Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Egészséges Jövőnkért Mozgalom
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Gabidoki

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 02, 2007 10:26 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
6 hónappal később válaszolni, több mint nevetséges! Azóta már valószínüleg régen megvan a jogsi, de az is lehet, hogy már el is vették Laughing

Kedves Ismeretlen Ismerősöm!
Erre azt tudom mondani :
elég baj ha a páciens háziorvosától nincs mersze megkérdezni a kedves páciensnek , hogy mit tegyen...................................
Ez a topic viszont talán nem a személyeskedő "Pour parlé" -nak van fenntartva.
Nagyon szeretek vitatkozni....Érvekkel ...érvek ellenében.....
de ebben a topicban ...jó?
Kérem szépen!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
unom
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 02, 2007 3:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Komolyan nem értem kinek és miért jó ez az állandó kötekedés? Most olvasom a Tarkus fórumon is hasonlók vannak újabban. Ha valaki nem tud csatlakozni a témához, miéárt kell örökösen kritizálni másokat és kötekedni?
Vissza az elejére
kokarik

HozzászólásElküldve: Szomb. Dec. 08, 2007 12:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"unom" írta:
Komolyan nem értem kinek és miért jó ez az állandó kötekedés? Most olvasom a Tarkus fórumon is hasonlók vannak újabban. Ha valaki nem tud csatlakozni a témához, miéárt kell örökösen kritizálni másokat és kötekedni?

Sajnos úgy néz ki , a mozgalom és annak irányítói nem kapnak elegendő
ösztönzést , hogy Újvárosban is kifejtsék tevékenységüket , pedig itt is jó lenne.
Láttam az öregedéssel kapcsolatos előadásokat amelyek nagyon jók voltak.
Az egyik előadópont a mozgalom vezetője vplt.
Mi is meghívjuk egy előadásra...lehet eljön....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gabidoki

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 4:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már nálunk is itt van az Influenza!!
Vigyázat ...lehetőleg előzzük meg.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 4:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fokhagyma, mézes tea, közösség elkerülése, stb.?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 5:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Fokhagyma, mézes tea, közösség elkerülése, stb.?

Francot! forraltbor, házi pálinka, ágykúra (lehetőleg párban, ellenekző neművel) és padlógázzal olyan helyre, ahol nincs járvány. Figyelem: zérótolerancia pia ügyben! A sorrendekre figyelni!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 26, 2008 3:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hüpp-hüpp-hüpp (barbi) Gabi trükk Laughing Az a kérdezz- felelek játék mehetett volna direktben is.Úgy konkrétan rögtön beírni hogy mi a teendő, és nem ekkora mű érdeklődést színlelve.Eddig csak radócra volt jellemző ez, de ragályos ez is mint az influenza. Javalt kezelés: alkoholban áztatott propolisz helyett, lószar- mézzel. halánték tájéki kenegetése.Az van az agyhoz legközelebb.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 27, 2008 12:57 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tisztelt Gabidoki!

Úgy gondolom hogy az egészséges jövőnk témakörébe érdemes lenne említést tenni, egy ritkán említett, ám az egészséget komolyan befolyásoló tényezőről az elektroszmogról, és a mágneses terek hatásairól az emberi szervezetre.Napjaink túlelektronizált környezetében komoly veszély és egészségkárosító tényezők ezek.Ha kompetens ebben a témában, akkor örömmel vennénk ha véleményt nyílvánítana, és tájékoztatna minket.
Minden háztartásban van Tv,DVD lejátszó, egyéb szórakozató elektronikai eszköz, mikrohullámú sütö, számítógép és még sorolhatnám.A saját bőrömön tapasztaltam éveken át, hogy a szobám, ahol aludtam tele volt ilyenekkel, és egyre fáradtabban ébredtem, szinte éberalvási szakaszokból állt a pihenésem.A vége évek során az lett, hogy már már depressziós tünetekkel küzdöttem.
Egyszer véletlenül valamelyik TV műsorban volt szó az elektroszmog és a mágneses terek hatásairól az emberi szervezetre, és akkor döbbentem rá, hogy mi okozhatja nálam már régen és egyre fokozottabban ezt a jelenséget.
Kutattam és találtam egy hírdetést, hogy ilyen jellegű méréseket végeznek.Kihívtam őket, nem mondtam hogy milyen gondjaim vannak, és döbbenetes eredményeket mértek!!!
Azonnal átrendeztem a lakást, a hálóhelyről minden ilyen készüléket kisepertem, és alig két év elteltével minden tünetem megszűnt végleg.
Pihenten ébredek, nyugodt alvással telnek az éjszakáim, a depressziós hangulat is a múlté, nyugodt, kiegyensúlyozott lettem.
Úgy gondolom, hogy Ön mint az egészséges jövőnkért mozgalom jeles képviselője, tudna konkrét megerősítést, vagy cáfolatot véleményezni erről. Ha ez valós jelenség, akkor a megelőzési, vagy rizikó kiszűrési lehetőségekről is lehetne irni. Igaz hogy ezek a jelenségek gyengítik az immunrendszert és elősegíthetik a rákos, daganatos megbetegedéseket is?
Sajnos kevés információ van a TV-ben ezekről, és sokan nem is sejtik milyen komoly problémák lehetnek a következmények!
Természetesen várnám mások véleményét is, akik hasonló panaszokkal élnek, vagy konkrét esetekről szóló beszámolókat.
Vissza az elejére
Sasszem
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 27, 2008 6:03 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"Gabidoki" írta:
"Anonymous" írta:
Tisztelt Doktor Úr! (gabidoki)

Nekem,csak az lenne a kérdésem,hogy a 18 év alatiaknak az alkalmassági vizsgát (B. kat. jogsi) a gyermekorvos csinálja-e ?
Válaszát előre is köszönöm.
Tisztelettel:Egy vendég.

Kedves érdeklődő , az az orvos csinálja ahová a beteg be van jelentve.

Na ez nem semmi! 1májusban feltett kérdésre november utólsó napján válaszolni? Radóc képes még ilyenekre!Legalább nincs egyedül már Twisted Evil

Ha a május 18-án feltett kérdésről van szó, az még aznap megválaszolásra került.
Egyébként hol van az megírva hogy válaszolni kell a névtelen beszólásokra? Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 30, 2008 10:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Tisztelt Gabidoki!

Úgy gondolom hogy az egészséges jövőnk témakörébe érdemes lenne említést tenni, egy ritkán említett, ám az egészséget komolyan befolyásoló tényezőről az elektroszmogról, és a mágneses terek hatásairól az emberi szervezetre.Napjaink túlelektronizált környezetében komoly veszély és egészségkárosító tényezők ezek.Ha kompetens ebben a témában, akkor örömmel vennénk ha véleményt nyílvánítana, és tájékoztatna minket.
Minden háztartásban van Tv,DVD lejátszó, egyéb szórakozató elektronikai eszköz, mikrohullámú sütö, számítógép és még sorolhatnám.A saját bőrömön tapasztaltam éveken át, hogy a szobám, ahol aludtam tele volt ilyenekkel, és egyre fáradtabban ébredtem, szinte éberalvási szakaszokból állt a pihenésem.A vége évek során az lett, hogy már már depressziós tünetekkel küzdöttem.
Egyszer véletlenül valamelyik TV műsorban volt szó az elektroszmog és a mágneses terek hatásairól az emberi szervezetre, és akkor döbbentem rá, hogy mi okozhatja nálam már régen és egyre fokozottabban ezt a jelenséget.
Kutattam és találtam egy hírdetést, hogy ilyen jellegű méréseket végeznek.Kihívtam őket, nem mondtam hogy milyen gondjaim vannak, és döbbenetes eredményeket mértek!!!
Azonnal átrendeztem a lakást, a hálóhelyről minden ilyen készüléket kisepertem, és alig két év elteltével minden tünetem megszűnt végleg.
Pihenten ébredek, nyugodt alvással telnek az éjszakáim, a depressziós hangulat is a múlté, nyugodt, kiegyensúlyozott lettem.
Úgy gondolom, hogy Ön mint az egészséges jövőnkért mozgalom jeles képviselője, tudna konkrét megerősítést, vagy cáfolatot véleményezni erről. Ha ez valós jelenség, akkor a megelőzési, vagy rizikó kiszűrési lehetőségekről is lehetne irni. Igaz hogy ezek a jelenségek gyengítik az immunrendszert és elősegíthetik a rákos, daganatos megbetegedéseket is?
Sajnos kevés információ van a TV-ben ezekről, és sokan nem is sejtik milyen komoly problémák lehetnek a következmények!
Természetesen várnám mások véleményét is, akik hasonló panaszokkal élnek, vagy konkrét esetekről szóló beszámolókat.

Szerintem ebbe nem tud beleszólni azért nem ír pedig engemet is érdekelne vagy nincs Internete neki sem.

üdv: Crying or Very sad
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 31, 2008 10:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi a helyzet a mobiltelefonokkal és a háztartási mikrohullámú sütőkkel?
Egy tévéműsorban láttam, hogy kutatások alkalmával készített thermovíziós felvétel bizonyítja, hogy a mobil is a mikrohullámú sütőhöz hasonlóan veselkedik, és használata közben felmelegítette az agyat.Ez félelmetes Idea
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 31, 2008 1:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Mi a helyzet a mobiltelefonokkal és a háztartási mikrohullámú sütőkkel?
Egy tévéműsorban láttam, hogy kutatások alkalmával készített thermovíziós felvétel bizonyítja, hogy a mobil is a mikrohullámú sütőhöz hasonlóan veselkedik, és használata közben felmelegítette az agyat.Ez félelmetes Idea

Ilyen és ehhez hasonló döbenetek olvasása közben mindíg az villan be az agyamba elsőként, hogy a bíróság mennyire szakértője e jeles témának, mennyire tolerálná tetem súlyát a leírtak tükrében, és mennyit szabna ki rám, hírtelen felindulásból elkövetett emberölésért Laughing
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 08, 2008 6:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az orvos nem olvasa a kérdéseket. pedig én is kérdeznék a szümőcsről.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 09, 2008 12:06 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A szemölcsről:

http://www.mimi.hu/betegseg/szemolcs.html
Vissza az elejére
Gabidoki

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 15, 2008 11:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Főleg ha nem kapok értesítést arról hogy valaki a topikunkban kérdezett...
akkor nehéz rá válaszolni-ad 1
ad 2 névtelen beszólásokra nem fecsérlem a szellemi energiát
ad 3 ez a topik nem "badarságokért" került megnyitásra
ad 4 nézzék és kövessék a
www.mamanet.hu
Gyermekovos válaszol rovatot 5 témában...talán ott nagyobb az érdeklődés és egy rosszindulatú "beszólás" sincs...

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
3 / 5 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból