ... a hangosítás borzasztó volt, az előadás élvezhetetlen és tudjuk, a színpadon nem tud mit kezdeni magával, még is egyedül állt ott és szerencsétlenkedett. (Itt jegyezném meg, hogy az X-Faktorban nagy kedvencem volt). Ezért én személy szerint felelősnek tartom a hangtechnikust, Nikolas menedzserét és Nikolast.
A tűzijátékot a tömeg felé lőtték. Egy kis nyakmerevedés mellé még hamu is került a szembe ... Talán ezt sem így kellett volna, de ezt mi megoldottuk, nem néztük Smile
Ennyit a programokról!
Én is hiányoltam pl. ugrálóvárat, forgót és kicsit több programot a gyerekeknek, hisz nagyon sokan voltak gyerekkel. Ez a pár nap lényegében esti koncertezésről és ivásról szólt. Aki így állt hozzá, elégedett lehet Very Happy
Amin nagyon felháborodtam a pár nap alatt, az WC ... undorító, gusztustalan és igénytelen volt! Utolsó nap csordultig telt már ... Az ezért felelős személyt tényleg szívesen beküldtem volna, hogy próbálja meg elintézni ott a dolgát! Én képtelen voltam bemenni és még a környékén sem lehetett megmaradni a bűztől!
A belépőt jó dolognak tartom, mert legalább megszűri kicsit a résztvevőket!
Remélem senkit nem bántottam meg a véleményemmel!
Üdv: Tünde
Vissza az elejére
Kányási András

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 15, 2011 7:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv! Smile
Én a szerdai retro bulit, és a szombati strandfocit még odatenném a pozitívumok közé, valamint a szombati horgászversenyről is csak jót hallottam.
Ez a WC-s dolog minden évben visszatérő probléma, nem értem hogy miért nem lehet megoldani!
Egyébként mindenben egyetértek Tündével! Wink Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból