Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vélemények az új weboldalról
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Hogy tetszik az új weboldal?
szuper
7%
 7%  [ 1 ]
38%
 38%  [ 5 ]
tűrhető
23%
 23%  [ 3 ]
egyáltalán nem tetszik
15%
 15%  [ 2 ]
a régi jobban tetszik
15%
 15%  [ 2 ]
számomra közömbös
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 13

Szerző Üzenet
Tarkus

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 08, 2007 12:10 am    Hozzászólás témája: Vélemények az új weboldalról Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos azért nem írtam hozzá a javaslatokat is, mert igaz hogy volt néhány megjegyzés az új oldalt illetően, de szokás szerint süket fülekre talál Laughing
Nem baj akkor kritizáljunk....nem mintha lenne bármi változásra remény, de mégis ...... Laughing

A weblappal kapcsolatban még nem lehet egyértelműen véleményt nyílvánítani, sem pozitív, sem negatív értelemben mivel még műben van a dolog Wink

Annyit azért újra megjegyeznék,.... hogy a rengeteg arculat közül miért ezt választották akik, vagy aki választotta? Confused
Legalább 50 különböző dizánj között lehet válogatni.....jobbnál jobbakat láttam.És azok is ingyenesen letölthetőek, úgyanúgy mint ez a JOOMLA portál rendszer.

A fóruma egy elég kezdetleges, majdhogynem igénytelen megjelenésű, amelyiknél a jelenlegi phpBB fórum sokkal plasztikusabb megjelenésű, áttekinthetőbb.
Sokkal több lehetőséget ad....mint pl. most a szavazást is.

Igaz minden ízlés dolga.... Laughing

Pozitívumként jegyzem meg hogy csak regisztráltan lehet témát nyitni és hozzászólni .....ezt már régen itt is meg kellett volna tenni.De hiába tettünk erre többször többen is javaslatot, a megszokott süket fül szindróma tapasztalható Laughing
Leszünk ezzel sokan így majdan....ha máskor nem, hát a következő választásoknál Laughing

Nos használjuk ki még ennek a fórumnak a kivételes előnyét a másikéval szemben.....és lehet szavazni Laughing

Ami a lényeg:.....csak regizetten bejelentkezve lehet Laughing

A hozzászólás legutóbb Tarkus által Csüt. Márc. 08, 2007 2:13 am-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tarkus

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 08, 2007 1:23 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nahh csak azért, hogy a laikusok is tudják miről van szó....
Néhány ingyenes arculati sablon, a szintén ingyenes, készülő JOOMLA portálhoz....a teljesség igénye nélkül Laughing
Csupán kóstolónak....ezek bármelyike ötvözhető egymással...ötlet, ízlés, és kreativitás kérdése Wink

a készülőben lévő Wink

és a letölthetőek közül néhány Wink

1. 2. 3. 4.

5. 6. 7. 8.

9. 10. 11. 12.

13. 14. 15. 16.

17. 18. 19. 20.

21.
22. 23. 24.

25. 26. 27. 28.

29. 30. 31. 32.

33. 34. 35. 36.

37. 38. 39. 40.

Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 08, 2007 4:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nincs nagy érdeklődés a szavazásra,hol a sok regisztrált felhasználó?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 08, 2007 7:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

senkitsem érdekel a szavazás
Vissza az elejére
én@12

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 08, 2007 10:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak azt nem értem ha senkit nem érdekel miért olvasták eddig 150-en???

Na akkor hogy is van ez?

Érdekelni érdekel mindenkit csek a sok sunyi nem szavaz mert nincs regizve.

Jaj.. és itt ragadnám meg az alkalmat,hogy köszöntsem volt polgármesterünket a fórumon.
Mikor megláttam a nevét nagy izgalom fogott el minek is köszönhetjük megtisztelö látogatását.
Merem remélni nem csak köszöntők miatt fogja látogatni a fórumot, hanem más témákban is lessz hozzászólása!
Bár ennek a köszöntőnek az elejéröl lemaradt "UTÓLAG" Surprised Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tarkus

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 09, 2007 1:15 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"én@12" írta:
Csak azt nem értem ha senkit nem érdekel miért olvasták eddig 150-en???

Na akkor hogy is van ez?

Érdekelni érdekel mindenkit csek a sok sunyi nem szavaz mert nincs regizve.

Csodálkozol ezen?
Ilyenkor látszik hogy a sok regizésből, több tartozik egy személyhez akár.
Másrészt az érdektelenség.
Majd megszokod Laughing
Tükör ez is Laughing

Az utólsó pontot kár is volt betennem , mivel mindent megmagyaráz a hozzáállás.
Azt csak brahiból írtam hozzá Laughing
Így volt és így lesz ez mindig.

Ezért tartunk ott ahol.
Megjegyzem a Te véleményedet sem olvastam sehol a honlap dizájnjáról Wink

én@12

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 09, 2007 5:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Megjegyzem a Te véleményedet sem olvastam sehol a honlap dizájnjáról Wink

A dizájnáról önmagában nem de magárol a laprol igen!
Nem nagyon akarom bántani őket, hisz van elég gondjuk.
Egyébként nem tetszik és tényleg vannak sokkal jobbak.A gyerekeim most kezdenek honlapokat szerkeszteni, de őszintén megmondva azo között van külömb.Rengeteg hely van a neten ahol ingye sokkal külömbeket,dizájnosabakat lehet letölteni.
Nem tudom miért ezt a gagyit választották ?Laughing

A másik... ha itt az ember véleményt vagy javaslatot tesz kritikának veszik.
Vissza az elejére
diseq
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 09, 2007 5:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kaka szinvilág, rosszul összevágott egymáshoz nem illő kép a címben,
nehezen olvasható összefolyó cikkrészletek. A tartalmiságot nem szeretném kritizálni, még sokat változhat.
Vissza az elejére
diseq
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 09, 2007 5:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megpróbálkoztam egy vélemény nyilvánítással a régi jegyző új jegyző cikkhez. Kíváncsi vagyok a cenzúra után megjelenik-e Laughing
Vissza az elejére
Vinkó
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 11, 2007 2:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"diseq" írta:
Megpróbálkoztam egy vélemény nyilvánítással a régi jegyző új jegyző cikkhez. Kíváncsi vagyok a cenzúra után megjelenik-e Laughing

Szerintem a vélemény szabad, nem?
Vissza az elejére
Vinkó
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 11, 2007 3:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Tarkus" írta:

Néhány ingyenes arculati sablon, a szintén ingyenes, készülő JOOMLA portálhoz....a teljesség igénye nélkül Laughing
Csupán kóstolónak....ezek bármelyike ötvözhető egymással...ötlet, ízlés, és kreativitás kérdése Wink

Kedves Tarkus, nagyon tájékozott vagy a kérdésben. Vajon te melyiket választottad volna kedves városkád honlap arculatának? A napraforgósat? Esetleg a katicabogarasat? vagy a komoly jegyzetfüzetes dizájnt? Netán a hangulatos valentin-napi társkereső sablont? Vagy a mélyen vallásos három keresztes tervezetet? Viccelsz öregem?

Jómagam is foglalkozom a joomla! portállal és használom is a munkáimhoz. Azt hiszem, hogy a tervezők tökéletes utat választottak, hogy nem valami általad is feltett arculatot választottak, (mint azt tette már jónéhány magyar város a honlapjával szégyenszemre) hanem ahogy az egy önkormányzati honlaphoz illik csináltak egy eredetit, megjegyzem nem kevés munkával.

Ahogy a megnyilvánulásaitokat olvasom, ha esetleg egy letölthető ingyenes sablont húztak volna rá a portálra, akkor meg ezért reklamálnátok, úgyhogy szerintem ha a szeretet és a biztatás uralkodna a szívetekben, jobban járna az egész város.

A készítőknek csak annyit hogy én a panorámaképeknél fontosabbnak tartanám a közszolgálatiságot és az ügyintézésben nyújtott segítséget, valamint a friss cikkeket. Nem tudom, mekkora team áll rendelkezésre, de érdemes lenne erre odafigyelni. Ja... és egy önkormányzati honlapba szerintem nem illik a fórum de még a vendégkönyv sem. A hosszászólás a cikkekhez bőven elég Laughing
Vissza az elejére
diseq
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 11, 2007 6:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért szerintem a vendégkönyv az alap, csak nem kell mindennel telesz@rni.
Üdv
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 11, 2007 7:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondod te.Megyei Áron az újj oldal vedég könyvébe.Az email cím:diseq@freemail.hu .Ismerős?

Megyei Áron 2007 március 09 18:28
Ez a zöld szin egyenesen borzasztó.
Vissza az elejére
én@12

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 11, 2007 8:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép estét mindenkinek!

Na ugy látom szép nagy a fforgalom a fórumon! Surprised
Csak tudjátok még mindig az a fránya regizés, az b.ssza a csőrömrt de mindegy......

Idézet:
Megpróbálkoztam egy vélemény nyilvánítással a régi jegyző új jegyző cikkhez. Kíváncsi vagyok a cenzúra után megjelenik-e

Jelenleg ugy néz ki, hogy a cikkekhez még lehet hozzászolni de a fórumot azt karbantartják.
Vajon meddig?

Idézet:
Megyei Áron 2007 március 09 18:28
Ez a zöld szin egyenesen borzasztó.

Az a zöld tényleg borzasztó, de még van a változtatásra lehetőség.
Egyébként nem csak a zöld borzasztó kerül még más dolog is...
Vissza az elejére
Tarkus

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 12, 2007 12:08 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Vinkó" írta:
"Tarkus" írta:

Kedves Tarkus, nagyon tájékozott vagy a kérdésben. Vajon te melyiket választottad volna kedves városkád honlap arculatának? A napraforgósat? Esetleg a katicabogarasat? vagy a komoly jegyzetfüzetes dizájnt? Netán a hangulatos valentin-napi társkereső sablont? Vagy a mélyen vallásos három keresztes tervezetet? Viccelsz öregem?

Kedves Vinkó, igazad van.De csak részben. Laughing
Valóban hozzá kellett volna tennem, hogy a gyengébbek kedvéért a dizájn elemeket így a fotókat is,... napraforgósat, katicabogarasat,komoly jegyzetfüzetest,hangulatos valentin-napi társkeresőst,a mélyen vallásos három keresztest ki lehet cserélni bármire, így éppen az aktuális Balmazújvárosi témájú fotóra vagy éppen logóra, címmerre stb.
De Neked mondanom sem kell ezt , mivel Te magad is foglalkozol a joomla portállal és egyéb webszerkesztéssel....mint azt említetted.

"Vinkó" írta:
Jómagam is foglalkozom a joomla! portállal és használom is a munkáimhoz. Azt hiszem, hogy a tervezők tökéletes utat választottak, hogy nem valami általad is feltett arculatot választottak, (mint azt tette már jónéhány magyar város a honlapjával szégyenszemre) hanem ahogy az egy önkormányzati honlaphoz illik csináltak egy eredetit, megjegyzem nem kevés munkával
.

Ezt meg én veszem viccnek Laughing

Szakmai kérdésben nem szoktam vitába belemenni laikusokkal, így ezennel sem teszem.
Ha figyelmesen elolvasod írásomat, akkor értelmezheted, hogy akár egymással is ötvözhetőek az sablonok és akkor már nem is uniform.Persze ehhez mélyebben el kell merülni a stíluslap (CSS) szerkesztésben és nem árt valamilyen képfeldolgozó progit az átlagosnál jobban ismerni.Pl Photoshop xx.

De nem árt grafikai progikba is beásni magát annak, aki webdizájnal kíván foglalkozni, persze a programok ismerete édeskevés, nem árt ha ízélése és stílusérzéke is van valakinek hozzá, és ismeri is egy adott korszak irányzatait. Ugye azzal is egyetértesz, hogy azok a fotók amik ott vannak, inkább egy kisiskolás kirándulás utáni emlékalbumába valók, amit a pajtás gépével készített, csípőből tüzelve hirtelen fellángoló lelkesedése által. Laughing

A városháza feliratból is a VÁR látszik csupán.Hát ne túlozzunk azért. Laughing
Igaz egyszer Pestának dobtam be egy kamu álláshirdetést várispáni állásra, mivel minden törekvése ellenére újból nem sikerüt tűzközelbe kerülnie Laughing De a kardforgatói ismeretek megriasztották....az írástudás még mennei is..../word/ Laughing

Nagyon szívesen kölcsönadok néhány szakirodalmat Épület és műemlék fotózás témakörben.
Továbbá a két fotó társítása még ami nagyon zavaró!!

Ez az éjszakai felvétel is teljesen jellegtelen....életlen , a helyszín nem utal semmilyen helységre, így a neten fellehető bármilyen éjszakai fotót fel lehetne tenni ilyen alapon... stb.
A digitális fotózás és képfeldolgozás időszakában ennél színvonalasabb dukál.Ott a másik, a Semsey kastély fotója.Kedvezőtlen fényviszonyok között is lehet kitűnő képet készíteni még hagyományos technikával is, nemhogy digitális gépekkel.Borzalmas.

Nem akarom fotóesztétikai és stilisztikai elemzéssel fárasztani a kedves fórumolvasókat, de Balmazújváros arculatát leginkább meghatározó épületet így lefotózni ....nem semmi.Olyan ez, mintha az arcképes igazolványba olyan kép kerül be, amelyiken csak az orrod és az egyik szemed van. Laughing
Balmazújvároson nem csak kitűnő zenészeket képeztek/képeznek, hanem anno Vencsellei István fotóművész alkotótáborában sok kiváló fotóst is kitermelt városunk.Szerintem van közülük aki olvassa a fórumot és hátha segít.
Többször felajánlottam, hogy kész vagyok segíteni akár anyaggal is, de semmi reagálás nem volt.
Sorry....már nem akarok ezek után.Persze a véleményem, és ha teszik vagy nem, a kritikám itt lesz. Twisted Evil

Kis város, kis stílűlűség, középszerűség mindenben amerre nézünk.
Jó ez ide....felkiáltással.Hurrá!
Tartunk is ahol tartunk.

Szóval én azt mondom cipész maradjon a kaptafánál ....a webprogramozás és a webdizájn két külön fogalom....csak az utóbbi ízléshez, stílusérzékhez kötött.Ezt pedig nem lehet tanulni...esztétikai és stílusérzék kérdése főleg.

Írtad hogy nem kevés munka van eddig benne.
Nem az idő számít ,hanem a végeredmény. Az idő annak is lehet függvénye hogy valaki a hozzánemértés miatt, hetekig szarakodik azzal ami egy profinak néhány óra.
Arról az egyéni arculatról csak annyit, hogy néhány perc alatt hasonlót kókányoltam össze, ....kicsit több ráfordítással, sokkal stílusosabbat, hamónikusabbat.
Nem megbántani szándékozok azt aki ezt készíti....de tényleg vannak diszharmonikus elemek és hatások.
A funkcióját tekintve abban egyetértek, hogy közszolgálatinak kell lenni inkább.
Erre javasoltam, hogy meg kell nézni pl Szentendre honlapját.....ízléses, harmonikus, és ennél több tájékoztatást igazán nem kívánnánk mi sem.

"Vinkó" írta:
Ja... és egy önkormányzati honlapba szerintem nem illik a fórum de még a vendégkönyv sem. A hosszászólás a cikkekhez bőven elég Laughing

Ja inkább a hazug öndícséretek férnek bele.És mezei újságírók gyengécske kritikán aluli stílusú írásai.
Kis város effektus újból.Ha már a nevét le tudja írni valaki, és jó ismeretségei vannak akkor még "újságíró" is lehet bárkiből. Wink
Jó ez ide, mások meg úgysem olvassák.
De ebbe nem megyek most bele, majd egy másik alkalommal.

Volt nemrégen valaki aki szintén így gondolta ....de azért nézz széjjel hogy bizony-bizony többségében minden önkormányzati portálnak van fóruma.
De itt nem tűrik a kritikát....meg kell szüntetni a fórumot és a vendégkönyvet is és lehet hazug, önfényezéssel, ömlengéssel teleírni a honlapot.Akik nem itt élnek azok elhisznek bármit, mi meg úgysem számítunk.
A véleményünknek ezután is meg lesz a hely, ahol kifejthetjuk ország-világ előtt.És ki is fogjuk fejteni ezután is. Laughing

A véleményünket és javaslatainkat kérték és ha nem nyálaskodik az ember, hanem őszintén leírja a véleményét meg az a baj......a fene sem érti ezt a mentalitást Laughing

A hozzászólás legutóbb Tarkus által Hétf. Márc. 12, 2007 12:28 am-kor lett szerkesztve, összesen 4 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból