Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vélemények az új weboldalról
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Hogy tetszik az új weboldal?
szuper
7%
 7%  [ 1 ]
38%
 38%  [ 5 ]
tűrhető
23%
 23%  [ 3 ]
egyáltalán nem tetszik
15%
 15%  [ 2 ]
a régi jobban tetszik
15%
 15%  [ 2 ]
számomra közömbös
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 13

Szerző Üzenet
DIÓ

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 12, 2007 12:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"én@12" írta:

Az a zöld tényleg borzasztó, de még van a változtatásra lehetőség.
Egyébként nem csak a zöld borzasztó kerül még más dolog is...

A zöld egy másik árnyalatát szerencsésebb lenne használni.
A galériában levő képek nagyított változata alá is fel kellene írni a címet és egyforma méretűre (vagy általunk változtatható nagyságúra) alakítani.

Ha marad a fórum javaslom maradjon, és csak azokat a cikkeket hagyják meg, ami a város előrehaladását szolgálja. Így annak is igaza lesz aki nem tartja szerencsésnek a hivatalos oldalon a Fórumot.
A régi oldalt, meg kell hagyni az egymás ........ szolgáló írásoknak.
A régi oldalra betenni egy linket, amely elvisz a készülőben levő oldalra.
Az új oldalról lehessen eljutni az Újvárosi vállalkozók, együttesek, szórakozási lehetőségek, gazdasági társaságok stb. oldalaira.

Más betűtípust kellene használni. Nehezen olvasható és az ű betűn az ékezet nem elég magyaros.

A 368 szám nem azt jelenti hogy ennyien olvasták, hanem ennyiszer lett az oldal megnyitva. Az új oldalon egy-egy cikket 10-20 alkalommal nyitották meg. Talán kevesen találtak még ide. Be kell mondani a helyi TV-ben és megírni az újságban. www.balmazujvaros.com

Talán növekedni fog a látogatottság és töb jó javaslat érkezika változtatásokra. Szerintem közös érdekünk, hogy jó legyen. Bizonyára emlékeztek a báránd weboldalt is dicsérte egy valaki. Az is szépnek szép, de remélem a mienk szebb és ami lényeges jobb lesz. Látszik, hogy kevés ember írta a cikkeket, és nincs benne nagy gyakorlat. Majd lesz. Ez egy külön szakma.

Legyen egy-egy oldal az újvárosi programokról. Ajánló, és elmúlt. Ezt a Fórumba beírt ötletekből a rendszergazda állítsa össze. Javaslom képeket is feltenni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 12, 2007 12:36 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most kivételesen teljes mértékben igazat adok Takusnak:D

Dió! ez nem vélemény!
Vissza az elejére
DIÓ

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 12, 2007 2:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Most kivételesen teljes mértékben igazat adok Takusnak:D

Dió! ez nem vélemény!

Kedves Vendég! Ha már kritizálsz akkor add hozzá az arcodat is.
Most jöttem vissza az oldalra, és csak most láttam meg, hogy, amíg írtam a hozzászólásom Tarkus addig küldte el az övét. Amikor elkezdtem írni, még nem volt az Ő írása olvasható. Egy szerű lett volna a dolgom, csak annyit kellett volna írnom, egyetértek Vele. (Hasonlóan hozzád)
Miért tartott ilyen sokáig megfogalmazni a véleményét?
Én amint elértem a www.balmazujvaros.com oldalt egyből elkezdtem fogalmazni a véleményem.
Írdd meg Te is a javaslataidat!

Már máskor is értettem Tarkussal egyet. "Többek közt suszter maradjon a kaptafájánál"
Én nem igazán értek a fotózáshoz. Gondolom akik feltették a képeket, megkérték a fényképészek véleményét, mielőtt egy-egy képet feltettek. Úgy látom, ezek innen onnan összeszedett képek és azért nem egyforma a méretük.

A minőségük szerintem is "csapnivaló" Az írásokra Én is utaltam, hogy ezt még gyakorolni kell. Mondhattam volna azt is, hogy nem tetszik, de Én még ilyet sem tudnék produkálni.
Valahol olvastam? "aki kritikát fogalmaz meg, tegye közzé az Ő általa készített munkát."

A következő oldalról tanultam meg gépelni. Ezt egy ismerősöm ismerősének a barátja ajánlotta figyelmembe. www.ddanger.uw.hu
A képeket ehhez hasonlítva sokkal jobbak. Ha a régi honlapon levő képekhez hasonlítjuk akkor sokkal gyengébbek. Minden viszonyítás kérdése. Szívesen megnézném a Tarkus oldalát. Nem a fórumot a web oldalt.
A Szentendre oldalon nem találtam meg a Fórumot. A Hajdúnánás oldalon viszont van fórum csak nem él.

Vendég! A Te véleményed hol lehet elolvasni?

DIÓ Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 12, 2007 2:30 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én megtaláltam.Ténleg rengeteg infomácio van az oldalon!
És ízléses webhonlap.
A fórum helye alul írom:

http://www.szentendre.helyhir.hu/index.php?name=PNphpBB2&file=index
Vissza az elejére
diseq
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 12, 2007 5:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Mondod te.Megyei Áron az újj oldal vedég könyvébe.Az email cím:diseq@freemail.hu .Ismerős?

Megyei Áron 2007 március 09 18:28
Ez a zöld szin egyenesen borzasztó.

Igazad van, köcsög vagyok, hogy egy vendégkönyvbe ilyet írok. Már most meg is követlek mert te mint névtelen nulla azért bátran mersz kritizálni és ez azért már valami. Ha esetleg be is regiznél és vállalnád a véleményedet névvel is, akkor talán még tisztelnélek is miatta. Így talán inkább orvul, sunyin beköpködő embernek tartalak.
Rajtad áll melyik tábort kívánod erősíteni. Csak névvel már nem lehet szint váltani, attól függően, hogy merről fúj a szél.
Na csá!
Vissza az elejére
Tarkus

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 14, 2007 11:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Radócz Pesta összes írását csokorba szedve javaslom a fő oldalon elhelyezni elrettentésnek és figyelmeztetésnek szánva a gyanútlan idetévedőknek. Laughing
Mellékelve a fotójával, ha az utcán összetalálkoznak vele, nagy ívben kerüljék.Mutassuk meg, és ne szégyeljül, hogy ilyen emberek is élnek Balmazújvároson. Laughing

További javaslatom, hogy a Semsey-kastély esetleges felújítása alkalmával egy különteremben, panoptikumot berendezni tiszteletére életnagyságú viasz képmásaival, és azok kicsinyített másolatát balmazújvárosi emléktárgyként árulni.Hasonlóan kitűzőket is..... Laughing
Filatelistáknak alkalmi kiadású, postatiszta bélyeg-blokkot, numizmatikusoknak jubileumi érméket lehetne kiadni....szintén az arcmásával. Laughing

Valamint egy színes kiadványt szerkeszteni csokorba szedett BEST OF írásaiból, javaslataiból ....feltüntetve benne minden álnevét, mint hőstettei egyikét, amivel részt vett a fórum-dzsungelharcban, ellenállási mozgalomban Laughing

Mindenkinek kellemes, tavaszias, nyugodt békés márc 15-öt kívánok Wink

diseq
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 15, 2007 9:19 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alakulgat ez az új honlap Smile
Már nincs is új vendégkönyvre utaló link Very Happy Very Happy
A cikkekhez történt hozzászólásból is történt törlés. Mad
Javasolnám a honlap kezdjen teljesen nulláról. Töröljön ki a webmester minden hozzászólást, állítsa üresre a vendégkönyvet és kezdje újra a cenzúrázást. Csak a zokat a hozzászólásokat engedje megjelenne ami neki is tetszik és nem pártidegen. Lassan kezd az új lap hasonlítani a régihez Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
diseq
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 15, 2007 9:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs, új fórumra....
Vissza az elejére
én@12

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 15, 2007 2:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép ünnepet Mindenkinek!

Na emberek... örömmel látom csak nem hiába jártattam a számat.
Felkerült az új honlapra a képviselők és a bizotságok névsora.
Nagyszerű!
De abban a hozászolásban amiben ezt kértem/javasoltam még más is volt!!!
El kellene olvasni mégegyszer és cselekedni,amenyiben már folyamatban van a dolog,elnézést a sürgetésért.
A fórumot viszont nem találom az új honlapon.....Biztos nem véletlen....
Kár!!!
Továbi szép napot mindenkinek, este jó ünneplést
Very Happy

Kev
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 04, 2007 9:47 am    Hozzászólás témája: weblap Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én örülök hogy kézbe vették a weblapot! Az előző weblapot egyszer megcsinálták és utána évekig semmit sem frissítettek rajta.

Minden weblapba bele lehet kötni de én inkább nem teszem. Úgy gondolom, hogy első a tartalom. Örülök, hogy valami talán elindul nálunk is:). Sok sikert kívánok hozzá!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 02, 2007 1:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kevés az információ.Több aktualitás kellene bele.Sok olyan van ami senkit nem érdekel.
Vissza az elejére
Hétfő
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 21, 2008 6:02 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Én megtaláltam.Ténleg rengeteg infomácio van az oldalon!
És ízléses webhonlap.
A fórum helye alul írom:

http://www.szentendre.helyhir.hu/index.php?name=PNphpBB2&file=index

Egy érdekesség Szentendre fórumáról.
http://www.szentendre.helyhir.hu/node/443

A főnöknek mindig igaza van?

Very Happy Smile Sad Surprised Confused Embarassed Wink
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 07, 2008 11:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Flashescsaj" írta:
Örvendetes, hogy a város honlapjának kezdőoldalán találunk most már egy eseménynaptárt, ahol megtudhatjuk, hogy aznap milyen Újvárossal kapcsolatos esemény lesz. Április 30. óta mindennap a 35. Magyar Kerékpáros Körverseny jelenik meg eseményként. Miközben csak a nevezési idő járt le április utolsó napjával. Maga a verseny július 22.-26. között lesz. Ez csak egy jó szándékú megjegyzés volt a javításra.

Itt nagyobb az esély az elolvasására, és javítására.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 27, 2010 11:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Tarkus" írta:
"Vinkó" írta:
"Tarkus" írta:

Néhány ingyenes arculati sablon, a szintén ingyenes, készülő JOOMLA portálhoz....a teljesség igénye nélkül Laughing
Csupán kóstolónak....ezek bármelyike ötvözhető egymással...ötlet, ízlés, és kreativitás kérdése Wink

Kedves Tarkus, nagyon tájékozott vagy a kérdésben. Vajon te melyiket választottad volna kedves városkád honlap arculatának? A napraforgósat? Esetleg a katicabogarasat? vagy a komoly jegyzetfüzetes dizájnt? Netán a hangulatos valentin-napi társkereső sablont? Vagy a mélyen vallásos három keresztes tervezetet? Viccelsz öregem?

Kedves Vinkó, igazad van.De csak részben. Laughing
Valóban hozzá kellett volna tennem, hogy a gyengébbek kedvéért a dizájn elemeket így a fotókat is,... napraforgósat, katicabogarasat,komoly jegyzetfüzetest,hangulatos valentin-napi társkeresőst,a mélyen vallásos három keresztest ki lehet cserélni bármire, így éppen az aktuális Balmazújvárosi témájú fotóra vagy éppen logóra, címmerre stb.
De Neked mondanom sem kell ezt , mivel Te magad is foglalkozol a joomla portállal és egyéb webszerkesztéssel....mint azt említetted.

"Vinkó" írta:
Jómagam is foglalkozom a joomla! portállal és használom is a munkáimhoz. Azt hiszem, hogy a tervezők tökéletes utat választottak, hogy nem valami általad is feltett arculatot választottak, (mint azt tette már jónéhány magyar város a honlapjával szégyenszemre) hanem ahogy az egy önkormányzati honlaphoz illik csináltak egy eredetit, megjegyzem nem kevés munkával
.

Ezt meg én veszem viccnek Laughing

Szakmai kérdésben nem szoktam vitába belemenni laikusokkal, így ezennel sem teszem.
Ha figyelmesen elolvasod írásomat, akkor értelmezheted, hogy akár egymással is ötvözhetőek az sablonok és akkor már nem is uniform.Persze ehhez mélyebben el kell merülni a stíluslap (CSS) szerkesztésben és nem árt valamilyen képfeldolgozó progit az átlagosnál jobban ismerni.Pl Photoshop xx.

De nem árt grafikai progikba is beásni magát annak, aki webdizájnal kíván foglalkozni, persze a programok ismerete édeskevés, nem árt ha ízélése és stílusérzéke is van valakinek hozzá, és ismeri is egy adott korszak irányzatait. Ugye azzal is egyetértesz, hogy azok a fotók amik ott vannak, inkább egy kisiskolás kirándulás utáni emlékalbumába valók, amit a pajtás gépével készített, csípőből tüzelve hirtelen fellángoló lelkesedése által. Laughing

A városháza feliratból is a VÁR látszik csupán.Hát ne túlozzunk azért. Laughing
Igaz egyszer Pestának dobtam be egy kamu álláshirdetést várispáni állásra, mivel minden törekvése ellenére újból nem sikerüt tűzközelbe kerülnie Laughing De a kardforgatói ismeretek megriasztották....az írástudás még mennei is..../word/ Laughing

Nagyon szívesen kölcsönadok néhány szakirodalmat Épület és műemlék fotózás témakörben.
Továbbá a két fotó társítása még ami nagyon zavaró!!

Ez az éjszakai felvétel is teljesen jellegtelen....életlen , a helyszín nem utal semmilyen helységre, így a neten fellehető bármilyen éjszakai fotót fel lehetne tenni ilyen alapon... stb.
A digitális fotózás és képfeldolgozás időszakában ennél színvonalasabb dukál.Ott a másik, a Semsey kastély fotója.Kedvezőtlen fényviszonyok között is lehet kitűnő képet készíteni még hagyományos technikával is, nemhogy digitális gépekkel.Borzalmas.

Nem akarom fotóesztétikai és stilisztikai elemzéssel fárasztani a kedves fórumolvasókat, de Balmazújváros arculatát leginkább meghatározó épületet így lefotózni ....nem semmi.Olyan ez, mintha az arcképes igazolványba olyan kép kerül be, amelyiken csak az orrod és az egyik szemed van. Laughing
Balmazújvároson nem csak kitűnő zenészeket képeztek/képeznek, hanem anno Vencsellei István fotóművész alkotótáborában sok kiváló fotóst is kitermelt városunk.Szerintem van közülük aki olvassa a fórumot és hátha segít.
Többször felajánlottam, hogy kész vagyok segíteni akár anyaggal is, de semmi reagálás nem volt.
Sorry....már nem akarok ezek után.Persze a véleményem, és ha teszik vagy nem, a kritikám itt lesz. Twisted Evil

Kis város, kis stílűlűség, középszerűség mindenben amerre nézünk.
Jó ez ide....felkiáltással.Hurrá!
Tartunk is ahol tartunk.

Szóval én azt mondom cipész maradjon a kaptafánál ....a webprogramozás és a webdizájn két külön fogalom....csak az utóbbi ízléshez, stílusérzékhez kötött.Ezt pedig nem lehet tanulni...esztétikai és stílusérzék kérdése főleg.

Írtad hogy nem kevés munka van eddig benne.
Nem az idő számít ,hanem a végeredmény. Az idő annak is lehet függvénye hogy valaki a hozzánemértés miatt, hetekig szarakodik azzal ami egy profinak néhány óra.
Arról az egyéni arculatról csak annyit, hogy néhány perc alatt hasonlót kókányoltam össze, ....kicsit több ráfordítással, sokkal stílusosabbat, hamónikusabbat.
Nem megbántani szándékozok azt aki ezt készíti....de tényleg vannak diszharmonikus elemek és hatások.
A funkcióját tekintve abban egyetértek, hogy közszolgálatinak kell lenni inkább.
Erre javasoltam, hogy meg kell nézni pl Szentendre honlapját.....ízléses, harmonikus, és ennél több tájékoztatást igazán nem kívánnánk mi sem.

"Vinkó" írta:
Ja... és egy önkormányzati honlapba szerintem nem illik a fórum de még a vendégkönyv sem. A hosszászólás a cikkekhez bőven elég Laughing

Ja inkább a hazug öndícséretek férnek bele.És mezei újságírók gyengécske kritikán aluli stílusú írásai.
Kis város effektus újból.Ha már a nevét le tudja írni valaki, és jó ismeretségei vannak akkor még "újságíró" is lehet bárkiből. Wink
Jó ez ide, mások meg úgysem olvassák.
De ebbe nem megyek most bele, majd egy másik alkalommal.

Volt nemrégen valaki aki szintén így gondolta ....de azért nézz széjjel hogy bizony-bizony többségében minden önkormányzati portálnak van fóruma.
De itt nem tűrik a kritikát....meg kell szüntetni a fórumot és a vendégkönyvet is és lehet hazug, önfényezéssel, ömlengéssel teleírni a honlapot.Akik nem itt élnek azok elhisznek bármit, mi meg úgysem számítunk.
A véleményünknek ezután is meg lesz a hely, ahol kifejthetjuk ország-világ előtt.És ki is fogjuk fejteni ezután is. Laughing

A véleményünket és javaslatainkat kérték és ha nem nyálaskodik az ember, hanem őszintén leírja a véleményét meg az a baj......a fene sem érti ezt a mentalitást Laughing

Komám mennyire igazad volt. És változott azóta valami ?
Vissza az elejére
István
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 27, 2010 11:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Vinkó" írta:
[
A készítőknek csak annyit hogy én a panorámaképeknél fontosabbnak tartanám a közszolgálatiságot és az ügyintézésben nyújtott segítséget, valamint a friss cikkeket. Laughing

Apropó panoráma képek. Hova tűntek?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból