Tartalomjegyzék Balmazújváros Város Önkormányzatának
Polgármesteri Hivatala

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A város futbal csapata-szavazás
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Ön szerint milyen helyezésre számíthat csapatunk?
az első 3-ban esélyes
25%
 25%  [ 6 ]
az első 6-ban esélyes
37%
 37%  [ 9 ]
6 és 10 között esélyes
16%
 16%  [ 4 ]
a 10-ben sem sikerül bentmaradni
20%
 20%  [ 5 ]
Összes szavazat : 24

Szerző Üzenet
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 13, 2009 2:34 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"DIÓ" írta:
"Anonymous" írta:
Az egyszerűség kedvéért legyen robot, ami teleganézza a fórumokat regisztrációkkal és reklámokkal.Meg kell nézni a mezőgazdasági topikot, ott látható.Igaz én nem értek hozzá csak hallottam hozzáértőktől. Embarassed

A többi topikba miért nem volt jellemző a robotok beírása?

Erről kérdezz meg egy hozzáértő informatikust. De úgysem fogod megérteni.

Egy évvel ezelőtti írások.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 25, 2010 9:42 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Talán kevesen hallották, de elkészült a Balmazújvárosi FC hivatalos indulója! Letölteni még nem lehet, megvásárolni viszont majd a meccs jegyek mellé lehet. Erről Murák László klubtitkár rendelkezik.
Addig is meghallgatható a dal a www.myspace.com/karanten oldalon. Kellemes zenehallgatást!
Vissza az elejére
balmaz61

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 25, 2010 10:26 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratulálok a szerzőknek és az előadóknak!
Nekem nagyon tetszik!

Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 25, 2010 12:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

-Borzasztóan hangos! Dallama sincs.
-Ugye a meccseken nem kényszerítik ránk hogy ezt kelljen hallgatni? --
-Vidámabbat kellett volna választani nem ilyen harcosat. Olyan sok jó zene van.
-A Képviseő Testület megszavazta ezt?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 25, 2010 1:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez egy induló, amely egy ilyen műfaj!
A képviselőt testületnek ehhez semmi köze!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 25, 2010 1:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

-Az Internacionálé is egy induló és mégis szép dallamos, nem ilyen szélsőséges hangulatú és érzelmű.
-Sok szép dallamos zenéből lehetett volna választani és egy értelmes szöveget írni rá amit a szurkolók is tudnának énekelni hogy buzdíthassák a csapatot.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 25, 2010 1:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem nem tetszik az Internacionálé. Manapság nem is olyan divatos. Very Happy
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 25, 2010 3:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
-Az Internacionálé is egy induló és mégis szép dallamos, nem ilyen szélsőséges hangulatú és érzelmű.
-Sok szép dallamos zenéből lehetett volna választani és egy értelmes szöveget írni rá amit a szurkolók is tudnának énekelni hogy buzdíthassák a csapatot.

Akár szólhat is az internacionálé a meccseken. Ilyen kritika is van. Nem akarok belekötni, nagyon nagy szeretettel várok egy jobb, dallamosabb szerzeményt! Wink
A játékosoknak tetszett és ez nem elhanyagolható, ha a kedves hallgató Mozartot akar hallani a meccs előtt (mert mint tudjuk az dallamos és biztos buzdító is) akkor talán ajánlom figyelmébe a füldugót 3 perc 35 másodpercre...
Nem beszélve arról, hogy csapatunk játékosai is kivették a részüket a szerzeményből, a szöveget pedig nem a zenekar írta, hanem Csige Sándor újságíró. És igen. Azt hiszem egy induló azért készül, hogy buzdítsa a csapatot és ne vidámkodjon (arra ott a cirkusz), bár ez a fő dallam nem tudom mi, ha nem vidám...
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 25, 2010 3:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"Anonymous" írta:

Akár szólhat is az internacionálé a meccseken. Ilyen kritika is van. Nem akarok belekötni, nagyon nagy szeretettel várok egy jobb, dallamosabb szerzeményt! Wink
A játékosoknak tetszett és ez nem elhanyagolható, ha a kedves hallgató Mozartot akar hallani a meccs előtt (mert mint tudjuk az dallamos és biztos buzdító is) akkor talán ajánlom figyelmébe a füldugót 3 perc 35 másodpercre...
Nem beszélve arról, hogy csapatunk játékosai is kivették a részüket a szerzeményből, a szöveget pedig nem a zenekar írta, hanem Csige Sándor újságíró. És igen. Azt hiszem egy induló azért készül, hogy buzdítsa a csapatot és ne vidámkodjon (arra ott a cirkusz), bár ez a fő dallam nem tudom mi, ha nem vidám...

Ha hangos ajánlom figyelmébe a lejátszóján (legyen az DVD, CD-s rádió vagy számítógép hangfal etc.) a VOLUME vagy HANGERŐ esetleg MUTE (oroszul sajnos nem tudom, ha már internacionálé akkor gondolom...) felirattal ellátott kis potmétert, gombot vagy tekerőt... Óra mutató járásával ellentétes irányba tekerve csodákra lehet képes. Próbálja ki! Talán a zene is halkabb lesz Wink Amúgy meg én örülök, hogy városnak van végre indulója ami NB III-ban igen ritka. Az hogy csak a szart keressük valamibe - amit újvárosi emberek csináltak a csapatnak, a városnak - mondjuk azt jellemző Rolling Eyes
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 25, 2010 3:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

-Nem akartam vitatkozni én. Dallam alatt mit ért, mert én végig hallgattam az összes dalt és mindegyik egyforma csak a szövegben van eltérés már amikor érthető.
- Ha ezzel l büntetnének akkor kevesebb bűncselekmény lenne. Nekem is büntetés volt meghallgatni őket.
-Csige Sándor lehet tud újságban cikket írni de verset nem.
-A fiatal kappanhangú fiúgyerek teljesen be van rekedve ordít mert nem hallja a saját hangját a hangszerek zajától. Pihentetni kellene pedig a hangját mert baj lehet belőle.
-Nagyapa még 25 évvel ezelőtt 87 évesen is énekelt a Járműjavító dalárdájában azok voltak a szép nóták mert ott azok énekelhettek akiknek hangjuk is volt.
-Nem a divatot kellene követni. Milyen divat az amikor egy hölgy szívét nem virággal és kedves bókokkal hódítják el? Milyen divat az amikor egy üvöltözős csindarattát zenének neveznek?
-A focistáknak inkább a színvonalas játékteknikát kellene elsajátítani nem ilyen zenének nevezett dolgokba ártani magukat ők sem értenek hozzá.
-Lehet hogy ez a dal is hallgatható lenne ha tanult zenészek játszanák és énekelnnék el.
-A Monibend előadásában biztosan elfogadható lenne de így.
-Ha ezt a meccsen eljátszák a közönség hanyatthomlok fog menekülni a szélrózsa minden irányába.
-És csodálkozunk hogy isznak meg drogoznak a fiatalok? Az ilyen lárma összezavarja az agyukat teljesen.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 25, 2010 3:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

-Én nem tudom mit hol kell levenni nekem is ez az Újvárosi internetem van. Meg is bántam már mert nincs itt semmi érdekes olvasnivaló ezért meg sok az a pénz amit kérnek.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 25, 2010 4:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
-Nem akartam vitatkozni én. Dallam alatt mit ért, mert én végig hallgattam az összes dalt és mindegyik egyforma csak a szövegben van eltérés már amikor érthető.
- Ha ezzel l büntetnének akkor kevesebb bűncselekmény lenne. Nekem is büntetés volt meghallgatni őket.
-A fiatal kappanhangú fiúgyerek teljesen be van rekedve ordít mert nem hallja a saját hangját a hangszerek zajától. Pihentetni kellene pedig a hangját mert baj lehet belőle.
-Nagyapa még 25 évvel ezelőtt 87 évesen is énekelt a Járműjavító dalárdájában azok voltak a szép nóták mert ott azok énekelhettek akiknek hangjuk is volt.
-Nem a divatot kellene követni. Milyen divat az amikor egy hölgy szívét nem virággal és kedves bókokkal hódítják el? Milyen divat az amikor egy üvöltözős csindarattát zenének neveznek?
-A focistáknak inkább a színvonalas játékteknikát kellene elsajátítani nem ilyen zenének nevezett dolgokba ártani magukat ők sem értenek hozzá.
-Lehet hogy ez a dal is hallgatható lenne ha tanult zenészek játszanák és énekelnnék el.
-Ha ezt a meccsen eljátszák a közönség hanyatthomlok fog menekülni a szélrózsa minden irányába.
-És csodálkozunk hogy isznak meg drogoznak a fiatalok? Az ilyen lárma összezavarja az agyukat teljesen.

2 kérdésem lenne! 1. mit szed? 2. adna nekem is belőle? Wink
Ehhez a hozzászóláshoz már nem lehet mit fűzni. Felnézek magára. Ennyi ésszel és még mindig szabadlábon. Ez már teljesítmény. Ha van kedve hallgassa meg a hasonló témában készült nem kevésbé "lármás" dalt:
http://www.youtube.com/watch?v=tpBR_E6SLqY
Ha ez is szar akkor azt hiszem magára mondják azt, hogy ínyenc. Vagy mást, de azt ne én írjam le Laughing
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 25, 2010 5:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Esetleg ez, hogy ne csak egy tábor legyen megközelítve:
Egy ismert skeanhead zenekar (Egészséges fejbőr) előadásában:
http://www.youtube.com/watch?v=e27LxR_hZtA&feature=related
Mivel gondolom vájt fülű majd azt is meghallja, hogy a "régi hírünk most újra él" szövegrésznél milyen szépen mellényúl a basszusgitáros és ez így van hagyva a felvételen. Mégis több ezer Fradi drukkernek tetszik. Ők biztosan ízlésficamosak.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 25, 2010 5:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Anonymous" írta:
"Anonymous" írta:

2 kérdésem lenne! 1. mit szed? 2. adna nekem is belőle? Wink
Ehhez a hozzászóláshoz már nem lehet mit fűzni. Felnézek magára. Ennyi ésszel és még mindig szabadlábon. Ez már teljesítmény. Ha van kedve hallgassa meg a hasonló témában készült nem kevésbé "lármás" dalt:
http://www.youtube.com/watch?v=tpBR_E6SLqY
Ha ez is szar akkor azt hiszem magára mondják azt, hogy ínyenc. Vagy mást, de azt ne én írjam le Laughing

Elnézést, de nem tudok elszakadni az üzenetről. Szégyellem magam, de végig mosolyogtam. Tisztelem becsülöm amit a Moni band csinál, de azért na... Kész, nem tudom megállni röhögés nélkül ezt a bejegyzést. Köszönöm, hogy szerzett nekem egy kellemes és vidám délutánt!
Üdvözlöm! Very Happy
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 25, 2010 5:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Auróra (nagyon jó punk zenekar) - Eto indulója:
http://www.youtube.com/watch?v=lSomIaTXlJ4&feature=related
Befejeztem. Lehet összehasonlítani és mindenki döntse el magába melyik az ami neki szól. Nekem az amelyik az újvárosi foci előtt hajt fejet! És változatlanul kérem, hogy jelentkezzen bárki aki úgy érzi tud jobbat csinálni és tegye!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Polgármesteri Hivatal Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.
Csatolhatsz mellékleteket ebben a fórumban
Letölthetsz mellékleteket ebből a fórumból