Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Programot a PICIKNEK és a KICSIKNEK!!!
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szimatulipan

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 03, 2007 10:28 pm    Hozzászólás témája: Programot a PICIKNEK és a KICSIKNEK!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing Nagyon sokat hallottam a zene jótékony hatásáról már egész pici kortól.
Tudom hogy sok városban működik már Zene-bölcsi és hasonló elfoglaltságot nyújtó klub. Szerintem a mi kis városunkban is jó dolog lenne egy hasonló kezdeményezés. Biztos minden Picur élvezné!

Mit szóltok hozzá?

Gabidoki

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 6:32 pm    Hozzászólás témája: Re: Programot a PICIKNEK és a KICSIKNEK!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

"szimatulipan" írta:
Laughing Nagyon sokat hallottam a zene jótékony hatásáról már egész pici kortól.
Tudom hogy sok városban működik már Zene-bölcsi és hasonló elfoglaltságot nyújtó klub. Szerintem a mi kis városunkban is jó dolog lenne egy hasonló kezdeményezés. Biztos minden Picur élvezné!

Mit szóltok hozzá?

Igen , a zenének nagyon jó hatása van még a növényekre is ,nem beszélve az emberi lényekre.
Már a magzat kimutatható hogy az anyaméhben jobban fejlődik bizonyos időszakokban ill. bizonyos dallamok hatására.
Osztom a véleményed.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 7:50 pm    Hozzászólás témája: Re: Programot a PICIKNEK és a KICSIKNEK!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

"Gabidoki" írta:
Igen , a zenének nagyon jó hatása van még a növényekre is ,nem beszélve az emberi lényekre.

Igen ezt tanúsítom.Mindenképpen hat a növényekre is.Én momentán bódyguszti zenéjével gyomírtózom a kertem Laughing Tehát hat Mr. Green
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 7:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak az a baj, hogy minden kipusztul tőle Laughing
Vissza az elejére
Gabidoki

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 6:57 am    Hozzászólás témája: Re: Programot a PICIKNEK és a KICSIKNEK!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"Gabidoki" írta:

Igen ezt tanúsítom.Mindenképpen hat a növényekre is.Én momentán bódyguszti zenéjével gyomírtózom a kertem Laughing Tehát hat Mr. Green

Ez nagyon szellemes volt.... Laughing

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 7:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Újkori lakodalmas kedvelő szomszédaimat meg Jethro Tull, John Mayall és egyéb konzervatív muzsikákkal ritkítom.Legalább is sokkolom.Hatásos az is. Mr. Green
Vissza az elejére
Gabidoki

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 14, 2007 7:36 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
Újkori lakodalmas kedvelő szomszédaimat meg Jethro Tull, John Mayall és egyéb konzervatív muzsikákkal ritkítom.Legalább is sokkolom.Hatásos az is. Mr. Green

Ez is szellemes , csak nem kellemes ....a két műfaj ,vagy az egyik műfaj-talansága , mint Makó Jeruzsálemtől....

Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 04, 2007 1:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.haon.hu/hirek/Hajdu-Bihar/cikk/fozoverseny-az-olvaso-nepkorben/cn/news-20070903-06211531
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 02, 2007 11:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szüreti bál lesz?
Vissza az elejére
kicsirigó

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 08, 2008 4:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeritnem is nagy szükség lenne valamilyen rendszeres baba összejövetelekre, ahol a gyerkőcök együtt lehetnének, közösségben és az anyukák is kimozdulhatnának otthonról, kicsit kikapcsolni a mindennapokból.
De sajna én úgy tudom jelenleg nincs semmi ilyen jellegű lehetőség városunkban. Ha mégis tud valaki ilyenről, legyen szíves írni, mert úgy látom a 17 hónapos kisfiamon, hogy nagyon szeretne gyerekek között lenni (mert ha találkozik 1-2 gyerkőccel teljesen odava), de nem tudom őt sehová se vinni, még egy normális játszótér sincs.
Esetleg ha van valakinek valamilyen klubbszerű ötlete, akkor talán egy ksi összefogással megcsinálhatnánk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 08, 2008 4:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudomásom szerint van egy ilyen alapítvány, de lehet hogy csak névlegesen Cool
Vissza az elejére
kicsirigó

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 08, 2008 9:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megtudhatnám esetleg az alapítvány nevét?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 09, 2008 1:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja mán hogyne tudatnád meg, nem titok ez.,
Bjudipesten az operabál.Ennél tárasagibb életet lehet elképzelni egy gyereknek.Mire felnő még esélye is lehet rá.Addig legyen türelemmel.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 09, 2008 7:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rokongyerekek, barátok gyerekei, utcabeli, házbeli gyerekek, esetleg TESTVÉR akivel együtt lehet. ott van még a bölcsi és az óvoda Very Happy
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 26, 2008 1:44 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látom ezt a topikot ..... vendégek szétszadiztuk.

Szerintem az ötlet jó. Kérni kell a védőnők, gyerekorvosok, a testület segítségét.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból