Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

itt a vége
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Illetékes elvtárs
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 09, 2006 10:31 pm    Hozzászólás témája: itt a vége Hozzászólás az előzmény idézésével

Hölgyeim , Uraim, öö tisztelt egybegyültek.
Jó hogy gyüttek.
Örömmel és egyben hitelesen tájékoztatom önöket arról, hogy hőn szeretett és imádott fúrumuk hamarosan végleg bezár.
Addig is élvezzék, bocsánat érezzék jól magukat és egymást.
És természetesen élvezzék ki minden zegét-zugát, ízét-bűzét.
Húzzanak bele.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 29, 2006 6:55 pm    Hozzászólás témája: Igazmondás és következetesség Hozzászólás az előzmény idézésével

Orbán Viktor nem hazudik!
www.szelkakas.info.hu
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 29, 2006 8:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szevasztok végetek hála Istennek
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 29, 2006 8:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiknek van vége??????
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 29, 2006 8:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nektek van kampec
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 29, 2006 9:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiknek és miért???????
Vissza az elejére
Rigó

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 30, 2006 10:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vendég Urak/Hölgyek!

Kinek és minek vészmadaraztok?? Rolling Eyes A vasárnapi eredmény riogat Titeket?? Rolling Eyes Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 30, 2006 12:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

RAmocsaházán a képviselők lemondtak a tiszteletdíjukról a település fejlesztése érdekében!
Gondolom a mi képviselőink ragaszkodnak a sajátjaikhoz Laughing
Itt a lehetőség az ígéretek bizonyításához!
Vissza az elejére
t.s.

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 31, 2006 8:56 am    Hozzászólás témája: Pártsemleges Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért kellene lemondani a tiszteletdíjról?
Ingyen nem lehet elvárni semmit! A város vezetőit igenis meg kell fizetni, és csak akkor kérhető számon az elvégzett munka!
Kivülálló vagyok (már nem balmazújvárosi lakos), nekem ez a véleményem.
Sok sikert az új vezetésnek!
Vissza az elejére
Tarkus

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 02, 2006 4:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Képviselőtestület és a régi polgármester leváltva,.... tehát ebből eredően téma már nincs is Laughing
Minden rendben, rohamléptekkel elindultunk a fejlődés útján, mindenkinek van munkája....és egyebek Laughing

Arra viszont máris lehet következtetni, hogy fórumba eddig írogatók nagyrészének mi volt a szerepe Laughing
Kedélyek megnyugodva....minden sínre került...mi is....mostmár jöhet a hortobágyi gyors Laughing

Gál István

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 08, 2007 9:38 pm    Hozzászólás témája: Nőnapi Üdvözlet Hozzászólás az előzmény idézésével

Balmazújváros minden hölgylakójának Nőnap alkalmából jó egészséget, boldogságot és minden jót kívánok!
Tisztelettel:

Gál István
önkormányzati képviselő
volt polgármester
Vissza az elejére
Tarkus

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 09, 2007 1:37 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igaz nem ebben a topikban volt reagálás, így áthozom ide ....ha már ehhez kapcsolódik.
Csakúgy mint az én gondolataim is.

Azt gondolom, hogy véletlenül került ebbe a topikba egy nőnapi köszöntő, aminek a címe : "itt a vége" Laughing

Tehát:

"én@12" írta:
Jaj.. és itt ragadnám meg az alkalmat,hogy köszöntsem volt polgármesterünket a fórumon.

Nahh ki ne hagyd....én sem teszem Very Happy ....igaz a magam módján Laughing

"én@12" írta:
Mikor megláttam a nevét nagy izgalom fogott el minek is köszönhetjük megtisztelö látogatását.

Nem voltam ezzel másként én sem Very Happy
Mikor hazajöttem és bekapcsoltam a gépet valamint beléptem a fórumra, előbb azt hittem rosszul látok, de rájöttem hogy mégsem....miután ebben családom olvasni tudó tagjai is megerősítettek Very Happy

Nahh mondom akkor biztosan benyeltem valami vírust és az szórakozik velem....Very Happy
Gép újraindít>>>víruskereső elindít>>>>helyzet változatlan...

Hát igen .....változnak az idők....de mekkorát ám!!!

Nos azért felmerül bennem jónéhány kérdés, és természetesen a válasz is ezekre.

Nahh elő a kis pirosfedelű kockásfüzettel, és a nevem után lehet a feketepontokat satírozgatni ha van még hely Very Happy

Kérdés No1. / numero uno/: ... Laughing

Ejhh valaha, hajdan miért nem olvashattunk ilyen köszöntőket ilyen jeles alkalmakkor?...évente volt több hasonló is.Különösképpen azért, miután a városunk 'első' embere volt, és éppen emiatt lett volna kompetens ebben?
Persze megjegyzem, hogy a jelenlegi vezetés sem él a fórum adta lehetőséggel Very Happy

Pedig mekkora ándunggal indult a nyomulás a választások időszakában Very Happy
Nahh de az régen volt.....a múltat meg hagyjuk....ne nézz hátra csak előre jelszóval Very Happy

Eddig 1:1

Hogy minek is köszönhető ez most???

Verzió 1: a csodának Very Happy

Verzió 2: okult a hibákból /mi is, de ez a választási eredményeken hűen tükröződik/ /....3.5-év múlva ismét választás Very Happy /

Verzió 3: mea culpának álcázott kampánytechnika. /mea culpa = az én vétkem /

És minő paradoxon helyzet .....éppen azon a fórumon, amit éppen Ő záratott be, és amin soha egyetlen felvetésre nem reagált.
Ismerjük ezt a jelenlegiektől is.

az állás 2:2 eddig eben is Very Happy

Illetve pontosítva nem bezáratta, hanem csak a saját bejegyzéseidet tudtad olvasni a másokét nem.
Már ismerve a fórum működését és admin lehetőségeit, azt sem tartom kizártnak, hogy úgy volt beállítva, hogy Ő viszont mindent olvashatott Laughing
Na persze ehhez a rendszergazda beállítása segíthette volna hozzá.
Ez nyitott kérdés marad.
Mert az elhangzott/leírt vélemények mégis fontosak voltak....ki és mit ír "rólam" címszóval Wink

Természetesen a véletlenül betévedők sem tudták mi van írva a fórumba, így meg voltak győződve, hogy minden rendben van nálunk.
Ergo: a "hülye beszél magában effektus volt" Very Happy

Kedves húzás nem?
Persze erről a jelenlegi vezetés keménymagjába tartozó, jelenlegi alpolgármester-asszonynak komoly véleménye volt akkoriban.

Kaptuk is az ígéreteket nyakra főre, no meg a biztató szavakat Very Happy
Szörnyű betegség lehet ez az amnéziának nevezett valami Very Happy
Van több módszer is ellene......1.CAVINTON ......2.nefelejcs .....3. emlékeztetni akár itt a fórumon Very Happy

No de ne töprengjünk a múlton, emelt fővel előre Very Happy ..... lám-lám, párbeszéd, tájékoztatás változatlanul nuku!!!

3:3 eddig Very Happy

Szóval vissza a kezdetekhez és az eredetileg felvetett témára:

Tehát a jelen újból ....vagy inkább ez már a célzottan tervezett jövő? Very Happy

Nem hiszek sem a megtérésben sem a belátásban ....főleg olyanoktól, akik a saját választópolghárait "szúrták", "szúrják" hátba.

Az állás 4:4 !! ....Very Happy
Semmin sem lepődök már meg....néhány aprócska momentumtól eltekintve ismétlődik a történet.

Persze a kampány is kezdődik.... aki időben ébred behozhatatlan előnyhöz juthat.Persze ha sikerül hitelesnek maradni Wink
Eszünk mi minden nagykanállal Laughing

Jó dolog az internet és a fórum is Laughing ....csak nem árt komolyan venni, ill hasznos lehet ...lehetne.

Természetesen a 'mérkőzés' eredményei csupán a fentiek összevtéseire vonatkoznak.
Más egyéb ügyek ezeket az arányokat merőben más léptékben tükröznék.
Ezekben nincs kompetenciám publikálni eseteket ....a jelenről sem tudunk semmi érdemit eddig.

"én@12" írta:
Merem remélni nem csak köszöntők miatt fogja látogatni a fórumot, hanem más témákban is lessz
hozzászólása!

Nahh igen ...... jobb későn mint soha felkiáltással Very Happy
Meg egyébként is miért ne ? végül is nem szégyen belátni, milyen jó és hasznos lehet az internet és egy fórum Very Happy
Tömegekhez lehet szólni.....véleményt lehet formálni....kapcsolatot lehet tartani /akár a néppel is Very Happy / ....tájékoztatni lehet....és még számtalan előnyt említhetnék.
Hát tőlünk ezt elvette....de ügyesen csináltunk két másikat azonnal Very Happy

1: www.balmazlap.uw.hu 2: www.balmazforum.uw.hu és ezek jelenleg is élő fórumok.

"én@12" írta:
Bár ennek a köszöntőnek az elejéröl lemaradt "UTÓLAG" Surprised :lol

Meg más egyébről is.....
De ez már csak ilyen Very Happy

De azért köszönünk mindent....mindenkinek!
A nőnapi jókívánságokat is, azt is ami megjelent itt.....és azokat is, amelyek meg sem jelentek.
Magam részéről nem szeretem az álságos, erőltetett dolgokat.
Több hölgy ismerősöm is azon a véleményen van, hogy nem ilyenkor kellene ezt érvényesíteni, hanem az év többi napján szeretnék érezni hogy nők! ....azok is, akiknek van szerencséjük egy normálisnak mondható élethez....és azok is, akiknek egyéb körülmények miatt nincs.
Ezt nem részletezem ....mindenki gondolja át a saját életét, mindennapjait ....ki melyiket választaná?
a 364-et vagy az 1-t? ezt az egyet?

A további kérdéseimet majd ......ha lesz kinek....kiknek ....meg csak úgy Very Happy

Miután nem akartam ünneprontó lenni, így megvártam hogy átbillenjen az óra és a dátum a mai napra.
Tiszteletben tartom minden ünnep szentségét....

Számomra és sokaknak mától kezdődik a nőnap és a következő év márc. 7-ig tart....igaz szabálytalanul, mert azt nem előírások szabják meg.Hasonlóan a Valentin naphoz Very Happy ..jobb helyeken az is 364 napos ünnep Very Happy ...kivéve az az egy amikor kötelező mamár ...

Szóval bárki írhat/ írhatna ide....minden ésszerű, és ésszerűtlen témára vevők vagyunk Laughing
Elvégre demokrácia van Wink

diseq
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 09, 2007 5:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az nem lehet, hogy valaki csupán szemétségből regizett az Ő nevén??
Vissza az elejére
Tarkus

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 09, 2007 5:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondoltam erre is, csak nem tudom elhinni, hogy bárki egy jó bulinak látszó játék miatt, bevállal-e egy esetleges jogi procedúrát Laughing
Ismerve a lehetőségeket és az eddigi történéseker erre jó esélye van Laughing

Ha csak nem volt annyi sütnivalója hogy egy nyílvános internetkávézóból tegye ezt meg Laughing Laughing

diseq
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 09, 2007 6:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arra gondoltam, hogy innentől kezdve mindkét fórumot rendszeresen látogatom mert ennek tényleg rövidesen vége lesz.
Kár, hogy a másik még tele van gyermekbetegségekkel.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból