Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fidesz el fogja törölni a vagyonadót? Etetés a köbön!
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 28, 2009 2:37 am    Hozzászólás témája: Fidesz el fogja törölni a vagyonadót? Etetés a köbön! Hozzászólás az előzmény idézésével

Ingatlanadó: leánykori változatát a Fidesz kormány nyújtotta be 1998.10.17-én. Az általános vitát a Parlament le is folytatta, de aztán a felzúdulás miatt levették napirendről.
Részletek: http://www.parlament.hu/internet/plsql/ogy_irom.irom_adat?p_ckl=36&p_izon=273 , http://www.parlament.hu/irom36/0273/0273.htm

A EP-választások előtt a csapból is az ömlött, hogy a Fidesz egy tollvonással eltörli majd a vagyonadót. A választások után jöttek a hírek, hogy ezt lényegében az IMF követeli a kormánytól. Ezután nyilatkozott Varga, majd rá néhány napra Cser-Palkovics.

A Fidesz retorikája ugyanakkor észrevehetően szelídült: " majd tárgyalásokat kezdenek az IMF-fel a jobb hitelfeltételek elérésére" stb. stb.

Szemenszedett hazugság az egész! A Fidesz sosem fogja bevállalni a keményebb fellépést az IMF-fel szemben, így azt sem, hogy eltörli a vagyonadót.
Vissza az elejére
duma az egész
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 30, 2009 11:14 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép Napot!

....nos kedves fórumozók,el ne hidje már itt valaki,hogy jobb lesz lesz a kormányon!!
A komonisták 1 kalap xar,de a fidesz is az lesz!!
......itt,ha valaki változást akar,akkor ki kell takarítani az egész parlamentet!.........csak,1 jó tanács.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 30, 2009 12:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egy kutya kölyke mind. Az önkormányzatokra is ráfér egy alapos nagytakarítás. Valódi rendszerváltást, és elszámoltatást!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 30, 2009 9:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet hogy országosan a fidesz lesz többségben jövőre, de újvároson a jobbik, és a jelenlegi város vezetése befejezte az eddigieket.El lehet innen menni!!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 30, 2009 9:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki homályosítsom már fel hogy ez a társaság mennyivel jobb mint a Gál féle volt?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 02, 2009 6:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Új hátsót nyalnak a hivatalban. Miért lenne jobb ez a gárda, ha egyszer nem cserélődött ki csak a vezérkar?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 02, 2009 11:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És Tibának ez a jó , hogy azok nyalnak neki akik Gálnak is nyaltak?
Nem ugrik be hogy őt is úgy arulják el ahogy az elődjét ha arra kerül a sor?
Vagy még az lehet, hogy nekli mindegy mert még annyira sincs ide kötve mint Gál volt és tovább áll ha itt vége.
De akkor mennyire áll érdekében a mi városunkat szolgálni?
SZOLGÁLNI!!! Ugye érthető a kifejezés?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 05, 2009 8:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gárdát nem kell feloszlatni

Tv 2 Napló című szennyműsorában a mai kérdés az volt, hogy egyetért-e a Gárda feloszlatásával. A mellékelt kép (eredmény) magáért beszél. Amint az látható, az agymosott birkák is kezdik végre felfogni, nem egy olyan politikai jellegű szerveződéssel állnak szemben, aki a zsebükben turkálva saját hatalmát készíti elő, kihasználja a polgárokat, hanem ténylegesen fellép a magyarokért.
Az ébredés apró, de biztató jelei.
A balmazújvárosi Jobbik szervezete miért van csendben a témában? Mi ez a lapítás?

TelaViv2.jpg
 Leírás:
 Méret:  26.98 KB
 Megjelenítve:  (85131 alkalommal)

TelaViv2.jpg

Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 05, 2009 8:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A police.hu internetes oldalon az áll, hogy a rendőrség a lehető leghatározottabban fog fellépni azokkal a személyekkel szemben, akik a Magyar Gárda egyenruháját(helyesebben formaruháját) közterületen fogják viselni. Az ok: félelmet, riadalmat kelthet másokban a fekete szin, miegymás.
Bennem is félelmet kelt ez a fekete szin és azon szervezetek akik fekete egyenruhát viselnek. Csak néhány példa: az olasz rendőrség, a horvát rendőrség, a kéményseprők, a katolikus szerzetesrendek és az ortodox zsidók!
Egyszóval én is inditványozni fogom a fenti szervezetek betiltását! Nem utolsó sorban a magyar rendőrség testpáncélja is fekete szinű, ami 2006. szeptember-októbere óta bizony több százezer magyarban kelt félelmet!
Elvégre jogállamban az én panaszaimmal is foglalkozik valaki, vagy nem?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 08, 2010 10:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Jóska" írta:
"old" írta:
„Orbán állítólag nem értette, hogy a két fideszes nyilatkozata miért befolyásolta negatívan a forint árfolyamát és a pénzpiaci mozgást. A hírportál egyik forrása szerint ezt azért is furcsállotta, mert kormánytag nem tett felelőtlen kijelentést.”

Tisztelt Kósa Úr!

Hogy tetszett volna végigfolyni anno a kedves Édesapja combján. Köszönöm Önnek, hogy most ismét több ezer forinttal többet fizethetek vissza havi törlesztésemért, mert beleestem abba a hibába, hogy véletlen mertem vásárolni egy lakást magamnak, ezzel is segítve a magyar gazdaságot. Elnézést, hogy nem csencseltem magamnak annyi könnyű pénzt, hogy hitel nélkül meg tudtam volna oldani a vásárlást. Elnézést, hogy nem off-shore bankszámlára menekítettem ki a pénzem, hogy megússzam az adófizetési kötelességem, ami amúgy alkotmányos kötelességem, tetszik ismerni, közteherviselés a neve.
Köszönöm továbbá, hogy a teljes béremből fizetett járulékokból, adókból most sokkal drágábban tudja a Magyar Köztársaság visszafizetni a hitelállományát.
És végül köszönöm azt is, hogy nemsokára, szintén az Ön bölcsességének köszönhetően, ismét többet fizethetek a gázért, amellyel fűtök és ami a meleg-vizet biztosítja a lakásomban, továbbá a benzinért, ami a, szerencsére tehermentes, gépjárművem működtetéséhez kell.
Minden tisztelettel tisztelt Polgármester Úr, ha már segíteni nem tud, mély tisztelettel kérem, fogja be a mocskos pofikáját.
Ezennel közlöm a kedves "szakértő" urakkal, hogy a már eddig is követhetetlenné vált tartozásom összegét nagy szeretettel nekik adom, Nem vagyok hajlandó fizetni a továbbiakban. Tetszettek volna meggondolni, hogy mit beszélnek össze-vissza.
Ezt a balhét rajtam nem verik el. Nem erre szerződtem, hogy az idióta megnyilvánulásaik miatt a csillagos égig emeljék a törlesztő részletemet. A lakásomat nem adom. Sem a banknak, sem a lakásmaffiának. Inkább felgyújtom...
Nem szégyellik magukat, hogy az egész világ rajtunk röhög????

Nem túlzott tisztelettel: "státusznélküli"
Vissza az elejére
Radócz István

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 11, 2010 7:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
A police.hu internetes oldalon az áll, hogy a rendőrség a lehető leghatározottabban fog fellépni azokkal a személyekkel szemben, akik a Magyar Gárda egyenruháját(helyesebben formaruháját) közterületen fogják viselni. Az ok: félelmet, riadalmat kelthet másokban a fekete szin, miegymás.
Bennem is félelmet kelt ez a fekete szin és azon szervezetek akik fekete egyenruhát viselnek. Csak néhány példa: az olasz rendőrség, a horvát rendőrség, a kéményseprők, a katolikus szerzetesrendek és az ortodox zsidók!
Egyszóval én is inditványozni fogom a fenti szervezetek betiltását! Nem utolsó sorban a magyar rendőrség testpáncélja is fekete szinű, ami 2006. szeptember-októbere óta bizony több százezer magyarban kelt félelmet!
Elvégre jogállamban az én panaszaimmal is foglalkozik valaki, vagy nem?

A polgárőrök ruhája milyen?

Hallottam, hogy egyes Gárda szervezetek belépnek a Polgárőrök sorai közé.
Ha az a cél, hogy segítsenek, azt ott is megtehetik.
Legfeljebb nem annyira katonásak, de a szándék hasonló.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 16, 2011 6:19 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"duma az egész" írta:
Szép Napot!

....nos kedves fórumozók,el ne hidje már itt valaki,hogy jobb lesz lesz a kormányon!!
......itt,ha valaki változást akar,akkor ki kell takarítani az egész parlamentet!.........csak,1 jó tanács.

Neked volt igazad 2 éve!!!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 12, 2014 1:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"duma az egész" írta:
Szép Napot!

Neked volt igazad 2 éve!!!

húde mennyire
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 12, 2014 1:58 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és a helyzet azóta is változatlan pedig eltelt egypár néhány év
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 12, 2014 1:59 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Valaki homályosítsom már fel hogy ez a társaság mennyivel jobb mint a Gál féle volt?

a kérdés nem veszítette aktualitását sőtt!!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból