Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

XII. Kastélykerti esék - vélemények
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Szerinted milyen az idei Kastélykerti esték programkínálata?
Nagyon jó
0%
 0%  [ 0 ]
Elmegy
100%
 100%  [ 1 ]
Genge
0%
 0%  [ 0 ]
Rossz!
0%
 0%  [ 0 ]
Mit vártál??!!!
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 1

Szerző Üzenet
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 17, 2011 9:40 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem a tűzijátékkal kapcsolatban lenne véleményem, mi 3 kisgyerekkel csak azért mentünk el, hogy ők lássák a tűzijátékot, és erre órákat kellett várni. Szerintem nagyon későn volt. A gyerekek nyűgösek voltak és csak vártunk, vártunk, hogy mikor lesz már. Sokan csak azért jöttek el, hogy lássák, köztük nagyon sok kicsi gyerek, aki arra volt kíváncsi és nem a fellépőkre, mert őket még az nem igazán érdekli.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 21, 2011 9:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha szerintetek a kastélykerti esték szarok voltak, akkor a tegnapi rock fesztiválnak nevezett akármi mi volt? Megérdemlem, én voltam a hülye hogy végig szenvedtem abban a reményben, hogy hátha lesz valami zenélni is tudó gárda. Tévedtem.
Vissza az elejére
primitive

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 22, 2011 10:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Ha szerintetek a kastélykerti esték szarok voltak, akkor a tegnapi rock fesztiválnak nevezett akármi mi volt? Megérdemlem, én voltam a hülye hogy végig szenvedtem abban a reményben, hogy hátha lesz valami zenélni is tudó gárda. Tévedtem.

A Szeget láttam este, az jó volt. Az előadás is, meg a hangzás is.

Közönség viszont jóformán nem is volt... Ez nyilván a szervezés hibája is, hiszen idén nem volt húzónév a fellépők között.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 22, 2011 2:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"primitive" írta:
"Anonymous" írta:

Közönség viszont jóformán nem is volt... Ez nyilván a szervezés hibája is, hiszen idén nem volt húzónév a fellépők között.

Tavaly milyen "húzónév" volt a fellépők között? Valami, valaki elkerülte esetleg a figyelmemet? Tavaly is pangás volt.
Vissza az elejére
primitive

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 22, 2011 3:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"primitive" írta:
"Anonymous" írta:

Tavaly milyen "húzónév" volt a fellépők között? Valami, valaki elkerülte esetleg a figyelmemet? Tavaly is pangás volt.

Igaz, valamiért a tavalyi esemény teljesen kimaradt nálam. Ahogy nézem azon a Diktátor volt a név... A pokolgépes II. fesztiválra gondoltam.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 22, 2011 3:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Diktátor volt a név"

Pfffffú

Igaz, igény és ízlés dolga ez is. Ez a "név" sem mozgatott hegyeket tavaly sem Cool Lézengő emberek voltak, ahogy megfigyeltem inkább a sör miatt.Ha lehet választani a kettő között, akkor én is a sört választom, pedig nem szeretem. Gondold a többit hozzá. Megbántani senkit nem szeretnék, ezért nem folytatom a gondolatmenetet. Azért azt hozzáfűzném, hogy nem elég sztároltatni magát egy zenésznek, nem ártana fejlődni is. Persze ha van alap hozzá. Ha nincs akkor pedig tanulni, és nem csak bohóckodni meg rángatózni a színpadon. Nem szokásom ismételni önmagamat, de: "Igaz, igény és ízlés dolga ez is."
Vissza az elejére
primitive

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 22, 2011 3:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"Diktátor volt a név"

Pfffffú

Nem sikerült jelölnöm az iróniát. Magam se gondolom húzónévnek a Diktátort, maximum rockkultúrtörténeti érdekesség.

Akárhogyis, 14 évesen nagyon örültem volna egy ilyen (tegnapelőtti) fesztiválnak is. Ma már nyilván más a kínálat, nem tudom volt-e valami más, vonzóbb ajánlat a közelben, de akkor is furcsállom, hogy a fiatalság ennyire távol maradt.
Vissza az elejére
molly
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 25, 2011 12:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, a rocknap most elég silány volt...bár azért mégis csak jó dolog, hogy van egy hely, ahol a "kis" bandák is felléphetnek, és bemutatkozhatnak. Emlékszem, az első rocknapon rengetegen voltunk, nem tudom mi lett a közönséggel. de ha így halad, lehet, hogy jövőre már nem is szerveznek ilyet!!! Az nem lenne jó. Úgyhogy: Hajrá rockerek!!!!!! Cool Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 25, 2011 4:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mekkora arcod volt, hogy a csemetédnek nem volt ugrálóvár a Kastélykerti esték rendezvényén! Nem gondolod, hogy a többséget meg nem ilyen silány amatőr zajkeltők érdeklik aug. 20-án? Jó lenne ha okulna belőle minden érintett. A szervezők és főleg az önkormányzat, hogy nem áldozza be a Nemzeti Ünnepet ilyenekre, amikor ennek máskor is lehetne helyt adni, vagy esetleg más helyszínen a fő rendezvény mellett. Jobb lett volna ha felcserélik a két rendezvény időpontját. Milyen aug.20 az, amikor egy tüzijáték sincs? Vagy a vezetőségnek ez nem ünnep? Debrecenben 3 helyszínen is volt tízijáték 3 különböző időpontban. Volt hogy romanapokat szervezett Tiba, most rockfesztiválnak adott helyet. Neki nem ünnep ez a nap? A Jobbikos képviselő urak szerint, akik a "hazafias" oldalt képviselik? Vagy már nekik sem lényeges?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 25, 2011 4:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
A bohócok, a játszóházak, a felfújható várak mi a lószarért vannak - nem a kicsiknek. A Charlie egy rossz alkoholista, akkor se mennék el, ha fizetnének érte! mEG NEM CSAK zenélni lehet egy rendezvényen!! Szerintem!

Gondolom ezekre az amattőr, szarabbnál szarabb bandákra elmentél csápolni.
Vissza az elejére
primitive

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 25, 2011 4:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Mekkora arcod volt, hogy a csemetédnek nem volt ugrálóvár a Kastélykerti esték rendezvényén! Nem gondolod, hogy a többséget meg nem ilyen silány amatőr zajkeltők érdeklik aug. 20-án? Jó lenne ha okulna belőle minden érintett. A szervezők és főleg az önkormányzat, hogy nem áldozza be a Nemzeti Ünnepet ilyenekre, amikor ennek máskor is lehetne helyt adni, vagy esetleg más helyszínen a fő rendezvény mellett. Jobb lett volna ha felcserélik a két rendezvény időpontját. Milyen aug.20 az, amikor egy tüzijáték sincs? Vagy a vezetőségnek ez nem ünnep? Debrecenben 3 helyszínen is volt tízijáték 3 különböző időpontban. Volt hogy romanapokat szervezett Tiba, most rockfesztiválnak adott helyet. Neki nem ünnep ez a nap? A Jobbikos képviselő urak szerint, akik a "hazafias" oldalt képviselik? Vagy már nekik sem lényeges?

Az első rockfeszt a művház/templom parkolójában volt, aztán úgy esett hogy 20-án üres lett a "nagyszínpad", ezért átköltözött oda.

A kastélykerti esték (ami egyértelműen egy huszadikai rendezvénysorozat) meg gondolom, azért nem 20-án van, mert bármilyen is, nem versenyezhet a debreceni/egyébnagyvárosi műsorral. Így aztán van egy előhuszadikánk (szerintem helyesen), a "Nagy Napon" meg mindenki mehet az ország egyéb rendezvényeire.

Engem egyébként hidegen hagy az összes nemzeti és/vagy vallási ünnep, tehát részemről tök mindegy, hogy mi mikor van.

Lényeg: nem a gonosz/szar/stb rockfesztivál veszi el a helyet a Nagy Nemzeti Városi Ünneptől.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 25, 2011 5:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem versenyezni kell a nagyvárosi rendezvényekkel, hanem programot kell biztosítani az újvárosi emberek számára is! Mint volt az Gál István és az elődei idejében is! Emlékezz vissza, hogy slambucfőző versenyek voltak különböző programokkal egybekötve, ami a családoknak és baráti köreiknek remek program volt. Most meg menjünk, utazzunk ha valamilyen elfogadható ünnepi rendezvényen szeretnénk résztvenni? Ugye nem gondoltad komolyan? Habár úgy tűnik, mintha ez lenne a cél, hogy húzzunk innen melegebb éghajlatra. Lehet neked sem, és mint érezhető a város vezetőségének sem jelentenek semmit a magyar ünnepek, de lesz ez majd másképp. Magyar érzelmű embereknek sokkal többet jelentenek mint gondolnád. És egyre többet fog jelenteni.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 25, 2011 6:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"primitive" írta:

Lényeg: nem a gonosz/szar/stb rockfesztivál veszi el a helyet a Nagy Nemzeti Városi Ünneptől.

Megbocsáss de nem látok olyan hozzászólást, hogy a rock rendezvényt okolná valaki, hogy elvette a lehetőséget a városi ünnepi rendezvényektől.
Azt viszont be kell látni, hogy egy ilyen rockfesztivál szerű rendezvény, csak egy nagyon szűk réteget érdekel, mint az a résztvevő közönség létszámából is kiderült. Egyszerűen nem életképes, és tapasztalható volt, hogy nincs is rá igény, nincs közönsége.
Régebben valóban több családi jellegű program, rendezvény volt.
A jelenlegi polgármester nem ismeri az újvárosi embereket és ezáltal az igényüket sem. Ő olyan dolgokat próbál ránk erőltetni, ami hosszútávon nem fog menni!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 26, 2011 10:07 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
A jelenlegi polgármester nem ismeri az újvárosi embereket és ezáltal az igényüket sem. Ő olyan dolgokat próbál ránk erőltetni, ami hosszútávon nem fog menni!

Mert az újvárosi egy különleges embertípus? Nem hiszem.
Ez megint csak egy fogáskeresés rajta.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 26, 2011 2:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fogás keresés?????? Orvos látott már??
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból