Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

itt a vége
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vendég
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 28, 2008 1:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Vendég írások is viszik a színvonalat.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 12, 2008 3:31 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miféle szemét, undoritó politika folyik ebben az országban. A ma esti hiradóban hallottam. A kormánypártok elkezdték összeszedni az oktatás fejlesztésére szánt pénzt. Elhangzott, hogy 1 millió Ft-ra büntetik azokat az iskolákat amelyiknek nincs tornaterme. Persze tudjuk, hogy ezek a legszegényebb települési iskolák.
Tehát menjünk végig a dolgon. Azok az intézmények amelyeknek alig van pénze, hogy egyáltalán valahogy müködjön annak nemhogy segitenének valamilyen módon, hogy megoldja a problémáit, hanem gyorsan megbüntetik egy millióra, hogy innentől még azt az alapvető szolgáltatást sem tudja nyujtani amit eddig nagy nehezen sikerült fenttartani. Mi folyik itt ebben az országban? Vagy mi fog??
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 12, 2008 3:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És egy másik döbbenetes hír az előzőhöz.

Ötvenmillióval támogatja Hiller a milliárdos műgyűjtőt
2008. 03. 11., 14:48 | Frissítve: 11 órája
A milliárdos Kovács Gábor tavaly már meghirdette programját, amelyben magáncégek segítségével építene fel egy másik kortárs gyűjteményt is a saját alapítványán belül. Magáncégeket végül nem sikerült bevonni, az államot azonban igen. Hiller István 50 milliós támogatási nyilatkozatot írt alá: a minisztérium a magántámogatások értékének felével szállna be a gyűjteményépítésbe. A miniszter az Index újságírójának műtárgyvásárlását is fedezi.
Részletesebben : http://index.hu/kultur/pol/kog0311

Erre van pénz???
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 12, 2008 10:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Iránymutatás március 15-re

http://kuruc.info/r/1/22263/
Vissza az elejére
jocó

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 12, 2008 12:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ezzel szemben a honlap kezdőoldalán meghírdetett ünnepségen való részvételre buzdítok. Ahogyan ez március 15.-hez illik, méltóságteljesen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 12, 2008 8:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KAmerák előtt Vertek meg "ismeretlen " személyek Laughing egy orvosnőt Gyöngyösön.

Itt a videó: lehet próbálkozni beazonosítani Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=uJo_CsbZ1Go
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 13, 2009 2:37 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
A terrorizmus melegágya, avagy......

Törvénytisztelő állampolgár lévén - a későbbi hatósági vizsgálatokat megkönnyítendő – a megtörtént eseményeket időbeli, kronologikus sorrendben dokumentálom! Bízom benne, hogy töredelmes beismerő vallomásom mind az NBH mind pedig a szervezett bűnözés elleni osztály pozitívumként értékeli majd.

2008-02-23. (szombat) 07.30 perc. Kisebb fejfájással ébredtem. Miután kitántorogtam a konyhába, kortyolgatni kezdtem a kávémat, amelyet szeretett párom előzőleg megmelegített és odakészített a konyhaasztalra. Évekkel ez előtt mindig cukorral ittam, de miután néhány éve szemmel láthatólag is gyarapodni kezdett a súlyom, áttértem az édesítő tablettára. Miközben próbáltam észhez térni, hallgattam a tv-t, melynek hangja a szobából szüremlett ki.

08.00 perc. A fejem már nem fáj. Ez jó! Miután lezuhanyoztam, bementem a szobába. Ekkor olvasta be a friss híreket a bemondó. Azonnal felkaptam a fejem az egyikre, amely így szólt: „Terrorizmus gyanúja miatt előállítottak egy testvérpárt. A lakásukon tartott házkutatás során a nyomozók cukrot, lisztet, valamint a garázsukban tartott motoros fűnyírójukban lévő benzint is lefoglalták. Ezek az eszközök kivétel nélkül alkalmasak akár bomba, akár pedig Molotov-koktél előállítására is!”

Be kell vallanom, hogy kis idő kellett ameddig lanyha tudatomig eljutott e mondat értelme. A szavak lassan összeálltak, és belém hasított a felismerés: Úr Isten! Az én garázsomban pedig gázolaj van! Tegnap tankoltam a kocsiba! És ráadásul tele! A fejem azonnal kitisztult! Miközben a garázs felé osontam, hogy ellenőrizzem az autómban lévő üzemanyag mérőóráját, elmém lázasan kutatott az enyhítő körülmények után. Ha elvisznek, talán enyhítő körülménynek számít, hogy nem benzinnel üzemel az autóm, hanem gázolajjal. Idegesen nyomtam meg a távirányító gombját, amely az ajtót nyitja. Az ajtó kitárult. A szívem lázasan kalapált. Kezem remegve matatott a slusszkulccsal a kormányzár körül. Nagy nehézségek árán sikerült beletalálnom. A kulcs elfordult, az óra kiakadt! Percekig döbbenten ültem az autóban. A műszer tele tankot mutatott! Tudtam, hogy ezt nem úszhatom meg szárazon. Éreztem, hogy tennem kell valamit. Első gondolatom az volt, hogy addig kőrözök, ameddig ki nem ürül a tank, de ezt elvetettem, mert túl sokáig tartott volna. Úgy döntöttem, hogy egy csővel kiszívom a tankban lévő gázolajat, és szétlocsolom a hátsó kertben. Reménykedtem benne, hogy a szomszédok nem veszik észre. Miközben a bűncselekményem eltüntetéséhez felhasználható gumicső után matattam a garázsban, szemem megakadt a sarkokban békésen pihenő benzinmotoros fűnyírón.

Lábaim megremegtek. Éreztem, hogy itt a vég! Semmi kétség: az a fűnyíró bizony benzinnel üzemel. És hogy is szolt a hír? „Terrorizmus gyanúja miatt…. fűnyírójukban lévő benzint is lefoglalták….ezek az eszközök kivétel nélkül alkalmasak akár bomba, akár pedig Molotov-koktél előállítására is!”

Tudtam, ha most egy csepp benzint is találok abban a fűnyíróban, akkor nekem menthetetlenül végem! Rogyadozó léptekkel tettem meg azt a néhány lépést a fűnyíróig. A lábaim mintha ólom béklyót cipeltek volna. Leguggoltam a fűnyíró mellé és a nadrágomba töröltem izzadó tenyerem. Lassan, aprólékosan csavartam le az üzemanyag tartáj sapkáját. A tömény benzingőz a túlnyomás miatt szisszenve távozott a tartályból. Azonnal megcsapott kellemetlen szaga. Belenéztem. Majdnem elsírtam magam az elém táruló látvány miatt. A tartályból alig hiányzott egy kis benzin. Éreztem, hogy most nem gyengülhetek el. Össze kell szednem magam, mert ha nem, akkor mindenki megtudja, hogy egy terroristát melengettek a keblükön! Ez nem történhet meg! Miközben a megoldást kerestem, a gondolatok fénysebességgel cikáztak az agyamban. Ekkor kinyílt a ház ajtaja és párom harsányan kiáltott ki rajta: gyereee… kész a pogácsa!

Micsoda?!? Pogácsa?!? Belém hasított a gondolat: LISZT! A második elem! Mintha puskából lőttek volna ki, úgy ugrottam fel, és rohantam a ház felé. Hűséges kutyám vinnyogva menekült az utamból. A kilincs lenyomásával sem bíbelődtem, hanem ajtóstul rontottam a házba. Kedvesem értetlenül és rémülten nézett rám, miközben én csak azt hajtogattam: liszt…benzin…el kell tűntetni! El kell tűntetni! Adj gyorsan egy zsákot! Párom a döbbenettől mozdulni sem tudott, így kirohantam a műhelybe egy terményes zsákért. Hamarosan a frissen sült pogácsa a forró tepsivel együtt végső nyughelyén pihent.

Hol van a többi liszt? Förmedtem rá. Add elő! Párom egy ideig ártatlanul nézett rám, majd csendesen a konyhaszekrény felé indult. A szekrény ajtaja feltárult és a félig üres lisztes zacskó mellől egy kiló cukor borult ki, majd nagy csattanással landolt a konyhakövön.

Az apró kristályszemek, mint milliónyi csillag az égen, úgy szóródtak szét a konyha kövezetén.

Egy ideig mindketten dermedten álltunk, majd lassan ráemeltem tekintetem. Ekkor már minden világos volt előttem! Semmi kétség! A hírhedt LCRFSZ tagja!

(Lisztel és Cukorral Robbantgatók Földalatti Szövetsége)

Mivel ismertem a szervezet működését tudtam, hogy tagjai szakácskönyvnek és receptnek álcázott titkos irományokat cserélgetnek egymás között és ezeken keresztül kommunikálnak.

Az NBH kódfejtőinek eddig még nem sikerült feltörniük kódjukat, pedig hosszú évek óta dolgoznak rajta!

A kód kulcsa most is ott hevert a konyhaasztalon. Az volt a borítójára írva, hogy: „Ahogy a nagymamám csinálta, avagy 101 csípős és fűszeres étel”.

Hírtelen az asztalon heverő szakácskönyvnek álcázott titkos iromány felé ugrottam, felkaptam és gondolkodás nélkül a zsákba hajítottam a többi bizonyíték közé. Tudtam, hogy házkutatás alkalmával azonnal felfedeznék, mert a nyomozóhatóság figyelmét nem kerülheti el semmi! Haladéktalanul meg kell semmisíteni!

A zajra kinyílt a konyhaajtó és tágra nyílt szemekkel a gyerek állt a küszöbön egy savanyúcukros zacskóval a kezében….

Egy évvel ezelőtti írások.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 01, 2010 9:50 pm    Hozzászólás témája: Re: Nőnapi Üdvözlet Hozzászólás az előzmény idézésével

"Gál István" írta:
Balmazújváros minden hölgylakójának Nőnap alkalmából jó egészséget, boldogságot és minden jót kívánok!
Tisztelettel:

Gál István
önkormányzati képviselő
volt polgármester

Volt egy figyelmes, úriember polgármesterünk!
A mostaninak hol lehet a karácsonyi és újévi jókívánságát olvasni?
Sem a fórumban, sem a honlap vendégkönyvében nem találtam.
Remélem a párt és elvtársainak nem felejtette el kifejteni.
Vissza az elejére
István
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 02, 2010 2:19 am    Hozzászólás témája: Hívek gyűljetek (szünet után) Hozzászólás az előzmény idézésével

"Tarkus" írta:

végül is nem szégyen belátni, milyen jó és hasznos lehet az internet és egy fórum Very Happy
Tömegekhez lehet szólni.....véleményt lehet formálni....kapcsolatot lehet tartani /akár a néppel is Very Happy / ....tájékoztatni lehet....és még számtalan előnyt említhetnék.
Hát tőlünk ezt elvette....de ügyesen csináltunk két másikat azonnal Very Happy

1: www.balmazlap.uw.hu 2: www.balmazforum.uw.hu és ezek jelenleg is élő fórumok.

Megtaláltam a másik keresett fórumot is, de az-az oldal már be sem jött. A tarkus által létrehozott és agyon látogatoot pörgős fórumon jó ideje nem történt hozzászólás.

Még szerencse, hogy Balmaz61 és csapata ezt a városi fórumot életben tartotta négy évig. Köszönet neki és lányainak így nőnap előtt.

Azzal a beígért DISCO-val jó lenne meglepetést szerezni minden Újvárosi lánynak a Nemzetközi Nőnap alkelmából. Az idősebb korosztálynak a melegvizet kellene visszadni és akkor elmondhatjuk hogy amit sikerült elrontani atestületnek vissza is adta nekünk.
Vagy megvárják a jobbikot????

Fiatalooook!
Itt az IDŐ!
Építeni a Jövőt!

Adjon az Isten és Pankotai atya Áldást és Békességet.

Március 24-én 18 órakor a Művelődési Ház pódium termében találkozzunk!Addigra talán PM jelölt is lesz!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 02, 2010 4:13 am    Hozzászólás témája: Re: Hívek gyűljetek (szünet után) Hozzászólás az előzmény idézésével

"István" írta:
"Tarkus" írta:

végül is nem szégyen belátni, milyen jó és hasznos lehet az internet és egy fórum Very Happy
Tömegekhez lehet szólni.....véleményt lehet formálni....kapcsolatot lehet tartani /akár a néppel is Very Happy / ....tájékoztatni lehet....és még számtalan előnyt említhetnék.

1: www.balmazlap.uw.hu 2: www.balmazforum.uw.hu és ezek jelenleg is élő fórumok.

Megtaláltam a másik keresett fórumot is, de az-az oldal már be sem jött. A tarkus által létrehozott és agyon látogatoot pörgős fórumon jó ideje nem történt hozzászólás.

Megnéztem csak a nyílvános része nem megy, a zártkörű részét használják valakik de az zárt csoportnak van, simán nem tudsz belépni csak ha kapsz hozzáférést. A sima reg nem elég. Lehet hogy szervezkednek titokban? Több mint 5ezer felhasználó van és a látogatottság is megy elég szépen felfelé.
A másik www.balmazforum2.uw.hu és nem www.balmazforum.uw.hu
Elírtad azért nem tudtál belépni, de az tényleg áll.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 02, 2010 4:46 am    Hozzászólás témája: Re: Hívek gyűljetek (szünet után) Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"István" írta:
"Tarkus" írta:

Megnéztem csak a nyílvános része nem megy, a zártkörű részét használják valakik de az zárt csoportnak van, simán nem tudsz belépni csak ha kapsz hozzáférést. A sima reg nem elég. Lehet hogy szervezkednek titokban? Több mint 5ezer felhasználó van és a látogatottság is megy elég szépen felfelé.
A másik www.balmazforum2.uw.hu és nem www.balmazforum.uw.hu
Elírtad azért nem tudtál belépni, de az tényleg áll.

Nem tűnt fel valami?
Jelenleg összesen 1593 hozzászólás olvasható.
Összesen 6354 regisztrált felhasználónk van.
Ha alaposan megnézed, akkor 410 hozzászólást láthatsz.
Lehet valamilyen földalatti mozgalom tagjai használják amihez földi halandó nem férhet hozzá? Confused
Diszkrimináció!Kirekesztés!
Megyek a polgármesterhez panasszal!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 08, 2010 2:54 am    Hozzászólás témája: Re: Nőnapi Üdvözlet Hozzászólás az előzmény idézésével

"Gál István" írta:
Balmazújváros minden hölgylakójának Nőnap alkalmából jó egészséget, boldogságot és minden jót kívánok!
Tisztelettel:

Gál István
önkormányzati képviselő
volt polgármester

Frissítsük fel!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 08, 2011 1:22 pm    Hozzászólás témája: Re: Nőnapi Üdvözlet Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"Gál István" írta:
Tisztelettel:

Gál István
önkormányzati képviselő
volt polgármester

Frissítsük fel!

Még most sem????
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 26, 2019 12:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"Gál István" írta:
Tisztelettel:

Gál István
önkormányzati képviselő
volt polgármester

Frissítsük fel!

Majd most frissítsük.
Vissza az elejére
Albin

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 08, 2019 6:27 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

\"A nyílvánosság folytatására Hegedűs Péter a garancia, hisz neki köszönhetjük ezt. A képviselőknek nem kell mindig mindenben egyetérteni, sőt a legjobb döntéshez vezető út vitákkal tarkított.\"

A jobb élet reményében mindig bíztunk.

Anno Gál Istvántól vártuk a szebb jövőt.
Ahogy jöttek úgy mentek és átvette a Fidesz a hatalmat a város felett.

Most ők távoztak viharos sebességgel és nyert az ÚJVÁROS Párt.

Reméljük sokáig fogják a várost, (vagy bennünket) szolgálni.

A nyilvánosság garancia a fejlődésre?

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból