Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Szerintem
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 23, 2009 8:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eperjes vallásról, világról

http://www.youtube.com/watch?v=pcknnh_lwcY&feature=related
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 26, 2010 7:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Rigó" írta:
Tisztelt Vendég!

Ha nem tudnád a mi Polgármesterünk, aki az előző ciklusban országyülési képviselőnk volt a régi - a korábbi pm. által bezárt - fórumon rendszeresen válaszolt kérdéseinkre, felvetéseinkre. Gondolom és remélem, hogy a város igen sürgős ügyeinek rendezése után itt is reagáni fog. Rolling Eyes
Mellesleg igen jó visszhangot váltott ki a városban, hogy a rendszerváltás óta első alkalommal több részletben - mivel több mint 900 főről van szó!! -meghivta a város vállalkozóit és hiteles tájékoztatót adott a jelenlegi és a jövőbeni helyzetről, tervekről! Laughing Laughing Már a 3. ülésen téma volt a város munkaügyi, foglalkoztatási helyzete. Úgy látszik, hogy ez a csapat az elkövetkező években nem csak a város intézményeivel, a hivatal problémáival akar foglalkozni. Csak igy tovább!
A testületi ülés vasárnapi adásában viszont elkeseritő volt az, hogy a volt pénzügyi bizottsági elnöknek gőze nem volt arról, hogy a szennyvizberuházó annak idején a városnak megelőlegezte az ÁFA-t és azt most illik visszafizetni! Na akkor van mit keresni a 400 milliós hiányt illetően! Ha jól émlékszem a szennyvizberuházás pályázói között is ennyi volt az eltérés a város kárára! Tudom, hogy nem azonosak a források, de
ez a 400 millió vissza-vissza cseng. Sad Sad

A helyzet változatlan mindegyik témában.
Vissza az elejére
István
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Feb. 28, 2010 5:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Javaslom megtekintésre.

http://www.szolnoktv.hu/musorok/merleg/?article_hid=4302
Vissza az elejére
Kristóf
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 15, 2010 2:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdemes megghallgatni!

Nemzeti Dal különböző előadókkal.

Kormorán
http://www.youtube.com/watch?v=IRg17TrJDqk&NR=1

Illés
http://www.youtube.com/watch?v=e3y4nAdExek&feature=related

Nemzeti dal (National Song of Hungary)
http://www.youtube.com/watch?v=XsS9k5vEZGg&feature=related
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 16, 2010 9:57 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mit hallottatok az egyházi iskola tervéről?

Szerintem ez lehet a Darusi iskola hátterében.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 16, 2010 10:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez érdekes gondolat.
Vissza az elejére
Radócz István

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 16, 2010 3:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Mit hallottatok az egyházi iskola tervéről?

Még csak keveset.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
István
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 19, 2010 3:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha túl savas a szervezetünk,

http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://www.rtlhirek.hu/cache/leadimages/246168_1234453154_411x310.jpg&imgrefurl=http://www.rtlhirek.hu/cikk/246168&h=310&w=411&sz=15&tbnid=_uDP3d_-qvxFPM:&tbnh=94&tbnw=125&prev=/images%3Fq%3DVarga%2BG%25C3%25A9za&usg=__A3igJVyV-z_mntxW92GIRAfLvcc=&ei=atqiS6P5Doju-QbQkY3RBg&sa=X&oi=image_result&resnum=7&ct=image&ved=0CBYQ9QEwBg
Vissza az elejére
István
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 19, 2010 3:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eltévesztettem.
A fenti link az új FVM miniszterről szől.

Ezt akartam az előbb.
http://www.rtlhirek.hu/cikk/176451
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 27, 2010 1:37 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az IMF mögött a nemzetközi pénzkartell áll, aki olyan helyzetet teremtett Görögországban, hogy ne legyen más választása a kormánynak csak ez az IMF-"hitel", aminek folyományaként aztán szépen ráteszi mindenre a kezét ez az Illuminátus bűnszövetkezet.

Ugyanezt játszották el hazánkban is, csak annyi különbséggel, hogy Magyarországnak valójában nem volt szüksége erre a hitelre, ennek ellenére átverték a lakosságot azzal hogy enélkül a gazdaság össze fog omlani és hasonlók, aztán szépen egy Euro sem lett ilyen célra felhasználva.

Egyszerűen azért kellett a "hitelt" felvenni, mert a Magyarországon az MNB-ben parkoló pénzekért jóval nagyobb kamatot lehet kapni, mintha az Unió más országaiban parkoltatták volna.

És mivel iszonyatos mennyiségű pénzeket raktak be az MNB számlára, ennek a horribilis kamatát valahonnét biztosítani kellett. Erre az MNB tartaléka már nem volt elég.

Ezért kitalálták ezt a mesét, gondolván a magyarok úgyis elhiszik majd, hogy (az egyébként általuk generált) "válság" miatt összeomlik a gazdaság ha nem vesszük fel az "IMF-hitelt".

Így is lett, elhitették ezt az amúgy is a kezükben lévő médián keresztül, a politikai garnitúra asszisztált ehhez. Lehívtak eddig ebből 14 MILLIÁRD EURO-t (4200 Milliárd Ft; fejenként 420.000 Ft!), ami vissza is ment szépen különféle csatornákon oda aki adta a pénzt.

Így gyakorlatilag csak papíron kaptunk 14 Milliárdot, amiért Drazsé "igazságügyi" miniszter szépen a nevünkben elzálogosította az országot. Valójában ebből a gazdaság nem látott semmit, de ezzel trükkel fejenként kivettek a zsebünkből 420.000 Ft-ot. Kohn bácsi erre mondaná, hogy: Ögyes!

Ez bizony átverés a köbön! Valahogy nem hallunk erről a 4200 MILLIÁRDRÓL a TV-ben, Rádióban (...) ugye? Ennyit a "független" magyar médiáról.

Akit jobban érdekelnek a részletek, az nézze meg Dr. Drábik János VÁLSÁG ÉS VALÓSÁG c. előadását:

http://docler.hu/video/116969

Az IMF téma konkrétan úgy a 35-36. perctől kerül terítékre, de érdemes az egészet megnézni.
Vissza az elejére
Boldizsár
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 06, 2011 12:47 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Flashescsaj" írta:
A 11.25.-i képviselőtestületi ülés jegyzőkönyvéből:
Előterjesztés a közterület név- és házszámozás megjelölésének szabályairól szóló rendelet megalkotása tárgyában:
Varga László: Demeter Pál képviselő úr ott volt ezen a bizottsági ülésen, ahol szóba került ugyanez a kérdés, probléma és ott is elmondtam, hogy majdnem hónapra pontosan 4 évvel ezelőtt az első bizottság alakuló ülés után ugyanezt a témakört mi akkor tárgyaltuk, ugyanilyen súllyal és eréllyel. Azt tudom mondani, mint polgármester úr is, hogy akkor a jogi háttér sok-sok tízmillió forintot rótt volna a lakosságra és párhuzamosan az önkormányzat nyakába is ezeknek a táblanév cserékkel. Ez is egy nagyon fontos dolog, de én nekem is az a véleményem, hogy ettől sokkal nagyobb probléma sok esetben a kényelmetlenség. Pl. egy 87 éves, csak mondok egy nevet, Pista bácsit azért bezajgatni a rendőrségre, aztán az OTP-be, aztán még kb. 17 intézménybe, hogy ott mindent aktualizáljon, nem túl életszerű és nem is nagyon helyes dolog. Ez az egyik. A másik, addig, amíg ez az egykapus rendszer, ami reményeim szerint ki fog alakulni itt a közeljövőben, nem jön létre szerintem ez nem is fog működni. Nem is tudnak róla, hogy nekik mi minden papírt kellene átíratni ahhoz, hogy ez élhető legyen a későbbiekben és ne legyen ennek jogi következménye, pl. a rendőr megállítja okkal vagy ok nélkül teljesen mindegy és az igazoltatás során kiderül, hogy neki a lakcímkártyája és egyéb okiratai nem
egyeznek, pl. jogosítványa, ebből még komoly problémája is lehet bárkinek több esetben. Bizonyos szempontból egyszerűsödött a helyzet, jegyző asszony közben utána járt, amit beszéltünk is az ülésen, hogy most már illetékmentesek ezek az iratváltások, de ettől még nem egyszerűbbek.

A „kormányablak” majd 2013 végén fog „teljes gázzal” menni. Jelenleg csak Debrecenben a Darabos utcán működik.
Biztosan meglepődnének, ha a Szamuely utca lakói „egy emberként” megjelennének az „ablak” előtt. De még akkor is ott maradnak a közszolgáltatók, melyeket Pista bácsinak is végig kell járni.

több utcán átszámoztatta a hivatal a házszámokat.

Akkor nem gondoltak erre, hogy mennyi bosszuságot okoznak ezzel a ott lakóknak?
Igaz akkor még nem így hívták a jegyzőt.
Lásd a Kodály Zoltán, Batthyány utcákat.

Apropó Batthyány utca. Mintha nem tették volna vissza a lakó-pihenő övezet táblát.
Ez még ezután lesz, vagy belátta a testület a tévedését?

Már csak a szabad iskolaválasztást kell elérnünk. (Mint Debrecenben van). És akkor egyik fórumozónk büszkén mehet végig az utcán.

Mi történt a parkban tévesen megjelent idézettel? Question Question
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 26, 2013 12:39 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza olvastam több évvel ezelőtti témákban, és meglepődve látom mekkora élet volt ezen a fórumon, a mostani lapos, unalmas egysíkú témákhoz képest. Néhányat beidézek, de érdemes az elejétől kezdeni a topikot. Lehet hogy én vagyok humorérzékeny de néhány beíráson felsírtam a röhögéstől. Sajnos erre nincs szmájli már Smile)))))))))))))
Hova tűntek ezek az arcok?

Ádámvoltam
Vendég

Elküldve: Kedd. Nov. 13, 2007 9:45 am Hozzászólás témája:

Az éjszaka 5 perc alatt öt topikban ugyanaz a szöveg jelent meg.
Miért és kinek jó ez?

A balmazforum oldalon nem találtam sas szem néven regisztrált hozzászólót.
Kedves sas szem!
Miért nem az ott használt nick névvel regiztél ide is.

Most értettem meg a Szilva(Szimonetta) nevet.

Többször szóltam hozzá Ádám néven és most kiírja, hogy ez a felhasználó név már foglalt.
Mi lehet az oka? Valamit elrontottam?

Üdv: Ádám

Vissza az elejére

Vendég

Elküldve: Kedd. Nov. 13, 2007 10:02 am Hozzászólás témája:

Mondd már Adám fiam te mindig másokkal vagy elfoglalva?Anyádék ezért fizetik neked az internetet keservesen megkeresett forintjaikból hogy erre használd?Jobb lenne ha tanulnál és okosodnál.Rád férne,

Vissza az elejére

Ádám voltam
Vendég

Elküldve: Kedd. Nov. 13, 2007 10:08 am Hozzászólás témája:

Vendég apám! És te nem másokkal vagy elfoglalva?

Esetleg zavar az igazság?

Most olvasgattam a balmazlap.uw.hu oldalon a Tarkus tarkusságai
című részt. Számomra igen tanulságos volt.

Vissza az elejére

Vendég

Elküldve: Kedd. Nov. 13, 2007 10:53 am Hozzászólás témája:

Valakit érdekel ennek a szerencsétlennek a makogása?

Ez fórumba való téma

Vissza az elejére

B.H.
Vendég

Elküldve: Kedd. Nov. 13, 2007 6:16 pm Hozzászólás témája:

Ádám voltam írta:
Vendég apám! És te nem másokkal vagy elfoglalva?

Esetleg zavar az igazság?

Most olvasgattam a balmazlap.uw.hu oldalon a Tarkus tarkusságai
című részt. Számomra igen tanulságos volt.

Mondd neked üldözési rögeszméd van? Tarkussal hozakodsz állandóan, pedig sehol nincs írása már nagyon régen.Vagy én vagyok béna és nem találom mire válaszolgatsz neki??
A http://balmazforum.uw.hu/phpBB2/viewtopic.php?p=283#283 -ban olvastam, hogy kerek egy év elteltével válaszolsz neki.
Normális vagy te??????????????????????
Ha más témád nincs akkor jobb ha nem írsz semmit inkább mint a hülyeségeiddel szemeteld tele a fórumokat.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 27, 2013 1:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

minek kel ezeket e régi szarságokat ide bemásolni álandóan aki akarja az tud keresni kedve szerint ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá hiába monddom
Vissza az elejére
TetragOa
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 23, 2015 11:23 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Még csak keveset.

Elnézést kérek, de véleményem , ez nyilvánvaló.
Vissza az elejére
Michaelsl
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 23, 2015 9:55 pm    Hozzászólás témája: Legújabb hírek Ukrajna remmont.com Hozzászólás az előzmény idézésével

Oroszország gazdasága tesszük közzé a friss hírek Oroszországból és fejlett analitikai szakértők . Minden rossz a világban folyik a hallgatólagos beleegyezésével a fejüket. Van senki sem ad . Mi - rajongóknak. Építünk egy civil társadalom . A bemutatóra a szuverenitás és az egyetlen hatalom forrása a nép . Senki sem tudja uralni a hatalom. Hasznos témák - Business
ďîńëĺäíčĺ íîâîńňč ěčđŕ č đîńńčč ńĺăîäí˙

[IMG]http://remmont.com/flagandr.jpg alt=íîâîńňč Óęđŕčíű border=10 height=240 width=400[/IMG]
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Következő
29 / 30 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból