Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Szerintem
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Hétfő
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 22, 2008 5:37 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
[Téged miért nem lehet látni ilyen közérdekű munkáknál szerszámmal a kezedben dolgozni?

Még szerencse, hogy téged, (és minket) lehet látni.

Very Happy Very Happy Smile Smile Sad Sad Surprised Surprised Confused Confused Embarassed Embarassed Wink Wink

Meg is dupláztam, hogy jobban felismerhess.
A Te ismertető jeled mi?
Alapítványi befizetés, jótékonysági koncertet adsz, stb.
Vissza az elejére
Névnélküli
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 25, 2008 6:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Bűnmegelőzési előadó" írta:
BŰNMEGELŐZÉSI AJÁNLÁS AZ ÉVVÉGI ÜNNEPEKRE
A növekvő vásárlói és pénzforgalom, a tömeg, az ünnepi készülődés aktivizálja a bűnözőket, ezért egy vagyon elleni bűncselekmény bekövetkezésének a kockázata ebben az időszakban nagyobb. Emiatt érdemes az alábbiakban megfogalmazott tanácsokra odafigyelni, hiszen a sértetté válás nem „csak” anyagi kárt jelent. Az ezzel járó bosszúság, a kiszolgáltatottság érzése megmérgezheti az ünnepet.

Tömegközlekedési eszközökön

Az értékeket, iratokat nehezen hozzáférhető helyre tegye

Viszonylagos biztonságos tárolási helyek a belső zsebek vagy a kézre, lábra erősíthető övön hordható, illetve a ruházat alatt nyakba akasztva viselhető táskák

Nagy tömegben a táskát, csomagot zárt állapotban tartsa, lehetőleg a testéhez szorítva védje, és sűrűn ellenőrizze

Ügyeljen a mobiltelefonra is, azt soha ne külső, látható helyen hordja

A bankkártya mellett ne tartsa a PIN kódot, mert ennek ismeretében a zsebtolvaj könnyűszerrel hozzájuthat a pénzéhez

Legyen körültekintő, figyelje a környezetét

A bevásárlóközpontokban

Vásárlás közben ne helyezze pénztárcáját, kézi táskáját a bevásárlókosárba

Az ajándék kiválasztásakor, felpróbálásakor is ügyeljen értékeire, és a már megvásárolt ajándékokat se hagyja felügyelet nélkül

Figyeljen arra is, hogy a vásárlás során milyen pénzt kap vissza, mivel előfordulhat, hogy nem elhasználódott, hanem hamis bankjegy kerül Önhöz

A megvásárolt ajándékokat, értéket ne a gépkocsi utasterében helyezze el, mert ezzel felkelti a bűnözők érdeklődését. Ha a kesztyűtartót látványosan nyitva, üresen hagyja: ez üzenet a tolvajoknak, hogy a gépkocsi üres

Amennyiben a bevásárlás során gyermekei legnagyobb figyelme ellenére elcsellengene forduljon azonnal az üzlet biztonsági szolgálatához, illetve a legközelebbi rendőrjárőrhöz, vagy kérjen segítséget a 107 és 112 számokon

Gépjárműfeltörések megelőzése

Kiszállást követően minden esetben zárja le gépjárművét, az indító kulcsot mindig tartsa magánál, olyan biztonságos helyen, hogy az ne tudják jogtalanul megszerezni

Vásárlás során lehetőség szerint kijelölt, az üzlet bejáratához közel eső parkolóhelyen álljon meg. Az esti órákban történő leálláshoz válasszon kivilágított, belátható és forgalmas helyet

A vásárlást követően, ha már bepakolt a kocsijába, ne hagyja azt őrizetlenül, mert a tettes kifigyelheti és feltörheti a járművét

Alkalmazzon minősített mechanikai és elektronikus vagyonvédelmi biztonsági rendszereket, eszközöket gépkocsiján, melyek beszerelését érdemes szakműhelyben elvégeztetni.

Amennyiben észlelte, hogy feltörték autóját, értesítse a rendőrséget, akik kiérkezéséig ne nyúljon semmihez

A lakás védelme

Minden esetben zárja be lakása nyílászáróit, amikor elmegy otthonról
az ajtókulcsot tartsa magánál, biztonságos helyen

Amennyiben hosszabb időre elutazik otthonról, kérjen meg egy megbízható rokont, ismerőst, aki, akár naponta többször is a lakásra néz
ügyeljen arra, hogy a postaláda ki legyen ürítve

A lakás védelmére alkalmazzon minősített mechanikai és elektronikai vagyonvédelmi eszközöket, melyeket lehetőség szerint szakember szereljen fel

Balmazújvárosi Rendőrkapitáynság

Bűnügyi Osztály

Szerintem érdemes figyelmesen elolvasni.

Mi is az a SZEM mozgalom?
Vissza az elejére
Radócz István

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 25, 2008 3:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet Mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Radócz István

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 02, 2009 6:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"old" írta:
A 11.26.-i képviselőtestületi ülés jegyzőkönyvéből:
Dr. Tiba István polgármester:
„Jómagam is azzal értek egyet, hogy pénteki napon legyen a nyitvatartás 22 órától 05 óráig. A BAKI képviselői nálam is voltak benn, szülők is, gyerekek is és ők is ezt szerették volna kérni.”

Nekem sincs okom fenntartással fogadni a képviselő úr és polgármester úr által elmondottakat.

A BAKI-nál két külön dolog van.

Van a BT, amely üzemelteti a BÜFÉ-t, és van a BAKI.

A Büfé üzemeltetője azt kérte, hogy vizsgálják felül a hozott döntésüket. Ezt természetesen írásban. Ha meg lesz a pontos szöveg közölni fogjuk.

A BAKI vezetőjét Radócz Lászlót nem sikerült elérnem, de dolgozunk az ügyön és tájákoztatni fogjuk a kedves Fórumozókat.

Tisztelettel: Radócz István

Vasárnap a piacon 10-11 óra között aláírásgyűjtést szervezünk a népszavazáshoz.

A népszavazásra feltett kérdés:

Egyetért-e Ön azzal, hogy az országgyűlési képviselőknek csak a bizonylattal alátámasztott elszámolható kiadásai után járhat költségtérítés?
Vissza az elejére
Radócz István

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 02, 2009 6:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Névnélküli" írta:

Íme a válasz

http://www.c3.hu/~polgaror/szem.htm

Szomszédok Egymásért
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 03, 2009 12:32 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Radócz István" írta:
"Névnélküli" írta:

Íme a válasz

http://www.c3.hu/~polgaror/szem.htm

Szomszédok Egymásért

Az APEH is erre a mozgalomra számít Laughing
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 03, 2009 6:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerinted bejön az APEH-nak?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 04, 2009 1:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:

Szerinted nem? Ma láttam a híradóban, hogy már van 150 marha, aki a számla lottón akar nyerni!! Majd csodálkozik, hogy 3x tarifát fog fizetni a szolgáltatónak, vagy senki nem áll vele szóba, pl. ha elromlik a TV-je.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 04, 2009 1:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Jóska" írta:
"old" írta:

A BAKI botrányt elütitek egy kis szex-el és halélbüntetésssel, ami Kínára vonatkozik.
Kezdem én is azt érezni, hogy a testület szócsöve vagytok.

Még csak most kezd derengni? Szerinted normális ember az aki a karácsony szentestéjét nem a családjával tölti, a szilvesztert nem a mulatságoknak szenteli? Helyette félóránként nyomja a fórumba a süket dumát, amit kiadnak neki!! Mit gondolsz miért?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 05, 2009 12:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"Jóska" írta:
"old" írta:

A BAKI botrányt elütitek egy kis szex-el és halélbüntetésssel, ami Kínára vonatkozik.
Kezdem én is azt érezni, hogy a testület szócsöve vagytok.

Még csak most kezd derengni? Szerinted normális ember az aki a karácsony szentestéjét nem a családjával tölti, a szilvesztert nem a mulatságoknak szenteli? Helyette félóránként nyomja a fórumba a süket dumát, amit kiadnak neki!! Mit gondolsz miért?

Hogy TE milyen figyelmes vagy!
Valóban még a Jóskák is pihentek.

Szilvelszterkor én is aludtam. A szent estét azt nem tudom megmagyarázni. Hiszek neked, nektek. Meggyőztetek.

Valahol azt hallottam, nem elég meleg a fürdőben a víz. Leellenőríztem. Olyan forró volt, hogy 10 percnél nem bírtam tovább. Akkor most mi az igyzság?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 05, 2009 12:54 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"Anonymous" írta:

Szerinted nem? Ma láttam a híradóban, hogy már van 150 marha, aki a számla lottón akar nyerni!! Majd csodálkozik, hogy 3x tarifát fog fizetni a szolgáltatónak, vagy senki nem áll vele szóba, pl. ha elromlik a TV-je.

Szerinem nem jön be, mint az aláírásgyűjtés.
Ma voltam a piacon de nem találkoztam a gyűjtővel. Vagy kiadta "albérletbe"?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 08, 2009 10:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Politikai beállítottság megállapítására:

http://www.politikaiterkep.hu/
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 08, 2009 11:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem érdemes kitölteni.

Kösz a linket.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 13, 2009 2:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Balmazújvároson is meghalt egy 48 éves "bácsi" infarktusban.?

http://egeszseg.origo.hu/cikk/0535/038993/angina_pectorisz_1.htm

Egy évvel ezelőtti írások.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 16, 2009 4:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tüzelő az erdőből
Ingyen adják a tűzifát Balmazújvárosban a rászorulóknak. Akinek nincs pénze tüzelőre, szabadon összeszedheti a város környéki erdőkben a lehullott rőzsét és a gallyakat.
„Az önkormányzat és a Hortobágyi Nemzeti Park így akarja megakadályozni a lopást és az illegális kitermelést."
Nullára biztos nem fog csökkeni, mert ennek ellenére is vannak azért olyanok, akiknek kevés az a támogatási utalvány, amit kapnak, és nem tudják felfűteni a lakást, tehát nyilvánvaló, hogy lesz, de ha vissza tudjuk szorítani, akkor már eredményt értünk el – nyilatkozta Postáné Kecskés Ilona alpolgármester.
Az önkormányzat és a nemzeti park képviselői több helyi szervezettel együttműködve ellenőrzi a gallygyűjtőket és az utalványok felhasználóit. Azt, aki illegálisan vág ki fát, akár százezer forintra is büntethetik.

Az a baj, hogy azokat az utalványokat eladják féláron és aztán mennek fát lopni. Az utalvány ára meg megy a kocsmárosok zsebébe........
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Következő
28 / 30 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból