√Āpol√≥ (2022.december 5-ig)

Nyomtat√°s

Balmaz√ļjv√°rosi Nefelejcs IdŇĎsek Otthona

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

p√°ly√°zatot hirdet

ápoló

munkakör betöltésére.

A k√∂zalkalmazotti jogviszony idŇĎtartama:

hat√°rozatlan idejŇĪ k√∂zalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztat√°s jellege:

Teljes munkaidŇĎ

A munkavégzés helye:

Hajd√ļ-Bihar megye, 4060 Balmaz√ļjv√°ros, Veres P√©ter utca 57.

A munkak√∂rbe tartoz√≥, illetve a vezetŇĎi megb√≠z√°ssal j√°r√≥ l√©nyeges feladatok:

Az idŇĎsek otthon√°ban √©lŇĎ ell√°tottak vonatkoz√°s√°ban gondoskodik az √°pol√°si, szak√°pol√°si, gondoz√°si feladatok ell√°t√°s√°r√≥l az orvosi utas√≠t√°sok figyelembev√©tel√©vel. LegfŇĎbb feladata a szakmailag magas szintŇĪ gondoz√°s, figyelmes, lelkiismeretes b√°n√°sm√≥d, a lak√≥k eg√©szs√©ges, nyugodt, otthonos √©letk√∂r√ľlm√©nyeinek a biztos√≠t√°sa.

Illetmény és juttatások:

Az illetm√©ny meg√°llap√≠t√°s√°ra √©s a juttat√°sokra a K√∂zalkalmazottak jog√°ll√°s√°r√≥l sz√≥l√≥ 1992. √©vi XXXIII. t√∂rv√©ny rendelkez√©sei az ir√°nyad√≥k.

Pályázati feltételek:

  • ‚ÄĘ       K√∂z√©pfok√ļ k√©pes√≠t√©s, 1/2000. (I.7.) SzCsM. rendelet 3. mell√©klet√©ben elŇĎ√≠rt √°pol√≥ munkak√∂rre elŇĎ√≠rt v√©gzetts√©g √©s szakk√©pzetts√©g,
  • ‚ÄĘ       Szoci√°lis √©s/vagy eg√©szs√©g√ľgyi ter√ľleten szerzett - Legal√°bb 1-3 √©v szakmai tapasztalat,
  • ‚ÄĘ       Magyar √°llampolg√°rs√°g